PDA

View Full Version : прУблем с момиче



anonimen213
12-17-2010, 16:02
Значи аз съм на 15 и много ми харесва едно момиче от другия клас(стаите ни са на около 5 метра)до преди нямахме никакви отношения,но... и аз не мога да дам точно обяснение.Значи в една от темите ми казаха да и пиша в скайп и фб,писах и и сега сме в много добри отношения.Вчера на училище си даде бележника говорихме до колкото е възможно(не бяхме сами) и си писахме 2-3 смс-а.И като се прибрах от училище тя ми писа и след това ме пита кой харесвам.Нищо не и казах,след това аз я попитах кой харесва,а тя отговори че не го познавам :Д (тва го чувам от 3ти клас :Д)След това тя излезе.Като се върна ме пита директно:абе ти харесваш ли ме?Аз тъкмо си мислех утре (тоест днес) на училище да и кажа какво чувствам.Ядосах се много и и казах че много ги мразя тези работи по скайп и и обясних че имам чувства към нея.Стана ми гадно и после не си писахме.
Като си говорим (колкото и рядко да е) на училище оставам с впечатлението,че ме харесва,но като и казах че я харесвам и като цяло в скайп ми се струва съвсем различна и че просто съм се залъгвал на училище.Можете ли да ми дадете някакъв съвет как да постъпя,освен това да отидем на кафе (разходка може).
Извинявам се,че съм писал толкова неграмотно :oops:

Greennight
12-17-2010, 16:29
Скайп не е константа.Например на мен са ми се сърдили момичета,че не им пиша,а то ебаси като съм у нас не стоя само на компа....ям,къпя се и хиляди други неща не го ли разбрахте бе хора...

Gavin
12-17-2010, 17:18
Покани я навън, само двамата. Ако приеме ==> твоя е!

anonimen213
12-17-2010, 17:53
Прие!!!ще ходим в морскатаа :grin: :grin: :grin:

anonimen213
12-17-2010, 17:56
Сега казвайте какво да правим като се видим (тя живеее наблизо).Мерси на всички :)

kadishona
12-17-2010, 18:07
Говорете си за глупости общо взето. Накрая идеята е да я целунеш докато седите на някоя пейка или докато я изпращаш.

Лошото е ако разговора не потръгне. Неловките ситуции са наистина гадно. Ако усетиш, че става нещо такова питай я нещо, но гледай да е такова, че да трябва да ти обяснява, щото ако ти отговори само с 'да' или 'не' не си постигнал нищо. В случай че не проработи, почни да говориш буквално първите глупости които ти дойдат на ума и си измисли важна работа. Остави всичко за следващия път, видяло се е, че не сте готови :)
Успех!