PDA

View Full Version : Искам да ме остави на мира..



IAmJustAKid
12-18-2010, 11:26
Има едно момче Ангел, което казва, че е влюбен в мен. Постоянно ме преследва, влиза в класната стая и ме прегръща .. обяснява ми се в любов и ми говори простотии. :lol:
Приятелите му постоянно ми казват, че бройкаджия.. да не му се връзвам .. е хубаво, ама той не ме оставя намира! И от нищо не се плаши. Имам един приятел Димитър от 12 клас, който е два пъти по-висок от мен и го накарах да отиде и да му каже да ме остави на мира.. и нищо .. Ангел изяде един як бой и пак нищо.

Вече не знам какво да правя..
Някакви идеи ? :(

MedSestrata
12-18-2010, 12:04
Не му обръшай внимание, все едно не съшествува, ако не разбере пак, му кажи, че не ти е симпатичен, няма смисъл да си прави труда, нищо няма да стане.

titinkaa
12-18-2010, 13:30
Еми кажи му,че не искаш да те занимава и че нищо няма да се получи и толкова.

TheBeliever
12-18-2010, 14:21
Мислите ли, че вече не му го е казала?
Явно не разбира нито от думи, нито от бой. Моят съвет е да го обидиш. Говоря за сериозна смазваща самочувствието обида. Кажи му точно защо не ти харесва, изброй грозните неща във външния му вид, дразнещите черти на характера му и всичко за което се сетиш. И се постарай това да стане шумно и пред публика. Нека той да разбере, че ти не искаш да си с него и всички знаят това. Вероятно ще превърнеш симпатиите му към теб в омраза, но при навляци от този тип това е единственото решение. Ако има поне малко достойнство ще престане да ти досажда и въбще да контактува с теб. Но съществува и варианта ако е още с детски акъл да тръгне да ти "отмъщава".
Така че сама трябва да прецениш дали да действаш по-сериозно, или има шанс да се отървеш от него с цивилизован разговор.

CR0W
12-18-2010, 16:41
На една моя приятелка се случи същото.Просто не му обръщай внимание.Разбери какво мрази и прави точно това...
Досадни хора има на тя свят брееее

umri
12-18-2010, 19:23
Бахти злобното момиче. Момчето я обича, тя му уговаря биячи... И накрая ти си жертвата, нали? хаха

CR0W
12-18-2010, 19:26
Що да е злобна?Смисъл има си граница и явно той я е преминал(е вярно не е нужно това с биячите но...)Като я харесва да подходи по друг начин.

sasaa
12-18-2010, 19:32
тва с боя са детски историй с бой нищо не се решава(в повечето случай) послушай колежката и го обиди публично пред много хора

ScarletBite
12-18-2010, 19:34
Бахти злобното момиче. Момчето я обича, тя му уговаря биячи... И накрая ти си жертвата, нали? хаха
И аз така мисля.

umri
12-18-2010, 19:36
Що да е злобна?Смисъл има си граница и явно той я е преминал(е вярно не е нужно това с биячите но...)Като я харесва да подходи по друг начин.
Все едно, разбираш ли, мен някоя да ме преследва(случвало са е) и аз да уговоря някое момиче да я набие. Нелепо. :lol:

CR0W
12-18-2010, 19:40
Съгласен съм,че да викаш биячи е тъпо,но не и че е злобан.

nepowtorima
12-18-2010, 19:57
А ако на нея някой път така и направи момче.. да я обиди или т.н. Не му обръщай внимание все някога ще му писне... Радвай се, че си харесвана, че има и такива дето ги обиждат... А не ги притесняват защото ги харесват :) :)

TheBeliever
12-19-2010, 10:38
А ако на нея някой път така и направи момче.. да я обиди или т.н. Не му обръщай внимание все някога ще му писне... Радвай се, че си харесвана, че има и такива дето ги обиждат... А не ги притесняват защото ги харесват :) :)

Явно не си попадала на подобни досадници, щом съвета ти е "радвай се".
Има разлика между това да покажеш интереса си на някого, да го сваляш, и между натрапчивото преследване, граничещо с обсебване. Постави се за секунда на нейно място. Как би се чувствала ако момче, към което нямаш никакви симпатии, непрестанно се влачи след теб, обяснява ти се в любов, прегръща те без твое съгласие и прочие. Съвсем не е толкова "готино", колкото може би ти се струва.

IAmJustAKid
12-19-2010, 15:46
Бахти злобното момиче. Момчето я обича, тя му уговаря биячи... И накрая ти си жертвата, нали? хаха

Че съм злобна, злобна съм.. обаче ми писна, от началото на годината ме преследва. Сто пъти съм му казала, че не ме интесува, че не ми е симпатичен и той продължава!

ScarletBite
12-19-2010, 15:56
Аха. Значи е обсебен?

А защо не направиш така: излизате заедно (уточняваш, че е по приятелски - на чаша горещ шоколад, за да не си мисли глупости) и му даваш възможност да ти разкаже за себе си, какво чувства към теб, какво иска от теб и т.н. Възможно е дори да ти допадне :), поне като приятел. След като го изслушаш, разкажи му нещо за себе си. Покажи, че си човек, не безгрешния модел, в когото се е влюбил. Обясни му, че поведението му те безпокои. Но не бъди груба, за да не си създадеш враг - няма нищо по-жестоко от мъж с наранени чувства. Не бъди и прекалено насърчаваща, за да не го заблудиш.

Опитай да го разбереш. Той явно е много влюбен и си е въобразил, че като нахалства, ще ти направи впечатление и един ден ще му отвърнеш със същото. Мисли, че се правиш на недостъпна или нещо от сорта.

tigity
12-19-2010, 16:38
кажи му че тези номера не ти минават.... и да спре да се прави на интересен за да не те принуди да подадеш жалба за тормоз над личността... :D това винаги действа.... и когато му го казваш бади сериозна ... да не почнеш да се хилиш кът кифла ... нека помисли че не блафираш :D

cinderella_gugutka
12-19-2010, 17:23
е не е болка за умиране все пак