PDA

View Full Version : Отново пъпки.... Помогнете!



Orchid
12-17-2010, 12:57
Здравейте!
Писна ми! :( Всеки ден се боря с тези адски пъпки. :x
Пробвам какви ли не неща, ама нищо не помага. Дайте съвет!!!!
[/b]

n3zabrawiimaa
12-17-2010, 14:21
И да използваш кремове, имай предвид, че сладкото до голяма степен също подпомага за повече пъпки.

zlatit0o
12-17-2010, 14:49
И да използваш кремове, имай предвид, че сладкото до голяма степен също подпомага за повече пъпки.

++ :)

FuckingFreak
12-17-2010, 16:26
И да използваш кремове, имай предвид, че сладкото до голяма степен също подпомага за повече пъпки.

Гледах един експеримент, едно момиче ядеше по 5-6 шоколада на ден и така в продължение на една седмица. Освен, че е надебеляло там с 1-2-3 килограма никаква промяна в лицето. Не го разбирам това, в шоколада няма мазнини, може би всеки е различен.

Infinity
12-17-2010, 16:52
^ Я , я пак повтори .. в шоколада няма мазнини , а ? :-o

Иначе , че не на всеки му излизат от сладко е така , разбира се.
Няма спор , а по темата аз ти препоръчвам да си купиш медицинска козметика за проблеми кожа. :)

chocolatedidi
12-17-2010, 17:05
Вземи си Zineryt (медицинска казметика) и 100% няма да съжаляваш на мен миналата година за 1-2 седмици кожата ми напълно се изчисти от всякакви пъпки. :) ;)

zaiobaio
12-17-2010, 17:46
Дерматолог му е майката!

kiki1991
12-17-2010, 18:00
Здравейте!
Писна ми! :( Всеки ден се боря с тези адски пъпки. :x
Пробвам какви ли не неща, ама нищо не помага. Дайте съвет!!!!
[/b]

Акне аут!!!На колко си години?Аз преди 3-4 година имах страшно упорити пъпки с години,къде ли не бях ходила и по плевен и по софия и пилинг са ми правили..и никакъв резултат.Сега съм на 19 и от миналата година сичко отшумя,нямам нито 1-на пъпка нито белег!Просто със времето сичко изчезва но до 18-19 години много хора имат,и после от самосебе си се оправят.Сега се мажа само с акне аут ако ми излезе някоя пъпка и много помага!

xdennyx
12-17-2010, 20:30
Акне аут :-o

Paramour
12-17-2010, 21:33
Дерматолог е най-добре..
Ще разбереш със сигурност какво можеш да ползваш и какво няма да навреди на кожата ти..
Познавам хора, които от ей-така пробване накрая бяха с много белези по лицето, защото късно им дойде акъла в главата.

qsiii
12-18-2010, 16:02
Вземи си Zineryt (медицинска казметика) и 100% няма да съжаляваш на мен миналата година за 1-2 седмици кожата ми напълно се изчисти от всякакви пъпки. :) ;)

Изчиства се, но трябва да го ползваш всеки ден а и срокът му изтича бързо. Изпробвай на гарниер продуктите много взеха да ги хвалят напоследък..

LipSy
12-18-2010, 16:09
Отиди на дерматолог. Той най-добре може да ти каже каква козметика да изпнолзваш. Всеки човек има различен тип кожа с различно омазняване и т.н. Дерматологът разбира от тези неща! :)

makayla
12-18-2010, 16:45
От една година имам пъпки. Всичко съм пробвала и не помага. Преди около месец отидох на дерматолог. Той ми предписа Zineryt едни немски продукти. Много съм доволна. Изчистих се от пъпките.

FuckingFreak
12-18-2010, 17:15
^ Я , я пак повтори .. в шоколада няма мазнини , а ? :-o

Иначе , че не на всеки му излизат от сладко е така , разбира се.
Няма спор , а по темата аз ти препоръчвам да си купиш медицинска козметика за проблеми кожа. :)

Всъщност не знам дали има мазнини или не, но факт е че госпожата ми по Биология е казвала, че 1 голям шоколад като се изяде до 1 час няма и помен от него, все пак май в шоколада има въглехидрати които ние изразходваме от физическите си дейности.

koni
12-18-2010, 18:59
Има и мазнини не само въглехидрати.
За акнето ти препоръчвам да си купиш серията ня RYOR. Зинарита е добър, но много изсушава кожата и често предизвиква други проблеми.

MegiBoOm
12-19-2010, 12:04
Някой ще може ли да постне снимка на този Zineryt!? :)

Zehtinka
12-19-2010, 12:20
^ Я , я пак повтори .. в шоколада няма мазнини , а ? :-o

Иначе , че не на всеки му излизат от сладко е така , разбира се.
Няма спор , а по темата аз ти препоръчвам да си купиш медицинска козметика за проблеми кожа. :)

Всъщност не знам дали има мазнини или не, но факт е че госпожата ми по Биология е казвала, че 1 голям шоколад като се изяде до 1 час няма и помен от него, все пак май в шоколада има въглехидрати които ние изразходваме от физическите си дейности.

Е,има си...но главното - захарта се трупа в черния дроб като запаси и вече ако се прекалява с шоколада си се трупа под формата на мазнинки,иначе най-вече си е енерджи :) и разбира се при всеки човек е различно дали ше му избият пъпки от сладкото,както и различни хора дебелеят от съвсем различни неща

zlatit0o
12-19-2010, 13:27
Охх.. ами аз си падам леко алергична към по-голямото количество шоколад и затова иначе ДА, не при всички в така :D

eminem213
12-19-2010, 13:44
От една година имам пъпки. Всичко съм пробвала и не помага. Преди около месец отидох на дерматолог. Той ми предписа Zineryt едни немски продукти. Много съм доволна. Изчистих се от пъпките.
А на каква цена е? :)

pilencaaa
12-29-2010, 20:19
Еми аз ползвам селизилов спирт 2% , и след това измивам с Vichy Normaderm http://apteka.framar.bg/30016668/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-normaderm-%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-100-%D0%BC%D0%BB

Лично на мен много ми помага! Лицето ми е безупречно!
!!! Може да спрете да ползвате някакви кремове , защото те обрзуват мн гадни пъпки! Това което ползвам аз е за изушаване на самото акне и намалява! Струва не повече от 12лв заедно със спирта! Може да се намери във всяка аптека!

Успех!

Hopegiver
12-29-2010, 23:07
В повечетп аптеки се продават..

Далацин Т (Dalacin) 30 ml - около 5-6 лева.
Точно това мазило е течно и се нанася с роллон.. като е на антибиотична основа. Направо ги терминира и доколкото знам не уврежда кожата.
Лошото е че след 1 шишенце губи действие .. тъй като се изгражда резистенция към антибиотика ( при някой хора) Това не значи че не е ефективно след това , а че губи ефективност, тоест пак помага но по малко.

и най-успешния артикол - Салицилов спирт :Д:Д
+ 1 - 2 Капки Йод в него. (тва не съм го пробвал понеже йода изгаря, както и спирта и в комбинация ддз ;д) но ако сте на мнение или аз или пъпките с тая комбинация ще видите сметката на някой от 2 те :Д

Извън аптеките -

РАКИЯ РАКИЯ РАКИЯ
Пий на корем докато не хванеш тен :D
факт е междодругото , редовночерпещите се пиячи.. страдат по малко от тоя бич на хормоналната зависимост :Д..
Но ако не си решен да станеш Алкохолизиран Смучихидин, 1-2 шишенца не мисля че ще помогнат ;д

kalpazanka
12-30-2010, 06:06
Верно ли ви мързи толкова да тракнете два пъти по клавиатурата?!

Някой ще може ли да постне снимка на този Zineryt!? :)


От една година имам пъпки. Всичко съм пробвала и не помага. Преди около месец отидох на дерматолог. Той ми предписа Zineryt едни немски продукти. Много съм доволна. Изчистих се от пъпките.
А на каква цена е? :)
http://apteka.framar.bg/08001148/%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82-%D1%81%D0%BE%D0%BB-30-%D0%BC%D0%BB-

emit0y
12-30-2010, 17:38
И аз до преди 3 месеца имах страшно много пъпки.През лятото започнах да ползвам и фондьотен и съвсем си укепазих лицето.Брат ми също имаше пъпки,но той отиде на дерматолог и му изписаха зинерит и акнеаут.Преди да си легнеш си миеш лицето със сапун,мажеш се със зинерита изчакваш малко и после се мажеш с акнеаута.Когато видях резултата много се учудих и казах на мама да ми купи и на мен.От 3 месеца насам ги ползвам и съм страшно доволно.Даже приятелките ми от училище ми казват,че лицето ми се е изчистило.Единственното нещо,което не ми харесва,е че много изсушава кожата

anonymous708973
12-30-2010, 18:13
Имам някакви дразнещи дребни пъпки по лявата буза до устата и чат-пат ми излиза една точно между веждите (като индийка ставам 8-) ) и една на брадичката - от онези, дето 2 седмици са твърди, усещаш, че ще имаш пъпка, но не можеш да я изстискаш още.
Та, мисля да си взема Акне Аут - вероятно ще е сапуна, видях, че струва около 5.40. В аптека да го търся, нали? Защото в разни вериги като ДМ го няма.

tenismaster
12-31-2010, 05:19
Знай обаче, че за Зинерит се иска търпение минимум 2 месеца.