PDA

View Full Version : Не мога просто....



Annabelle
12-18-2010, 07:23
Здравейте. Искам да споделя нещо с вас. Случи се миналата година. Аз и моята приятелка имаме доста сходен проблем така че ще говоря от мое име.

Такааааам.Откъде да започна.... Значи харесвам си едно момче от началото на поминалата година и никога не съм предполагала че нещо ще се случи между нас.Всичко стана по интернет. Ние сме си от едно даскало но се запознахме по интернет. Той започна да ми коментира снимките и аз бях много очудена защото не предполагах че точно моите ще коментира. Та един ден той сам дойде да се запознае с мен... И не говорихме много но по-късно си разменихме скайп и тн и тогава почнаха зарибявките. Иии така сичко вървеше добре.Тръгнахме обаче аз не бях готова за нещо повече от прегръдки и просто ме беше срам.Същия ден той ми писа по скайп че сме прибързвали и прочие и че ще си бъдем приятели засега.Повярвах му. След няколко дни го потърсих.Нямаше особен интерес от другата страна. Вече не се засичахме толкова често и реших да му пиша в скайп. Той явно се почувства притиснат и просто не говореше така сякаш ме харесва. А докато уж бяхе заедно бях на седмото небе. Сега дори и здравеi не ми казва. Чувствам се много наранена от отдръпването му и някак си искам да си го върна защото според мен си струва....не мога да го забравя. защо се е отръпнал така и какво да направя? :( :-k :-k :-k :-k :-k

anonimen213
12-18-2010, 07:28
Ами може би пробваи ти да го заговориш в училище,направи се на ударена за нещо или расеяна каквото искаш,но да завържете забавен разговор...
Успех !!! :)

Annabelle
12-18-2010, 07:33
Ами може би пробваи ти да го заговориш в училище,направи се на ударена за нещо или расеяна каквото искаш,но да завържете забавен разговор...
Успех !!! :)

еми аз се опитах и го попитах защо се държи така и той каза да не съм се тормозела :(

anonimen213
12-18-2010, 07:37
Не тръгвай дриектно с въпроса...поговорете си малко и после го попитай :)

Annabelle
12-18-2010, 07:39
Не тръгвай дриектно с въпроса...поговорете си малко и после го попитай :)

ем то така стана ама просто ми става тъпо като ме игнорира а искам пак да ходим. не може 1 ден да се държи с мен като с принцеса а на другия игнор.................................. не се получи разговора

Pa3yMeH
12-18-2010, 17:45
той каза да не съм се тормозела :(

Ако аз го кажа това, означава, че не те харесвам. Просто търси начин да не си говорите, става му неудобно, защото ти го харесваш, а той не отговаря на чувствата ти.

TheBeliever
12-18-2010, 18:00
Той е предприел първата крачка, значи те е харесвал. Но казваш, че не си била готова за нещо повече от прегръдки... Целунахте ли се поне? Нали го харесваш? Някакви докосвания, милувки... знам ли? Или се държа като 10 годишна и не смееше да го докоснеш? Ако е така може да е изтълкувал държанието ти като липса на интерес и да се е отказал да опитва повече. Нищо чудно и увлечението му да е преминало като е "ударил на камък".

Не мисля, че можеш да направиш кой знае какво. Опитай да завържеш неангажиращ разговор. Не повдигай въпроса за "ходенето" ви. Просто опитай да възродиш приятелството ви, а той ако има някакви симпатии ще си проличи.

П.П С това "срам ме беше" не мисля, че въобще ти е време за гаджета. Мое мнение.

Serendipitys
12-18-2010, 21:45
Теб те е срам да го прегърнеш, а какво остава да тръгнете да правите секс? (някой ден; евентуално)
Аз също съм на мнение, че не ти е дошло времето да се занимаваш с гаджета.

krissy7
12-23-2010, 03:36
Теб те е срам да го прегърнеш, а какво остава да тръгнете да правите секс? (някой ден; евентуално)
Аз също съм на мнение, че не ти е дошло времето да се занимаваш с гаджета.

+++