PDA

View Full Version : Книги?



Vikito0o
12-17-2010, 15:44
От къде в София мога да си намеря книгата "Не без дъщеря ми" и "Една арабска принцеса разказва"? Книгите са доста стари и незнам къде да ги търся!!!

SmilezZz
12-20-2010, 07:03
В книжарница "Пингвините"...
Или може да ги попиташ дали можеш да им
поръчаш да ти ги донесат,не знам..
Все пак провери в по-големите книжарници
или в библиотеките,там принципно се
намират и стари книги..

BloomF
12-22-2010, 17:58
'Една арабска принцеса разказва' е от поредицата 'Преживяно' на издателска къша ЕМАС. От същата поредица ти препоръчвам 'Изгорена жива' - Суад и 'Поругана чест' - Норма Хури. Невероятни книги просто..

Vikito0o
12-27-2010, 16:05
'Една арабска принцеса разказва' е от поредицата 'Преживяно' на издателска къша ЕМАС. От същата поредица ти препоръчвам 'Изгорена жива' - Суад и 'Поругана чест' - Норма Хури. Невероятни книги просто..
Да знам,но просто не знам къде да ги намеря.В къщи имаме само книгата "Пустинно Цвете" и много ми хареса и искам други такива книги.Гледах филма на "Не без дъщеря ми",но искам и книгата,защото доста хора казват,че книгата е прекрасна и,че филма е доста по различен!!!

Vikito0o
01-06-2011, 15:33
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Какво беше това? :D

AnTiBuLLsHiTs
01-06-2011, 21:46
В подлеза до ректората на СУ има книжарница "Пингвините" и в нея има антиквариат. Може да погледнеш там, току виж си извадила късмет. ;)