PDA

View Full Version : Да и предложа ли и как?



and1534
12-18-2010, 22:34
Знaчи пpeди 1 гoдинa ce зaпoзнax c eднo мoмичe бяxмe в eдин ĸлac ceгa тя e в дpyгия, нo пaĸ вcяĸo мeждyчacиe cмe зaeднo и oт cĸopo ce пpeгpъщaмe aз я цeлyвaм пo бyзитe пo чeлoтo. Koгaтo ce зaпoзнaxмe cлeд 1-2 мeceцa и пpeдлoжиx тя ми oтĸaзa, явнo пpибъpзax. Ceгa oтнoвo иcĸaм дa и пpeдлoжa, нo няĸaĸ cи нямaм cмeлocт, нeзнaм ĸaĸвo дa и ĸaжa тoчнo. Oт вpeмe нa вpeмe я дpaзня нecъзнaтeлнo нo ми пpoщaвa cлeд тoвa. Kaтo я питaм дaли мe oбичa тя вce oтмeня тeмaтa. Aз мнoгo я oбичaм и e иcĸaм cтpaшнo мнoгo. Πoмaгaйтe мoля ви !

Hilary_
12-18-2010, 22:42
отказала ти го е веднъж .. преживял си го ..

.. нищо няма да изгубиш ако се пробваш пак!! :-|

MedSestrata
12-18-2010, 23:23
не може да я обичаш , но както и да е, да речем че многоооо я харесваш :) излезте заедно или просто си говори с нея в училище, обръщай й внимание и я целуни по устните лекичко, ако те е срам значи не си готов, ако не- действай. Ако ти отвърне иска да сте повече от приятели, но ако не ти отвърне-съжалявам, не унивай, малък си и други момичета ще има.

and1534
12-18-2010, 23:39
medsestra защо реши, че не я обичам. за пръв път в живота си срещам такова момиче, то е мой тип от всяка една гледна точка.

MedSestrata
12-18-2010, 23:42
Не знам на колко си и годините нямат много голямо значение, но точно защото разбрах, че за пръв път се влюбваш и нямаш база са сравние, а и повечето младежи бъркат влюбване (привличане) с обич. Обичта идва на доста по-късен етап от влюбването и първоначалното привличане. Дано да го изпиташ скоро и с това момиче-пожелавам ти го!

and1534
12-18-2010, 23:42
ии незнам как ще реагира като е целуна по устните

and1534
12-18-2010, 23:44
на 15 сме и двамата

MedSestrata
12-18-2010, 23:46
Няма как да знам и аз как ще реагира, ни лично бих ти препоръчала това да направиш и по реакцията й ще разбереш дали иска да сте заедно. верояно ще се стъписа малко, ако е изненадващо, но не се шашкай, а и смао не и казвай репликата "искаш ли да ходим"-звучи тъпо. Може да й кажеш- много те харесвам и искам да сме повече от приятели

Me4encety
12-18-2010, 23:47
ако можете да излезете някъде двамата(кино,парка и т.н.) по някое време я попитай нещо от сорта на "само като приятел ли ме приемаш?" или пък нещо от сорта на "имаш ли повече от приятелски чуства към мен" или ддз

Айде успех

and1534
12-18-2010, 23:48
да това мисля да направя да и кажа, че я обичам и харесвам много и искам да сме заедно и ще я питам какви чувства има към мен дали ме харесва и обича тя, а както съм споменал най-отгоре до сега всеки път като я питам дали ме обича а това не са били малко пъти тя все отменя темата

MedSestrata
12-18-2010, 23:52
Тогава не я питай дали те обича, може да се шашне момичето. Кажи и така" Изпитвам силни чувства към теб и искам да знам дали са взаимни. Приятелството не ме удовлетворява.
В никакъв случай не й казвай обичам те, виж за харесвам те много-може.

and1534
12-18-2010, 23:52
чудя се кога да го направя това в понеделник или по време на ваканцията да излезем и тогава или след ваканцията

MedSestrata
12-18-2010, 23:53
Излезте през ваканцията

and1534
12-19-2010, 00:01
ок мерси за съветите ако имате още някакви казвайте :)

anonimen213
12-19-2010, 07:49
ако можете да излезете някъде двамата(кино,парка и т.н.) по някое време я попитай нещо от сорта на "само като приятел ли ме приемаш?" или пък нещо от сорта на "имаш ли повече от приятелски чуства към мен" или ддз

Айде успехХахаха тва ми е мега позната...Вчера питах по същия начин момичето,което харесвам.Каза ми че засега сме само приятели,но по нататък можело да се промени... :) И това ме устроива... хъх :Д