PDA

View Full Version : Интересна случка...



Zaqkkk
12-18-2010, 18:21
Вчера, както се разкарвах из парка с едни трима приятели, едни други трима ме видяха и дойдоха да се заяждат заради случка от лятото, и както се разправях с единя, другият ме одари, аз веднага отвърнах и докато се осетих, другите 2ма веднага ми скочиха и аз се пазих, щото все пак 3вс1... и двама от мойте фр се опитваха да двама от тях, а третия стоеше и гледаше :( , и един мъж дойде и на ратърва, след тфа ние влязохме в едно барче, и онези на чакаха, и викнаха още около 7-8 човека, като единя беше общ познат и каза да не се караме, той си замина и те пак дойдоха да се бият, но искаха 1вс1 аз и един от тях, но те са турци/цигани и им знам тяхното едно на едно, вътре викат ела отвън едно на едно, а като излезеш ти скачат всички, та както и да е повече бой нямаше, разбира се и аз мога да викам много хора, но не съм този тип хора, та мисля сега, като се засека със единя, който е провокатора на всичко да го ступам, защото аз попринцип от онези тримата мога всеки един да победя, но трима... та какво според вас да направя... тфа сякаш няма край когато и пак да се засека ще скачат, всичките на веднъж...

Greennight
12-18-2010, 18:51
Набиеш ли лошо циганин се смятай за мъртъв 8-)

Zaqkkk
12-18-2010, 19:16
Набиеш ли лошо циганин се смятай за мъртъв 8-)И да го набия, и да не го набия, те пак ще ме търсят да ме бият.. 8-)

GLaDOS
12-18-2010, 19:42
Набиеш ли лошо циганин се смятай за мъртъв 8-)
Еми направо да го утрепе тогава ... :smt023

Sashko95
12-21-2010, 16:48
В България да убиеш циганин те прави герой! :D Аз поне така си казвам де.

Троши му главата не го гледай.Викай хора и ги насочете към Пирогов! :-D :D

ludiqtzubar96
12-22-2010, 13:10
В България да убиеш циганин те прави герой! :D Аз поне така си казвам де.

Троши му главата не го гледай.Викай хора и ги насочете към Пирогов! :-D :D
Какъв Пирогов!Направо към съдебна медицина :D
Иначе по темата-сложна ситуация.Препоръчвам ти да ги пречакаш някъде един по един и да ги пребиеш.След това не излизай 6 месеца. :shock: