PDA

View Full Version : Тъпите ми родители!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!



nezabrawiima
12-18-2010, 17:22
емии какво да вии кажа .. направо съм бяснааааа :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb: ,,,, една приятелка ма викна с нейните родители на дискотека (нощтна) и аз питах наще и те пак НЕ .. при условие че съм с родителите им .. направоооооооооооооо незнамм :@:@:@:@:@:@:@: .. ии винаги за всяко нещоо което попитам НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ!!!!!!!!!!! ... На 15 години съм ... имам вечерен час до 8 часа .. :@:@:@: ,, направоо неиздържаммм .. :@:@@::@:@@@@@@@@@

nezabrawiima
12-18-2010, 17:32
НЕ МОГА ДА ГИ ТЪРПЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ВЕЧЕ!!!!!!!!! ВСИЧКИТЕ МИ ПРИЯТЕЛКИ СТОЯТ ДО 10 .... ходят си на нощти с на някоя родителите,а аз НИКОГАААААААААААА ВИНАГИИ ВСИЧКО НАОБРАТНО!!!Даже на НОВА ГОДИНА паккккк със тяххххххх .. . !!!!!!! направооооо не могаааааааааааааааааааа ;(((( :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

TheBeliever
12-18-2010, 17:47
И не само до 18, а докато живееш при тях и те издържат ще трябва да се съобразяваш с мнението им. Но има какво да направиш, за да си облекчиш малко положението.

Казаха ли ти защо не ти разрешават? Ако не са то първо трябва да ги попиташ каква е причината да не те пуснат. Но нямам предвид да им хленчиш или да се развикаш. Говори спокойно като възрастен с възрастен. Целта е да им докажеш, че не си безотговорно лигаво хлапе и може да ти се има доверие.
Но това не става от днес за утре. Нито може в един момент да им се лигавиш "не мога това, не мога онова, малка съм", а в следващия да искаш нещо под предтекста "достатъчно съм голяма за...". Започни да се държиш като зрял млад човек, за да започнат те да те третират като такава.
Ще трябва малко по малко да си извоюваш свободата. Няма как до вчера да си била с вечерен час 20:00 и утре вече да е 2:00. Бавно, но славно са казали хората. Когато получиш дори малък напредък не си проигравай шансовете, т.е не нарушавай доверието им. Спазвай си часа без оплаквания известно време.
И нещо много простичко, но много ефективно: всеки път когато получиш нещо, което искаш от тях, им благодари. Не някакво набързо подхвърлено, а седни и с две изречения им кажи колко много значи за теб, как оценяш това, което са направили. Гарантирано ще ги разчувстваш и следващия път по-лесно ще се съгласят на твоите искания.

Общо взето иска се голямо търпение и много манипулации, за да постигнеш така желаната от теб свобода на тази възраст, особено с по-строги родители. Но не забравяй, че те се държат строго с цел да те опазят възможно най-дълго от всевъзможните опасности в живота, така че не ги съди прекалено. ;)

FuckingFreak
12-18-2010, 17:48
Ми поговори с тях. Докажи им с някаква постъпка, че заслужаваш да ти гласуват доверие. Даже не си задала въпрос в темата си, как очакваш някой да ти помогне и да ти каже какво да правиш, като даже не познава родителите ти. И не се нервирай, по-спокойно, с нерви нищо няма да направиш освен да погрознееш.

gandalfepi4
12-18-2010, 18:50
http://i265.photobucket.com/albums/ii234/failure_/me/killyourparentsxD.gif

zlatit0o
12-18-2010, 19:08
http://i265.photobucket.com/albums/ii234/failure_/me/killyourparentsxD.gif
xaxaxaxxaxxaaxaxaxaaxaaxaxaxaaxaa :-D :razz: :razz:

Shia
12-19-2010, 00:16
Ае що бяга назад ?

titinkaa
12-19-2010, 07:19
може би си мислят,че ги лъжеш като им казваш,че си с техните родители,или просто ти нямат никво доверие и затова не те пускат никъде.Май ще почакаш до 18г.

ChildOfBodom
12-19-2010, 11:49
нях, питала ли си ги, защо?
все пак ще ти дадат някакви аргументи.

SmilezZz
12-19-2010, 14:36
Като ти гледам правописа,съм съгласна с родителите ти,че
не те пускат на дискотеки или до късно..

По темата:
- Преди правила ли си нещо,което да ги е наранило и изнервило,
и сега за това да ти нямат доверие..
Не ми се вярва без нищо да не те пускат..
А и пък може да си мислят,че ги лъжеш с това,че ще сте с родителите
на приятелката ти..
Но пък на 15 не си кой знае колко голяма,за да ти разрешават
всичко,все пак времената са лоши и се опитват да те предпазят
от този лош свят..
- Сядаш и говориш сериозно с тях,без да викаш и кракяш..Говориш съвсем спокойно,без да повишаваш тонове..
Спечели отново тяхното доверие..

radeberger
12-19-2010, 15:16
Честно казано ми се вижда супер странно да ходиш с родителите си на дискотека. 8-)

Нормално е да не те пускат на нощна дискотека след като си под 18.

Сигурно има причина да не са съгласни да стоиш навън след 8 часа, но ти не я споменаваш. И по този начин си мислим, че родителите ти са виновни.

nymphadora
12-19-2010, 15:30
Спокойно света няма да свърши,ако на 15 не идеш на дискотека.
Аз съм на 16 и пак вечерният ми час е до 9 и 30,но не се оплаквам,понякога ми дават малко повечко свобода.

fray
12-20-2010, 17:39
"Тъпите" ти родители все пак са ти родители.
Те са отговорни за теб докато навършиш 18 годишна възраст.

IWannaBeSedated
12-20-2010, 18:11
"Тъпите" ти родители ти осигуряват покрив над главата,храна на масата,дрехи,интернет,козм тика,кафенца с приятелки и всички други неща,които за някои хора са лукс.Длъжна се да се съобразяваш с тях,като те гледам колко си грамотна и уравновесена,са си прави хората.Успокой си малко нервите,научи се да пишеш като хората и разговаряй с тях нормално,поне ще ти кажат защо не те пускат.
Абсолютно вярно! :o

kuklichka_bg
12-20-2010, 18:48
Като ти гледам правописа,съм съгласна с родителите ти,че
не те пускат на дискотеки или до късно..


това пък какво общо има 8-) 8-) 8-)

shutUp
12-20-2010, 18:49
след време ше се сетиш кви глупости си написала ..

kremen4eto
12-21-2010, 08:03
Като ти гледам правописа,съм съгласна с родителите ти,че
не те пускат на дискотеки или до късно..


това пък какво общо има 8-) 8-) 8-)

О, има има. :-D

С нерви абсолютно нищо няма да постигнеш. Допреди 2 години бях в твоето положение. Започнаха да ме пускат едва когато ги убедих, че съм отговорна, когато започнахме да провеждаме разговори като зрели хора, когато им казах "Мамо, тате, може всичките ми приятели да пушат, но аз знам къде да сложа границата и до колко да участвам в техните забавления."

Плюс това всеки ден стават убийства, изнасилвания, отвличания и още куп абсурдни неща в тая държава. Родителите ти предпочитат да пропуснеш един купон, отколкото да те загубят само за части от секундата.

Мисля, че най-важното е първо да помислиш и да се поставиш на тяхно място. Нямаш деца, трудно е, но опитай да разбереш как се чувстват те когато теб те няма до 12 часа примерно вкъщи. Ако ще и с 20 членна охрана да си, те никога няма да спрат да се притесняват за теб. Съгласна съм, че не може цял живот да ти поставят ограничения, но не си мисли, че на 15 си достатъчно голяма.

Нашите ме пускат повече през последните 1-2 години, но всяка вечер единият от тях стои и ме чака да вляза през вратата, за да си легне. И цял живот ще се притесняват за мен. :)

wasch0
12-21-2010, 08:14
Попринцип когато мен или приятелката ми не ни пускат някъде (например на дискотека с баща й) - той звъни казва й там ала бала ще съм с тях и тя няма как да му откаже.

polssa
12-22-2010, 07:27
Не бъде толкова импулсивна..разбирам, че искаш да те пуснат, но трябва да заслужиш доверието им...думите, които си написала за родителите ти са доста силни..и не си мисли, че и при мен не е така..просто вече започнах да печеля доверието им, да бъда по-отговорна и т.н... щом не те пускат, значи си има основателна причина...помисли :)

ivan4u0320
12-27-2010, 13:06
И не само до 18, а докато живееш при тях и те издържат ще трябва да се съобразяваш с мнението им. Но има какво да направиш, за да си облекчиш малко положението.

Казаха ли ти защо не ти разрешават? Ако не са то първо трябва да ги попиташ каква е причината да не те пуснат. Но нямам предвид да им хленчиш или да се развикаш. Говори спокойно като възрастен с възрастен. Целта е да им докажеш, че не си безотговорно лигаво хлапе и може да ти се има доверие.
Но това не става от днес за утре. Нито може в един момент да им се лигавиш "не мога това, не мога онова, малка съм", а в следващия да искаш нещо под предтекста "достатъчно съм голяма за...". Започни да се държиш като зрял млад човек, за да започнат те да те третират като такава.
Ще трябва малко по малко да си извоюваш свободата. Няма как до вчера да си била с вечерен час 20:00 и утре вече да е 2:00. Бавно, но славно са казали хората. Когато получиш дори малък напредък не си проигравай шансовете, т.е не нарушавай доверието им. Спазвай си часа без оплаквания известно време.
И нещо много простичко, но много ефективно: всеки път когато получиш нещо, което искаш от тях, им благодари. Не някакво набързо подхвърлено, а седни и с две изречения им кажи колко много значи за теб, как оценяш това, което са направили. Гарантирано ще ги разчувстваш и следващия път по-лесно ще се съгласят на твоите искания.

Общо взето иска се голямо търпение и много манипулации, за да постигнеш така желаната от теб свобода на тази възраст, особено с по-строги родители. Но не забравяй, че те се държат строго с цел да те опазят възможно най-дълго от всевъзможните опасности в живота, така че не ги съди прекалено. ;)




Мноого добре казано!Вярно аз немога да ти вляза в положение защото мойте родители ме пускат до 2-3 пък съм на 13 но опитай се да поговориш с тях като нормален човек без срадни,фалшивии сълзи и караници!Просто седни й им обясни че вече си по-голяма и може да ти се вярва :wink: !
Успех!

elinanacheva
12-27-2010, 17:29
miminko написа:
"Тъпите" ти родители ти осигуряват покрив над главата,храна на масата,дрехи,интернет,козм тика,кафенца с приятелки и всички други неща,които за някои хора са лукс.Длъжна се да се съобразяваш с тях,като те гледам колко си грамотна и уравновесена,са си прави хората.Успокой си малко нервите,научи се да пишеш като хората и разговаряй с тях нормално,поне ще ти кажат защо не те пускат.

Абсолютно вярно! Surprised мхмм вярно

TheTeen
12-27-2010, 17:37
Знам го от личен опит,че найстина родителите ти ти стават досадни,обаче се опитват по някакъв начин да те предпазят от нещо лошо ,поне в повечето случаи е така,но спокойно има време за всичко,ти си едва на 15,живей си живота ии до дискотеките ще ти дойде времето,щом сега родителите ти смятат че не е дошло.

arizona
12-27-2010, 18:30
абе за кво ти е да ходиш на дискотека с родители :shock: по-добре иди на детска дискотека :D ,ми то и аз няма да ти вярвам...на дискотека с родителите на фр :D тва рядко се вижда,замисли се...

kalit0y
12-28-2010, 11:55
Не вярвам толкова да ти нямат доверие или сама си го заслужила да не те пуснат!

Zayzi
12-28-2010, 13:16
В тази възраст найстина е трудно понякога да се разбираш добре с родителите си,но бъди по-търпелива :wink:

darrie
12-28-2010, 13:27
"Тъпите" ти родители ти осигуряват покрив над главата,храна на масата,дрехи,интернет,козм тика,кафенца с приятелки и всички други неща,които за някои хора са лукс.Длъжна се да се съобразяваш с тях,като те гледам колко си грамотна и уравновесена,са си прави хората.Успокой си малко нервите,научи се да пишеш като хората и разговаряй с тях нормално,поне ще ти кажат защо не те пускат.
+
И като си на 15, к'во? За много възрастна ли се имаш? Като почнеш да изкарваш пари със собствен труд, да ги разпределяш за сметки и едно ей такова като тебе, което те нарича "тъпа" с цялата си наглост, тогава се замисли колко смешна си изглеждала с неграмотно написаните си постове.

GossipGirl89
12-29-2010, 10:35
И аз бях същата на твойта възраст. Все се тръшках, че приятелките ми ходят по нощни заведения, стоят до по-късно навън, а мен все не ме пускаха и все имах вечерни часове... Накрая просто постепенно почнаха да ми дават свобода. Първо ми увеличиха времето навън, после почнаха да ме пускат по детски дискотеки :lol: и накрая и по купони, но винаги държаха да разговарят с родител :) Докато се усетя вече бях станала пълнолетна и можех да правя каквото пожелая. Повярвай, нощните дискотеки са до време. В началото супер много ти се ходи, но после ти омръзват. Когато направих 18 имаше един период, в който сигурно в продължение на 102 месеца през ден обикалях дискотеките и след това ми писна. Сега ходя рядко :) Номера е да се въоръжиш с много търпение и да разговаряш нормално с тях като възрастен с възрастен, а не да им ревеш, да се тръшкаш и да си крещите. Това няма да помогне :) Постепенно, постепенно ще ти отпускат юздите. Ама ти все пак си на 15 - не си мисли че си достатъчно голяма да се предпазваш сама. Живота наистина стана толкова напрегнат и опасен и родителите ти целят да те предпазват така че не им се сърди

brokeninside13
12-29-2010, 11:43
"Тъпите" ти родители ти осигуряват покрив над главата,храна на масата,дрехи,интернет,козм тика,кафенца с приятелки и всички други неща,които за някои хора са лукс.Длъжна се да се съобразяваш с тях,като те гледам колко си грамотна и уравновесена,са си прави хората.Успокой си малко нервите,научи се да пишеш като хората и разговаряй с тях нормално,поне ще ти кажат защо не те пускат.


след време ше се сетиш кви глупости си написала ..

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
:? :? :?

mrazqkindergarten
12-29-2010, 11:56
И мене не ме пускат на нощна, а съм на 17. ;) И пак към 8 мрънкат да съм се прибирила, така че споко, има и по-зле от тебе...

twoqtotalno1936
12-29-2010, 13:35
Според мен,докато си под техния покрив ще трябва да се съобразяваш с тях. Все пак нормално е да се притесняват за теб. Нищо,че си с родителите на това момиче.Има всякакви хора,знаеш ли колко им е акъла.Все пак ако толкова искаш да отидеш - говори с тях, заслужи им доверието. :)

GirlYyYXD
01-12-2011, 10:48
И не само до 18, а докато живееш при тях и те издържат ще трябва да се съобразяваш с мнението им. Но има какво да направиш, за да си облекчиш малко положението.

Казаха ли ти защо не ти разрешават? Ако не са то първо трябва да ги попиташ каква е причината да не те пуснат. Но нямам предвид да им хленчиш или да се развикаш. Говори спокойно като възрастен с възрастен. Целта е да им докажеш, че не си безотговорно лигаво хлапе и може да ти се има доверие.
Но това не става от днес за утре. Нито може в един момент да им се лигавиш "не мога това, не мога онова, малка съм", а в следващия да искаш нещо под предтекста "достатъчно съм голяма за...". Започни да се държиш като зрял млад човек, за да започнат те да те третират като такава.
Ще трябва малко по малко да си извоюваш свободата. Няма как до вчера да си била с вечерен час 20:00 и утре вече да е 2:00. Бавно, но славно са казали хората. Когато получиш дори малък напредък не си проигравай шансовете, т.е не нарушавай доверието им. Спазвай си часа без оплаквания известно време.
И нещо много простичко, но много ефективно: всеки път когато получиш нещо, което искаш от тях, им благодари. Не някакво набързо подхвърлено, а седни и с две изречения им кажи колко много значи за теб, как оценяш това, което са направили. Гарантирано ще ги разчувстваш и следващия път по-лесно ще се съгласят на твоите искания.

Общо взето иска се голямо търпение и много манипулации, за да постигнеш така желаната от теб свобода на тази възраст, особено с по-строги родители. Но не забравяй, че те се държат строго с цел да те опазят възможно най-дълго от всевъзможните опасности в живота, така че не ги съди прекалено. ;)


След 18 вече си свободен :grin: На мен лично мама ми беше казала,че щом навърша 18 ще мога да правя каквото си искам. :-P

FernandoTorresIkerCasilla
01-12-2011, 11:22
O































M




































G



















:shock: :booooomb:

ImmortalSportFreak
01-12-2011, 15:00
"Тъпите" ти родители ти осигуряват покрив над главата,храна на масата,дрехи,интернет,козм тика,кафенца с приятелки и всички други неща,които за някои хора са лукс.Длъжна се да се съобразяваш с тях,като те гледам колко си грамотна и уравновесена,са си прави хората.Успокой си малко нервите,научи се да пишеш като хората и разговаряй с тях нормално,поне ще ти кажат защо не те пускат.


след време ше се сетиш кви глупости си написала ..

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
:? :? :? :smt023
Явно ти нямат достатъчно доверие.А и си малка.Бъди по-добра с тях и се дръж нормално,без мрънкания;радвай се на нещата,които правят за теб и на животът ти с тях,защото след време може и да се усетиш,но да няма кога да си с тях...

jeezloxxy
01-12-2011, 20:29
Rage?!
Честно,стига глупости...Първият коментирал е прав/а-докато си с тях ще се съобразяваш,искаш или не.Родителите ти си имат техни причини,били те правилни,или не-не са безгрешни.Хайде успокой се сега,поеми ДЪЛБОКО въздух (повикай на възглавницата) и помисли пак кой крив,кой прав,а? ;)

bootyboy
01-12-2011, 20:55
за твое добро е, един ден ще разбереш..момичетата без контрол от родителите им са станали да не казвам какви.... :( :(

BlackEyedPeas
01-13-2011, 11:54
И не само до 18, а докато живееш при тях и те издържат ще трябва да се съобразяваш с мнението им. Но има какво да направиш, за да си облекчиш малко положението.

Казаха ли ти защо не ти разрешават? Ако не са то първо трябва да ги попиташ каква е причината да не те пуснат. Но нямам предвид да им хленчиш или да се развикаш. Говори спокойно като възрастен с възрастен. Целта е да им докажеш, че не си безотговорно лигаво хлапе и може да ти се има доверие.
Но това не става от днес за утре. Нито може в един момент да им се лигавиш "не мога това, не мога онова, малка съм", а в следващия да искаш нещо под предтекста "достатъчно съм голяма за...". Започни да се държиш като зрял млад човек, за да започнат те да те третират като такава.
Ще трябва малко по малко да си извоюваш свободата. Няма как до вчера да си била с вечерен час 20:00 и утре вече да е 2:00. Бавно, но славно са казали хората. Когато получиш дори малък напредък не си проигравай шансовете, т.е не нарушавай доверието им. Спазвай си часа без оплаквания известно време.
И нещо много простичко, но много ефективно: всеки път когато получиш нещо, което искаш от тях, им благодари. Не някакво набързо подхвърлено, а седни и с две изречения им кажи колко много значи за теб, как оценяш това, което са направили. Гарантирано ще ги разчувстваш и следващия път по-лесно ще се съгласят на твоите искания.

Общо взето иска се голямо търпение и много манипулации, за да постигнеш така желаната от теб свобода на тази възраст, особено с по-строги родители. Но не забравяй, че те се държат строго с цел да те опазят възможно най-дълго от всевъзможните опасности в живота, така че не ги съди прекалено. ;)


След 18 вече си свободен :grin: На мен лично мама ми беше казала,че щом навърша 18 ще мога да правя каквото си искам. :-P

ОМФГ! Т'ва направо ме вкара право в земята :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: Та тя ти е родител, искали ти се или не - Тя винаги ще те контролира цял живот!