PDA

View Full Version : Нов квартал



fena95
12-18-2010, 15:33
Преди няколко месеца се преместих в центъра (близо до халите),обаче не мога да си намеря никакви приятели.По училищата близо учат само цигани ,араби и дори азиатци.Много искам да си намеря с които да излизам и да се мотаем , но не знам къде да ги търся .Някакви идеи къде мога да намеря ? :(

Мерси предварително !

KristinLuis
12-18-2010, 16:12
Е добре тези хора дето каза, толкова ли ще ти е лошо да си с тях

fena95
12-18-2010, 16:14
Е добре тези хора дето каза, толкова ли ще ти е лошо да си с тях

ти колко приятели цигани имаш ???

LifeFitness0
12-18-2010, 16:21
Не знам на колко си,но спокойно можеш да се размотаваш в другите квартали,където имаш приятели,съученици.

LipSy
12-18-2010, 16:28
Не знам на колко си,но спокойно можеш да се размотаваш в другите квартали,където имаш приятели,съученици.

+1!

KristinLuis
12-18-2010, 16:42
Е добре тези хора дето каза, толкова ли ще ти е лошо да си с тях

ти колко приятели цигани имаш ???

Ами да ти кажа честно 2-3-ма са, но щом не искаш роми, нали казваш че има и друг народ там

zlatit0o
12-18-2010, 17:34
Не знам на колко си,но спокойно можеш да се размотаваш в другите квартали,където имаш приятели,съученици.

+1 :wink:

SmilezZz
12-19-2010, 14:44
И с какво ще ти пречат хората,които не са от твоята
народност ??
Нали не ти казваме да си неразделен приятел с тях,ами
просто да излизаш и да се забавляваш с тях..
- Но пък наистина спокойно можеш да отидеш в други
квартали,да се запознаеш с нови хора..

sp33der
12-19-2010, 14:59
http://1.bp.blogspot.com/_1F1-0_b2ahs/SZhFXrg06JI/AAAAAAAACOk/IOmLxZpLcho/s320/no%2Bracism.jpg

fena95
12-20-2010, 11:01
http://1.bp.blogspot.com/_1F1-0_b2ahs/SZhFXrg06JI/AAAAAAAACOk/IOmLxZpLcho/s320/no%2Bracism.jpg

Расист ли съм че не искам да ми крадат телефона всеки път когато излизам ?

burpp
12-20-2010, 13:29
Не мисля, че има само араби, цигани и там другите народности, който изреди. Ти те първа се преместваш и искаш всичко да ти е на 6. Спокойно, с времето всичко ще се нареди- приятели, гаджета и бля-бля.

KristinLuis
12-20-2010, 15:13
http://1.bp.blogspot.com/_1F1-0_b2ahs/SZhFXrg06JI/AAAAAAAACOk/IOmLxZpLcho/s320/no%2Bracism.jpg

Расист ли съм че не искам да ми крадат телефона всеки път когато излизам ?

Не мислиш ли, че малко преувеличаваш! Чак да те крадат, това,4е са роми не значи, че са готови да те продадат дори.
Не заклеймявай всички роми, заради постъпките на някой техни братя!

Но да, наистина разгледай квартала, със сигурност ще намериш това, което търсиш.

Auriss
12-21-2010, 01:32
Ей-ей ,я по кротко. Съвсем право си е момчето. По принцип съм толерантен ,но едно е да се държиш сякаш са ти безразлични ,а съвсем друго да се "забавляваш" с тях. С техния манталитет и ценности трудно ще се получи. Не ви знам на по колко годинки сте ,но явно не сте се разхождали по тъмно из района ,за който говори момчето. Е ,направете го ,и пак си дайте мнението :). Мен лично винаги ме е озадачавало как като отида из центъра или въобще по-далеч от "дъгата" Красно село - Шератон - ст.В.Левски се чувствам все едно съм се върнал няколко десетилетия назад във времето.

Както и да е - по темата. Не ги слушай тези интелигенти и отбягвай да си имаш вземане даване с лица от ромски произход. Със сигурност си имаш приятели от стария квартал - като имаш възможност виждай се с тях - кой знае - в техните "компанийки" може да си намериш и познати ,които живеят по-близо до теб :)

SmilezZz
12-21-2010, 07:08
Заради тази дискриминация,затваряте част от
обществения ви кръг..Всички или почти всички сме
ходили и сме минавали по тъмно по такива места,и
на мен лично нищо не ми се е случвало..
- Не му казвам да са най-добри приятели,ами просто
да си губи времето с тях..

KristinLuis
12-21-2010, 09:07
Значи ти като се разхождаш по тъмно на вън може 53245414532 неща да ти се случат.
ти какво си мислиш, че всички отрепки в България са роми ли?
Въобще не се залъгвай. Вярно, че повечето са от ромски произход,
но пак ти казвам не заклеймявай един народ, заради постъпките на техни братя. Все пак има и много нормални, тва че ти примерно не си срещал такива хора, не значи че не е възможно

Виж сега не ти казвам нали с кой да се събираш, просто ме подразни мнението.
Все пак ти си избираш с кой да си..