PDA

View Full Version : Да започнем начисто



TheGirlNextDoor
12-18-2010, 11:45
Не знам дали има таква нема,но мисля,че ще е интересна.Една малка равносметка за изминала година.На какво ви научи...който иска може да сподели какво иска да направи за предстящата нова година.Какво иска да остави в миналото и какво ще направи занапред. : )) ;p

MedSestrata
12-18-2010, 12:13
Научих се, че на моменти трябва да си егоист и да мислиш повече за себе си, за да си истински щастлив! :)

Me4encety
12-18-2010, 14:33
научих,че няма значение кой те мрази,а кой те обича и че не трябва да лазиш в краката на момче само защото си го харесала.искам да оставя в миналото всички проблеми свързани с моето момче.а за новата година искам просто да Той да ме обикне

Sp0t
12-18-2010, 15:12
Ще ми се истинската любов да навести и мен :)

BrokenInnocence
12-18-2010, 15:51
Научих се, че на моменти трябва да си егоист и да мислиш повече за себе си, за да си истински щастлив! :)

В моя случай е точно обратното... понеже прекалявам с егоизма, научих се, че понякога трябва да оставиш себе си за малко на заден план... Но... не че има голямо значение, аз постоянно уча уроци и постоянно допускам същите грешки... Съдба.

punksss
12-18-2010, 19:04
Научих, че дори и при най-добрите приятели трябва да имаш едно на ум... Също, че след всяко лошо нещо има и нещо добро... Абе... Много неща научих :D

CR0W
12-18-2010, 19:08
Научих се да обичам всичко,защото нищо не е трайно,а чак когато го изхубиш разбираш колко е ценно за теб. :cry: