PDA

View Full Version : Какво да подаря на приятеля ми за Нова година !? Хелп плс :(



fenkaaa
12-19-2010, 01:49
Подарък около 20/30 лв,иска ми се да имам възможност и за повече,но на 3-ти януари правим 5 месеца и ми трябват и за тогава.. Мислих и варианта да му взема подарък само на 3-ти,но той ще ми подари и на Нова година и тогава.. и се чудя какво да му взема за Нова година за тези пари.. Просто за инфо,той е на 20.Моля ви дайте някакви идеи :( :)

modjodjodjo
12-19-2010, 02:19
На 3 ти му подари една страстна вечер.
За нова година вече е малко по-трудно. Трябва да знаеш какво обича да му подаряват. Макар че първото, което ми идва на ум е един хубав зимен пуловер или някоя дреха. Незнам, на мен лично ми е трудно да преценя, но ако трябва да съдя по себе си, най - много обичам да ми подаряват дрехи и парфюми, колкото и банално да звучи. Всичко зависи от предпочитанията на човека. Опитай се да се сетиш на какво би се зарадвал

SwEeTMuFFiN
12-19-2010, 06:00
^ и аз мисля че на ваши годишнини не трябват материални неща, а ... 8-)

CR0W
12-19-2010, 06:08
Каква музика слуша,хобита има ли? :-o

ll40o4yYll
12-19-2010, 08:20
Дискове на любимата му група/изпълнител :)

kalpazanka
12-19-2010, 08:49
Има ли нещо, от което да има нужда? Пижамка/пуловерче/ръкавици/шапка/шал? Всеки път, когато облича някое от тези, ще си мисли за теб. Иначе за петте месеца можеш да му подариш чаша с някакво послание- не вярвам да струват повече от 5 лв. или ваша обща снимка с послание на гърба+хубава рамка. :)

Струва ми се, че само си вгорчавате живота с честването на тези месеци. Разбирам да си празнувате кръгла годишнина, но ако имате например 40 години брак, сума ти пари и нерви ще пръснете за подаръци.