PDA

View Full Version : Съгласи се !!!



anonimen213
12-17-2010, 18:38
Здравейте,много съм радостен,защото момичето с което си пишем вскайп и отвреме навреме си говорим в дск се съгласи да се разходим до морксата (сън) И тъй като това ми е първа среща искам да ви попитам какво да правя отначалото до края.Значи в скайп и пращам прегръдки а тя ми отвръща също с прегръдки,но след това пише "фр",което означава приятелска...И за това ви пиша.Моля давайте съвети и мнения какво да правя по време на "разходката" и да я впечатля ... Благодаря на всички :)

LucifersFall
12-17-2010, 18:42
Цункай я.

FuckedUp
12-17-2010, 18:45
Заблудена работа.. лол. :razz:

MedSestrata
12-17-2010, 18:45
Глупости, никви целувки на първата среща, иначе може да се шашне, че си настоятелен и й се нахвърляш. Разходете се, говорете си, задавай и въпроси и я изслушвай. Замери я с някоя снежна топка :-D после отидете в някоя заведение да се стопли и за раздяла я прегърни.

LucifersFall
12-17-2010, 19:04
Е той няма да е настоятелен, ще започне бавно, примерно с прегръдки преди това, закачки както каза и като я изпрати - целувка. Ама не да я олигвиш цялата, по-добре да е без език, просто си допрете устните. Ако се отдръпне, не се е съгласила да излезете защото те харесва. Успех. :)

jghgh
12-17-2010, 19:07
Пич, твоята няма да стане..
Възприема те само като приятел, а даже това не е сигурно.
Кой знае как те съжалява и от жал се е навила да излезе с теб.
Ако те харесваше, нямаше да пояснява постоянно "фр" след прегръдките си в скайп; като момиче ти казвам, тя ги пише тея неща с надеждата да се усетиш, че тя чувства НЯМА, и да не се объркваш.

Кой знае колко й е конфузно сега че ще трябва да те отреже, и сигурно се надява да имаш предвид, че тя няма интерес към теб.
Аз ти го казвам, защото мъжете не разчитате нашите намеци.
Но само това дето го каза за прегръдките в скайп, е достатъчно ясно и красноречиво. Аз съм ти преводача на женските реакции...
Мъжете изглупявате като се влюбите и си въобразявате някви работи, че имате шанс, само щото сме излезли с вас и/или т.н. А ние излизаме с вас, понякога щото ви съжаляваме, понякога защото досаждате и да ви угодим, понякога защото не ни стиска да ви отрежем директно и затова пускаме намеци. Аз лично вече избягвам да намеквам, тъпо е, ами направо директно си казвам.

Но имай предвид, че за да ти пише постоянно "фр", "фр", тя 1. Явно няма чувства
2. Иска да знаеш, че няма да ти върже, като постоянно ти натяква че те има само за приятел.

Намекът е, че тя се надява да разчиташ сигналите й по този начин: вие сте приятели, тя не те харесва и просто излизате.
Въпросът е, че ти като момче, разсъждаваш по точно обратния начин - не се замисляш какво се опитва да каже като ти пише "фр" и си мислиш че имаш шанс, само защото се е навила да излезе с теб.
Имай предвид, че ако след дълго навиване се е съгласила, значи на 90% от съжаление и досада, а не от срам и т.н.

Най-вероятно се е отблъснала малко от теб, като си й признал за своите чувства. Тя сигурно те е питала за да си погали егото, въпреки че в това не мога да съм убедена.
Ако тя (съдейки по предната тема) преди те е харесвала, когато си се държал непринудено, спокойно, и без да й говориш за чувства, може би още имаш шанс, като приложиш обратно поведение - спираш да я търсиш известно време, намираш си хоби и ставаш независим човек.
Това не става от днес за утре, но е добре да си независим, а не лепка, или нуждаещ се човек (needy) Все едно не можеш без гадже.
Тва трябва да ти идва отвътре, щото ако се преструваш на независим, това е само поза, а вътрешно си оставаш нуждаещ се човек, който има нужда от втори.

Но всичко е поправимо. \:D/

anonimen213
12-17-2010, 19:18
Имай предвид, че ако след дълго навиване се е съгласила, значи на 90% от съжаление и досада, а не от срам и т.н.

Най-вероятно се е отблъснала малко от теб, като си й признал за своите чувства. Тя сигурно те е питала за да си погали егото, въпреки че в това не мога да съм убедена.
Ако тя (съдейки по предната тема) преди те е харесвала, когато си се държал непринудено, спокойно, и без да й говориш за чувства, може би още имаш шанс, като приложиш обратно поведение - спираш да я търсиш известно време, намираш си хоби и ставаш независим човек.
Това не става от днес за утре, но е добре да си независим, а не лепка, или нуждаещ се човек (needy) Все едно не можеш без гадже.
Тва трябва да ти идва отвътре, щото ако се преструваш на независим, това е само поза, а вътрешно си оставаш нуждаещ се човек, който има нужда от втори.

Но всичко е поправимо. \:D/ Ем значи ас я попитах дали иска да се поразходим малко.Тя нищо не написа,всмисъл тръгва да пише и трие.После и казах,че ако не иска да ми каже нал ида не се съгласява просто така... И когато и казах същия ден малко се очуждихме,но днес всичко си е даже по добре и от преди като че ли,но може би си права :)... Мерси много ми помогна.

Sp0t
12-17-2010, 19:47
Ами иди на срещата и се дръж нормално :) Като приключите с разходката и кажи, че ти е било приятно и по начина, по който тя ще ти каже как е минало ще разбереш дали те харесва или не... Не се опитвай да я целунеш на първата среща, защото това предполагам няма да и хареса особено и ще се отдръпне. Но все пак не се дръж като дроб... Дръж се естествено и както казаха някои хора по - горе може да я прегърнеш... Друго важно според мен е да не и се обясняваш в любов... Привлечи я по някакъв начин към теб... Накарай я да се чувства все едно тя те е поканила на среща, не ти нея... Ако ме разбираш к'во имам предвид :)

xdennyx
12-17-2010, 19:59
Ами не й досаждай,покажи й че я харесваш(ако е така,защото не те разбрах много добре) и тя би трябвало да се осети за какво става дума.А пък защо да не я целуне?Кво като е първа среща кой знае от кога си пишат в скайп.Достатъчно са се сближили.Само недей да мълчиш..Търси теми,които да обсъждате,щот става супер неловко.Айде късмет!

batistuta59
12-17-2010, 20:33
няммма е пич луд ли си ... още на първата среща целувката е задължителна ... тва показва че знаеш кво искаш брат и че си настъпателен и решителен ... chiks dig it ;dd незнам брат при мен се получаа вс път ;д