PDA

View Full Version : плетено



batetoo
12-17-2010, 18:11
абе хора гледам сега само плетени неща се продават-на мода ли е? И болерата на мода ли са?Също и кой цвят е на мода сега?

MegiBoOm
12-17-2010, 18:13
А на мода ли е да си тъп, защото ако е на мода и аз ше стана тъпа! :-o Егати...не че нещо, ама нямате ли си свой собствен стил, а не кое е на мода, кое не.....? Пфу!

FuckingFreak
12-17-2010, 18:32
^ подкрепям те, но все пак

Да, на мода е плетиво. Модерни цветове - сиво, червено, пудра, леопардов принт. На мода този сезон е да си облечен отгоре до долу в един цвят (въпреки, че на мен ми се струва еднообразно, грозно, скучно and so on)

ThisIsMe
12-17-2010, 18:36
Може би просто искаш да си в крак с модата,но не означава че ако се обличаш модерно,то ще изглеждаш красиво точно на теб.Не конкретизирам теб,но ми са странни хората ,които се обличат модерно,само защото е модерно,а не защото им стои добре.Това е много тъпо.А иначе да,плетените неща са доста актуални напоследък.
Шапки,плетени рокли,туники,шалчета,палта ,та даже и чантички.
За цветовете-нашумели тази зима са индиговото синьо,лилаво,сиво,златисто, черно ,бяло (знаете,че черното и бялото са си класика).

batetoo
12-17-2010, 18:38
ама всеки казва че облича това което му харесва и не се съобразява с нищо,а пък чудното е че все по модата облечени тия хора.Не говорете празни приказки PLEASE..... :grin:

Infinity
12-17-2010, 18:42
Смятам , че тук изобщо не става въпрос за ЛИЧЕН вкус.
Да , определено е желателно всеки да притежава такъв , но човека просто се интересува какво е модерно. :)

И , да плетивата определено са хита на сезона.
Цветове -кафяво , маслено зелено , черно , бежово.

FuckingFreak
12-17-2010, 18:45
Ами аз преди години незнам дали точно плетеното беше на мода, но пак си го носех. Предпочитам зимата да ми е топло, не ми пука дали ще е модерно, само да не приличам на ескимос де, не стига че мразя студа а и ненавиждам хремата и другите по-сериозно болести. Все пак още не съм в етап от живота си, в който да се разголвам и да показвам прелести ;д