PDA

View Full Version : Надявам се да ме разберете..просто ми тежи



Sometimes
12-18-2010, 10:59
Здравейте.. няма да ви разказвам целия ми живот,но като за начало..
сама съм от 15 годишна.. Имах си приятел 3 години,той беше най хубавото нещо за мен и ме караше да забравям за толкова неща..
Януари месец се разделихме окончателно.. той си живееше и аз също.Но нямаше ден в който да отворя очи и да не мисля за него!
Сега средата на ноември се видяхме.. и решихме да си дадем отново шанс, и опитахме.. но за мен не беше различно. Той се държеше наистина страхотно с мен,но искаше да бъдем постоянно заедно. Спомних си преди живота ми със него какъв беше.. 24 часа заедно, сега имах друг живот,работа.. повече приятели и отказах да сме всеки ден заедно. Отивам примерно с приятели на дискотека и той се домъква.. беше нещо като преследване. Няма и месец той започна да вярва на другите, писала съм някакви смси на някакво момче..което не беше истина,но не пожела да ми каже кой го е казъл и така и така не успях да докажа обратното. Разделихме се! Така пожелах аз.. знам че той не е това, което ми трябва в живота. Боли, като знам какво е било преди.. снощи се видяхме пак в дискотеката..по някаква случайност беше на нашата маса. Нещо ме караше да поглеждам към него, а си имам вече друг приятел.. към който имам някакви чувства..но понякога не съм сигурна в неговите. От година не съм имала приятел, след бившия отписах тотално всеки..сега веднъж дадох всичко и понякога мисля че не е взаимно. Та за бившия.. какво да правя хора,когато съм с него ми е все едно..когато съм без него, не ми излиза от главата..
Снощи стоя отстрани гледам го и си викам.. тези дънки заедно ги избирахме..този ланец е от мен за свети валентин.тези устни колко съм ги целувала.. а сега дори не се поглеждаме. Има още някаква болка в мен,понякога е толкова силна и гледам наши снимки,които са страшно много.. Незнам какво може да ме посъветвате,аз съм наясно че някак си трябва да продължа напред.. правя го вече година. Наистина живота ми без него е по хубав... Тежи ми толкова много, и сега за празниците съм сама докато всеки е със семействата си. Ще празнувам нова година с приятели.. Надявам се, да ме разбирате.. не винаги успявам да съм силна,за пред хората да.. не се пречупвам никога.Но моменти като тези,когато съм вкъщи..както винаги сама изпуват толкова спомени,болки,мисли,не сигурност. С това момче с което съм сега, също е прекратило сериозна връзка.. но аз наистина съм честна и съм готова да го докажа. Незнам дали и при него е така..говори ли сме,твърди че иска да е с мен,че дрън дрън ... :Х
...Тъжно ми е

MedSestrata
12-18-2010, 11:09
Доколкото разбрах, ти сега си с едно момче, но си мислиш за бившия ти приятел, с който си ходила 2 пъти. И също не разбрах на колко години си?

Sometimes
12-18-2010, 11:22
имам достатъчно години.. не съм на 15 16 17 .. и нагоре.. казвам как се чувствам.

MedSestrata
12-18-2010, 11:29
Ок, но по-важен беше първият въпрос, за да знам дали съм разбрала правилно и да мога да ти кажа моето мнение и да ти помогна някак си

Sometimes
12-18-2010, 11:32
ами .. с бившия ми приятел не виждам бъдеще, но да.. мисля за него, за преди.. не мога да кажа че го обичам,но явно още трепва нещо в мен. А за новия ми приятел,всичко е прекрасно,щастлива съм..и той е прекрасен,но на моменти се съмнявам..

MedSestrata
12-18-2010, 11:44
Дам, честно да ти кажа много кофти..Според мен, нормално е да има някаква доза съмнение, но постепенно това съмнение ще изчезне. Важното е да се чувстваш добре и да си щастлива. Забавлявай се повече със сегашния си приятел, правете различни неща.Явно нещо ти липсва щом мислиш за миналата си връзка. По-скоро не ти е мъчно за предния ти приятел ( вече си осъзнала, че нямате бъдеще, и е много хубаво, че си наясно с това), а за самите емоции, които си изпитвала с него. Просто се опитай да не мислиш за това и се отдай на сегашните ти преживявания, а ако не може да се оттърсиш от мисълта за него си повтаряй, че всичко е свършило с този човек, връзката ви се е изчерпала и недей да се тормозиш. Опитай се да сложиш точка, колкото и трудно да е.

Sometimes
12-18-2010, 12:18
мерси много .. наистина ми помогна ... благодаря ти !

MedSestrata
12-18-2010, 12:27
Надявам се :)

Ssummerjam
12-18-2010, 16:59
Сама казваш, че животът ти без бившия е по-хубав. Отдай се изцяло на настоящата си връзка, наслаждавай й се и с времето споменът за предишния ще избледнее. :)

umri
12-18-2010, 19:19
Защо всички тряа сте 24/7 във филма, бееее...... Немое ли просто си пърдите по цял ден и да не ви пука от нищо и никой...? Ама не, треа филм да има...

ScarletBite
12-18-2010, 19:20
Милата :-#
Нали знаеш дървото и лианата? Като се преплетат силно, лианата започва да задушава дървото. Но, ако бъдат разделени, и двете са ранени, а понякога загиват.
Ти си се преплела с този човек. 3 години си свързвала живота си с него. Не можеш просто да забравиш, не можеш да охладнееш съвсем.
Но и не можеш да върнеш нещата както са били. Тази страница от живота ти е затворена.
Боли те. Винаги боли. "Женското сърце е океан от тайни."
Просто продължаваш. Винаги продължаваш. Цял живот продължаваш. И драпаш, драпаш, драпаш... докато не излезеш от блатото (ако изобщо има измъкване).

Sometimes
12-19-2010, 09:28
... jestokata istina ... : )

Sometimes
12-19-2010, 09:59
Защо всички тряа сте 24/7 във филма, бееее...... Немое ли просто си пърдите по цял ден и да не ви пука от нищо и никой...? Ама не, треа филм да има...

Zashto li ? Prosto e, zashtoto sym chovek.. opitvash ot sladkite i gor4ivite plodove za da se nauchish kak da si jiveesh jivota. Qvno ti, ne si se nauchil oshte..6tom mnenieto ti e takova