PDA

View Full Version : Ако ви разбият мечтите ?



Archeology
12-18-2010, 19:03
Здравейте,знам че това не е оправдание,но нямам флех type,защото съм при баща ми,а там компютъра няма инсталирано почти нищо,а сега ме мързи да тегля.Съжалявам ако имам правописни грешки,но сега пиша на латиница и после ше го кирилицирам online,дано да не стане бъркотия.Та сега започвам.От малък съм израснал с историята,истината е че от малък съм израснал с Индиана Jоунс и така нататък.Сега съм 8 клас,вчера развих теория пред господина ми по физика ,която е търсена доста години,чел съм много книги и имам широки познания според мен за възраста си :).Както казах 8ми клас съм и вече е време да мисля къде точно да се насоча :) Естествено както се досещате трябваше да е свързано с история,в Софийски Университет или Нов Български Университет има специалност Археология,също може да кандидатствам в Лондон или някъде в Англия :).Наскоро,обаче почнаха да питат къде ше кандидатствах и т.н..аз казах къде,но техния отговор беше гаден.Защо ще кандидатстваш археология ? По цял ден ще копаеш и ше откриваш ръждясали лъжици.Дори и това,че искаш да идеш извън държава не значи че ше напраиш нещо.Археолозите са най-бедните хора.В най-добрия случаи ше станеш учител ако имаш късмет,а попринцип няма да си намериш работа...Какво да правя? От малък все си мечтая когато ще започна да го уча това сериозно,когато ще обикалям по различни места,а сякаш сега с това че нищо няма да излезе ако уча това .. много гадно не знам ,можете ли да ме посъветвате нещо ?

GLaDOS
12-18-2010, 19:35
Еми пич ,виж сега .Секи сам си прави живота .Ако това искаш - това да е .
Аз лично си мисля за нещо доходно и разбира се приятно за правене .
Бедни ,ама златната маска да речем ,не я намерих аз ! \:D/

ludiqtzubar96
12-19-2010, 09:27
Па и защо да са бедни-наистина не са богати,ама аз познавам един археолог,който си беше що годе добре материално.И това е твоя мечта и трябва да я следваш-по принцип родителите са рядко съгласни с децата
така че не се притеснявай-аз искам да се занимавам с информатика,майка ми иска да завърша право.............................

RockyMarciano
12-19-2010, 10:14
Следвай си мечтата,няма по хубаво нещо от това да си изкарваш парите по начина по който искаш! А и това е една много хубава професия.

ChildOfBodom
12-19-2010, 12:03
Лол, не са най-бедните хора определено. Бяха ме взели на едни разкопки в Червен и определено хората там не бяха никак умиращи от глад. Следвай мечтите си, бъди такъв какъвто искаш и не вземай под внимание "компетентното" мнение на другарчетата си.

LifeFitness0
12-19-2010, 13:30
Избирай-щастие или пари.
Аз лично предпочитам първото.

ludiqtzubar96
12-19-2010, 16:13
Избирай-щастие или пари.
Аз лично предпочитам първото.
Е за някой хора щастието се изразява в парите,тей чи.........
П.С.Archeology наистина си запален,щом картинката ти е такваз и ника ти е Archeology. :D

Greennight
12-19-2010, 17:01
Виж сега.Археологията е малко риск печели,риск губи.Може да си археолог със средни доходи(чак толкова бедни археолози,колкото го изкарват няма),но може и да намериш някакво съкровище или нещо такова разбираш ли ? А иначе никой освен теб самият не може да ти разбие мечтите.

autista88
12-19-2010, 18:59
Ако ми разбият мечтите,
ще им чупа главите!

8)

Бии да не те бият!
Еб* да не те еб*т!

АА... ама ти си 8ми клас... Къв НОв Български бе, пич? :lol: :lol:

SmilezZz
12-20-2010, 07:38
Никой не може да ти разбие мечтите..
Ти ако наистина искаш да се занимаваш
с археология - занимавай се с нея..
Никой няма право да те осъжда за това..
Все пак ще работиш това,което наистина
искаш и това,което ще те прави щастлив..
Аз точно това бих искала - работа,коята да ме
направи щастлива и да го правя с удоволствие..

bloodyF
12-20-2010, 09:30
8ми клас? и мислиш за университет?
аз съм 10 и още не съм мислила та ти.. ;д

gabi_94
12-20-2010, 12:06
Ооо и аз съм много запалена по археологията и те подкрепям. Не ги слушай останалите. Малък си още, има много да учиш, не се предавай. щом искаш да станеш археолог, подготвяй се, чети много книги и да не ти пука за чуждото мнение. На мен лично разкопките и легендите с разни загадки са ми адски интересни и ти пожелавам да станеш много добър археолог и откриеш нещо наистина стойностно! :D

iLovePussyJuice
12-20-2010, 13:11
8ми клас? и мислиш за университет?
аз съм 10 и още не съм мислила та ти.. ;даз завършвам след няколко месеца и още не съм мислил :lol:

Ssummerjam
12-20-2010, 13:24
...им разбивам главите :D Преследвай си целите, щом с това искаш да се занимаваш не се отказвай, а направи всичко възможно да го постигнеш. :)

Archeology
12-20-2010, 19:53
Благодаря ви :)

IAmJustAKid
12-21-2010, 18:23
Следвай мечтата си ..

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-22-2010, 03:39
слушай си сърцето а не родителите! :) все пак ти ще се занимаваш с това докрая на живота си и повярвай ми не искаш да правиш нещо което не смяташ за интересно. нормално е така да ти говорят... тфа си е в европейската кръв.. :) не им обръщай внимание... :)