PDA

View Full Version : целува се ужасно



bashman
12-17-2010, 16:30
приятелката ми се целува ужасно ама тотално зле...как да и кажа че се целува зле? неискъм да я обидя а да и обясня как става

Sp0t
12-17-2010, 17:03
Ако нямаш нищо напротив сподели кое те кара да мислиш, че се целува зле :) На колко си и тя на колко е :?

nepowtorima
12-17-2010, 17:05
А сигурен ли си, че ти не си проблема?? :D

TheBeliever
12-17-2010, 17:06
Не й казвай, а й покажи. Предполагам от скоро сте заедно, така че не е голяма трагедия. С времето начините ви на целуване ще се напаснат.

darkness848
12-17-2010, 17:44
Не й казвай, а й покажи. Предполагам от скоро сте заедно, така че не е голяма трагедия. С времето начините ви на целуване ще се напаснат.
+1 \:D/

Stotii
12-17-2010, 17:46
Кажи и да гледа филмчета у ютуб :lol: :lol: :lol: :lol:

Infection
12-17-2010, 17:46
Не й казвай, а й покажи. Предполагам от скоро сте заедно, така че не е голяма трагедия. С времето начините ви на целуване ще се напаснат.
+1 \:D/

+2 Нестава от първия път

jghgh
12-17-2010, 17:52
Критиката винаги се поднася с усмивка и мило отношение.
Няма какво да се притесняваш от реакцията й. Ако се обиди, значи е кофти човек. Трябва да си голямо лигаве да се обиждаш на конструктивна критика!

След някоя от вашите неприятни целувки (но не преди тях!), леко се отдръпни след като те е намляскала, усмихни се, и й кажи "Моля те, по-бавно", или "Не си върти толкова много езика", "Опитай се да ме слюнчиш по-малко" и т.н. Разбира се, изричаш тези думи усмихнат и по-скоро като молба към нея, а не като забележка или заповед. След критиката я целуваш пак и така опитвате, поправяш я, ако трябва я прекъсваш ако не схваща и пак.
Аз така съм учила хора, но, слава Богу, те бързо са схващали, и не се е налагало да с часове да се занимавам с тях.

Най-важното, което трябва да запомниш, е да бъдеш насърчителен. Хората трудно понасят критиките, затова трябва да ги насърчаваш и да ги критикуваш ПОЗИТИВНО.

Важно е след като й кажеш някаква инструкция, и тя се справи, да я похвалиш, да кажеш "Супер! Браво! Точно така! Харесва ми" и пр., за да я мотивираш да работи над техниката си.

И също не проточвай "уроците" по целуване твърде дълго. Когато стане на задоволително ниво не я юркай, докато не стане перфектна, ами й кажи, че много добре се справя и оттам нататък ден след ден, тя и сама ще започне да се усеща, а ти все по-рядко ще й правиш забележки.

DePutaMadre
12-17-2010, 18:20
ако и тя си мисли същото ?!