PDA

View Full Version : В черния списък



wasy
12-17-2010, 19:09
Здравейте! Искам да ви споделя нещо не толкова приятно, не знам защо просто исках да знам мнението и да други хора освен моето. Не знам в мен ли е проблема, но не ми пасва никое момче.. в смисъл не ме разбират, правят се на интересни, дори след като ги отрежа не ми обръщат и внимание.. Не знам много съм объркана гледам кво ми се случва и не разбирам абе аз ли съм проблема, не съм толкова претенциозна.. или няма точен човек или има, но се крие някъде.. адски ми е смотано така :(

UrbanLegend
12-17-2010, 19:16
Какво се садваш,,боклуците и тъпаците край нямат,маце.Ако питаш мен просто на такива попадаш.Ако обектите са под 18 години да ти кажа доста възможно просто те още да нямат мн мн акъл (нищо против момчетата под 18,просто някои бавно се осъзнават)

jghgh
12-17-2010, 19:23
Те щото над 18 са много свестни...
Даже са по-загорели някои от тях и само секса им е в главата, а ако са студенти съвсем са във филма.

Иначе оправи си нагласите.
Опитай се да се бъдеш самодостатъчна на себе си. Това не е нещо лошо, както всички го свързват със студенина, лошотия и т.н.
Просто трябва да умееш да радваш себе си. Ти да се радваш, а не някой друг да те радва. Опитвай се сама да се направиш щастлива, без помощ на приятели, приятелки и т.н. Човек ако сам не може да се ощастливи, друг няма да може да го направи ;)
Повече самочувствие и решителност, че можеш, ти трябват. Отличавай се от тълпата хора, които се вкопчват в половинките си или в идеята задължително да са с някого.
По-добре е да си щастлив сам, отколкото нещастен с някого, да го чакаш той да направи това, онова, да ти обърне внимание, да реагира така и т.н.

И да, проблемът е в теб. Твой е изборът за целия ти живот - как ще го живееш, какво ще правиш, както и какво гадже/съпруг ще си избереш и доколко ще зависиш от него.
Другите са само възможности за допълване на живота ти.
Ще си истински нещастна, ако оставиш от тях да зависи твоето благополучие.
Даже с чувствата е така, но навлизаме дълбоко в психологията и това трудно се осъзнава - ние позволяваме другите да ни натъжат, ние сме тези които избираме дали да се радваме/натъжим на някого, а не той ни натъжава/развеселява с постъпките си. Всичко зависи от нашето отношение. Ако твоето е на жертва или на нуждаещ се човек, трудно ще се намери, някой който да те задоволи. Даже да има такъв човек (когато бях такава на мен ми се намери такова момче), ситуацията е кофти, че самата ти си такава личност, която се нуждае или се вкопчва в идеята да е щастлива задължително с някого, който да я обгрижва и т.н.


И явно имаш проблем с вниманието, щом искаш някой да ти тича след гз след като скъсате. Споко, и аз съм така, но работя над това.
Работи и ти.

И запомни - самостоятелност!
Намери си приятно хоби и се потопи в него, самоусъвършенствай се.
:-)

umri
12-17-2010, 20:40
правят се на интересни, дори след като ги отрежа не ми обръщат и внимание.
What did you expect, wetty pants?

mArMaLaDkA
12-17-2010, 21:00
Ти нямаш нужда някой да те разбира, ти имаш нужда някой да ти тича подир гъза и да ти вдига самочувствието. Престани да гледаш сълзливи филми, влияят ти зле. Няма как ти да режеш хората като кисели краставици и да очакваш те всеки път да вървят по петите ти, да ти се извиняват, и да ти се молят. Не си принцеса, не си нищо по-особено всъщност от останалите. Просто изживяваш тежък пуберитет.
Гледаш съученичките и приятелките си с гаджета, слушаш ги същите тия момичета как плямпат нон-стоп за приятелите си и ти се набива в главата тъпата идея, че и ти трябва да бъдеш с някого, само и само да не се цепиш от стадото. Нима когато не си гладна, продължаваш да ядеш?

Тия неща обаче сама трябва да ги осъзнаеш. Като започнеш да се обичаш, уважаваш и както каза jghgh, да си си самодостатъчна, едва тогава нещата ще започнат да се случват.

minionka
12-17-2010, 22:01
Ти нямаш нужда някой да те разбира, ти имаш нужда някой да ти тича подир гъза и да ти вдига самочувствието. Престани да гледаш сълзливи филми, влияят ти зле. Няма как ти да режеш хората като кисели краставици и да очакваш те всеки път да вървят по петите ти, да ти се извиняват, и да ти се молят. Не си принцеса, не си нищо по-особено всъщност от останалите. Просто изживяваш тежък пуберитет.
Гледаш съученичките и приятелките си с гаджета, слушаш ги същите тия момичета как плямпат нон-стоп за приятелите си и ти се набива в главата тъпата идея, че и ти трябва да бъдеш с някого, само и само да не се цепиш от стадото. Нима когато не си гладна, продължаваш да ядеш?

Тия неща обаче сама трябва да ги осъзнаеш. Като започнеш да се обичаш, уважаваш и както каза jghgh, да си си самодостатъчна, едва тогава нещата ще започнат да се случват.

+1 .. Ще го преживееш!

RoSKo0o0
12-25-2010, 12:51
Те щото над 18 са много свестни...
Даже са по-загорели някои от тях и само секса им е в главата, а ако са студенти съвсем са във филма.

Хич не слагаш под общ знаменател. Много ме дървиш!

SmilezZz
12-25-2010, 13:07
Явно само на такива попадаш..Има ги и свестните,истински
момчета,но се срещат рядко,все по-рядко..Повечето гледат как
да се направят на голямата работа.. И тем подобни..
- Но пък какво очакваш ? Ти "режеш" някого и чакаш пак да продължава да ти тича след г**а ли ? Нормално е да е така..
- Наистина си вдигни самочувствието ? Когато започнеш да се оценяваш и обичаш,нещата ще се получат..