PDA

View Full Version : По кой път да поема?



darthy
12-18-2010, 22:44
Здравей док !
Проблема ми е всеобщ. Първо нека се представя . Обикновено момче на 17 , до преди 1-2 години не излизах по дискотеки бях кротък , нямах социален живот. Наскоро почнах да излизам... пропуших... и не само тютюн , пробвах трева . А преди седмица пробвах и амфети . Много съм объркан... незнам кой искам да бъда , в какво се превръщам и какво ще излезе от мен . Нямам много приятели , една от причините да станах така "лош" е че търсех приятели , а повечето хора на моята възраст са такива - пушат , по момичета ходят , наркотици и др... .
И друг проблем ... момичето което харесвам ходи с друг . Не ме разбирайте по грешно , но аз съм "моно" ( за мен един човек трябва да намери една сродна душа и да е с нея до край ) . И тя е такава - тази която харесвам ... това ме кара до полудявам , но не не я безпокоя , гледам да се прикривам пред нея. Ще си кажете поредния влюбен балък , но моята религия.. или не по скоро етнос и семейство ме направиха такъв .
Ще прозвуча като наркоман .. но вече не виждам смисъл в живота , няма я наивната радост в деня ми , нямам цел в живота... . Нямам и много(истински) приятели...
Сори ако съм провзучал като самоубиец...

rns92
12-18-2010, 23:08
Хубаво е, че виждаш как пропадаш и може би искаш да се промениш. Отдели се от компанията си, намери нови приятели, дори да са по-малко. Говори с момичето което харесваш, нека тя да ти е стимул, заради нея се опитай да гледаш позитивно на живота. Той има смисъл, не ни е даден случайно. От който и етнос да си, самоубийството или помислите за него са грях, затова се опитай да си го избиеш от главата.

ChildOfBodom
12-19-2010, 12:26
Направи ми впечатление, че постоянно повтаряш "ще си кажете, че съм дрън дрън" "ще прозвуча като" "ако съм прозвучал като..." Не трябва постоянно да мислиш, какво другите си мислят.
А и попаднал си в лоша компания. Не всички хора на тази възраст са такива. Спри да се събираш с тях по-добре сам, отколкото в лоша компания, нали?

LifeFitness0
12-19-2010, 14:20
Пробвал си и двете страни вече.Прецени си сам.

sp33der
12-19-2010, 16:01
По десния разклон е най-пряко