PDA

View Full Version : здравейте



jeni4kata
12-18-2010, 11:42
Може би ще ме сметнете за доста голяма,че да пиша такива теми,но..
Пишем си с едно момче по скайп и от 1 месец все се уговаряме да излезем.Първо се уговорихме,ама на него му се обадиха да кара някви хора изрън града.После не си писахме няколко дена.Или само с 3-4 думи-как си?-Добре,а ти? и аз.Усмивка!Усмивка.И аз бях го питала не искаш ли да си пишем-и той искам ама нз кво да кажа.И след 3-4 дни пак ми писа,щяхме да се видим миналата седмица в понеделник.Той ме питаше кога ще пием кафе и аз казах понеделник-а тогава беше още петък.Събота ми писа,питаше ме дали ще се видим понеделник и аз казах ДА.Но не се бяхме уточнили за час.В неделя му писах,цял ден стоя на компа,във фейса,него го нямаше.След няколко дни май пак аз му писах или нз какво стана точно. Но ми каза че си стоял утях защото тогава падна снега и не можел да се климатизира.Вчера той ми писа :grin: аз бях мн щастлива от този факт.Той си бил у тях и пиел бира и аз викам и аз искам.Той каза айде идвай,нали ще спиш унас ала бала.След малко спря.Писа ми след 2 часа,каза че негови приятели дошли на гости и той ме забравил :?.Каза че ще се реваншира на следващия купон ще съм първата поканена и после отиде при гостите.Днеска пак ми писа.Аз искам да му кажа вече да се видим,ама неискам да изглежда се едно аз го насилвам,аз го карам.Искам да излезем,ама не аз да го карам а той да се сети.Какво да правя

MedSestrata
12-18-2010, 11:50
Първо не му пиши, гледай той да те потърси. Ако си много настоятелна може да "избяга". Втора като ти пише ( сигурна съм че ще) не споменавай нищо за излизане, може да му подметнеш , че няма какво да правиш, скучно ти е, би искала да се разходиш ама още не знаеш кой ще се навие- такива неща :) Ако има симпатии към теб сам ще се сети да ти каже да се видите. Също така докато си пишете може да изчезнеш за малко 15,20 минути без да му казваш , все едно си имала работа ( но това в краен случай). И да като ти пише не му отговаряй веднага, за да не се усети, че само него чакаш :-D

jeni4kata
12-18-2010, 12:20
вчера ми беше гадно зарди него и му казах,че ми е кофти.Той ме пита защо и аз смених темата.Днеска пак ме пита как съм и аз казах май добре.И той каза какво има и аз казах нищо.Какво да му кажа,че го харесвам ли или че страдам по някой :lol:

MedSestrata
12-18-2010, 12:30
А не , не му казвай, че страдаш по някой, ще си помисли, ако има симпатии към теб, че е изгубена кауза. Просто нищо не му казвай, остави го да се чуди и сам да те разпитва как си, що си

jeni4kata
12-18-2010, 12:34
Благодаря !
Ако пък не му пиша да не си помисли че не ми пука

Ssummerjam
12-18-2010, 17:02
Предполага се, че в чата всеки е по-отпуснат отколкото наживо. Ако в скайп не може да ти каже 2 приказки на кръст, представи си какво ще е като се видите. 8-)

Jumper
12-18-2010, 20:12
Ако продължава да те пита какво ти е в скаип можеш да му кажеш,че имеш семеини проблеми и такива ти му работи че имаш нужда да излезеш с някой да си поговориш,да се разсеяш малко.... Има 1001 неща които можеш да измислиш за това все пак си жена ;) ^^

MedSestrata
12-18-2010, 23:27
Благодаря !
Ако пък не му пиша да не си помисли че не ми пука
Не , напротив, от това може само ти да си извадиш извод. Ако те търси той значи има интерес към теб, но ако не те търси в продължение на няколко дни- просто не е твоя човек и той губи. По-добре сега да разбереш, отколкото да си правиш някакви илюзии и после да страдаш :-)

jeni4kata
12-19-2010, 13:16
Благодаря !
Ако пък не му пиша да не си помисли че не ми пука
Не , напротив, от това може само ти да си извадиш извод. Ако те търси той значи има интерес към теб, но ако не те търси в продължение на няколко дни- просто не е твоя човек и той губи. По-добре сега да разбереш, отколкото да си правиш някакви илюзии и после да страдаш :-)

сега пък той ми се сърди :( Вчера ми писа и си говорихме доста.Пращаше ми целувки и прегръдки и каза,че наживо като ме види ш ще ме целуне и аз казах,че на живо ще се изплаши.Той ми каза,че се опитвал да ме сваля по скайпа,и че ако не бил инат ако бил друг на негово място щяла съм да го откажа,но той бил инат.После ми говори за бившата.Каза кажи и ти нещо за теб и аз казах-ми нз кво.После той спря да ми пише.След20 мин го питах дали се сърди,той не отговори,а видях във фейса,че пишеше нещо публикуваше клипове.Каза ми сори,ама нещо ми се изгуби настроенито докато си говорихме,както и да е и лека.Това беше.Цяла нощ ревах,мн гадно ми беше.Сутринта му пратих целувка и излезнах от скайпа щото имах работа.Сега гледам,че преди 1 час е бил в фейса и публикувал нещо че бил мн зле и имал нужда от масажистка.Значи е вдиял целувката,сърди ли се ккаво?А и байдъуей утре ще пием кафе евентуално ако ми пише,щот нали се сърди
Кво да правя

MedSestrata
12-19-2010, 13:19
Ох, милата.. ми не знам честно що така е реагирал, явно е очаквал да му разкажеш и споделиш нещо и ти. А каот казвах да не му пишеш, имах вредвид първа да не му пишеш. А не докато си говорите :) Ами значи, довечера ако го засечеш в скайп може само да му подметнеш за кафето ви утре, да знаеш как да си разпределиш времето през деня. И се прави на ударена за снощи. Не го питай повече дали се сърди. Ако се сърди сам ще ти каже, колкото и да е инат.

jeni4kata
12-19-2010, 13:21
да разбрах,но просто осъзнах че нещо ми се сърди и затова
Пък и нз кво да му кажа за себе си :lol:

MedSestrata
12-19-2010, 13:26
Разказвай му някакви случки с теб, все имаш интересни преживявания. Ако си ходила на интересно място му разкажи какви са ти впечатленията. Има доста неща ,с които да завържеш разговор

jeni4kata
12-19-2010, 13:28
Не спирам да мисля за него.Днес цял ден си мисля за него.Не ми излиза от главата.В стомаха ми пърхат пеперуди,едва дишам не знам защоооо
А защо снощи ми казауче ме сваля тва кво значи :shock: а тия целувки

MedSestrata
12-19-2010, 13:32
Ами със сигурност има интерес, само това мога да ти кажа.
А за другото- май ти е за пръв път- честито влюбена си :)

jeni4kata
12-19-2010, 13:33
ДАНО да е взаимноо :-)

jeni4kata
12-19-2010, 13:34
и ако стане така че пак не излезем...няма да се занимавам повече с него :(

MedSestrata
12-19-2010, 13:41
Стискам палци! И умната. Ако нещо друго искаш да питаш, може да ми пишеш на лично.

Не се отказвай, може да има причина да не изллезете. просто ако не стане го питаш открито дали иска да се видите въобще

jeni4kata
12-19-2010, 13:44
мерси!

jeni4kata
12-19-2010, 16:49
омг сега видях че е писал на фейса даже 2 пъти че е инлов,снощи го е писал
Това значи ли че има друга :shock: :shock: :shock: