PDA

View Full Version : "приятелка"



FuckingFreak
12-17-2010, 16:39
Та така започвам. Утре съм на рожден ден и с едно момиче се бяхме разбрали да се нагласиме нещо бля бля, обаче тя не игра физическо и се е разбрала с друга моя много близка "приятелка" (която днес ни съобщи, че ще идва, иначе щеше да ходи на софия) и са се разбрали утре да си се оправят те. ОК, не съм им казала нищо. Но като се сетя, че утре ще си стоя като сама на рд-то защото, сега не мога да ви обяснявам, но по-скоро ще съм като аутсайдер.Това момиче не за първи път прави така, преди имахме една в класа и винаги ставаше така, че мен да ме прее*ат (с извинение) и се е случвало да ми 'вържат тенекия' или по друг начин казано 'да ме пратят за зелен хайвер'. Та същото момиче много пъти ми е казвало как не ѝ е приятно да се държа така и онака с нея (което м/у другото е причинено от това че тя ме 'оставя сама' така да се каже) а с мен като се случи аз винаги си мълча и си казвам, че всичко ще се оправи. По принцип съм избухлива натура и затова се въздържах в съблекалнята да им кажа, че не ми се идва, защото или щях да избухна и да им се разкрещя на всички или щях да заплача. (което не знам, но много често вече ми се случва) Не искам да решите вместо мен какво да правя, но вие какво бихте направили в случая. Например ако не ви се пише, ще ви дам варианти ако може да ми кажете също така и защо избирате така.
- Да отида на рождения ден без да ми пука че ще съм сама
- Да поговоря с момичето че такова отношение не ми е приятно
- Да им съобщя, че няма да ходя, без да казвам причината
- нещо друго.
Много пъти съм изпадала в подобни ситуации, питала съм други мои приятелки, те ми дадоха някакво мнение, обаче искам да чуя и още някои. Ако все пак не ви се струва досадно.
Благодаря.

Goddess
12-17-2010, 17:08
Ясно е, че сред изброените в ситуацията приятели нямаш. Съответно не си заслужава да уважиш нито рожденничката, нито останалите гости с присъствието си, щом казваш, че ще си сама там. Няма смисъл.

FuckingFreak
12-17-2010, 17:16
Ключ, оправихме се ;d

minionka
12-17-2010, 17:42
Не аз имам и други, но те само казват еми не знам дали ще дойда, не съм сигурна и някакви такива имали си работа. Рожденничката ми е много близка и мисля че е неуважително да отсъствам хей така, не знам дали ще ме разбере.Но аз лично мисля да поговоря с момичето, че сега е рожден ден, но утре може да е нещо друго и пак да опре въпроса и да съм се ядосвала, че преди не сме поговорили..

Като не ти се ходи...ще кажеш, че нямаш пари за подарък. :D При мен винаги минава.

SuNsEt
12-17-2010, 17:48
Бъди тарикат де.Отиди на пук.Да видят,че не зависиш от тях.Ако не го направиш сега по-нататък ще ти е много по-трудно.

Иначе...друг вариант ако не можеш-отиди за малко и после кажи,че имаш работа и си тръгни.

pilencaaa
12-29-2010, 17:22
- Да отида на рождения ден без да ми пука че ще съм сама

Отиди не им показвай слабост ! Покажи им , че можеш и без тях!

PlayForYou
12-30-2010, 18:38
отиваш на пук на всички, напиваш се, прибираш се и си лягаш..... На другия ден нищо не помниш.. Вариант е :D