PDA

View Full Version : Харесва ли ме :?



anonimen213
12-19-2010, 08:43
Здравейте,на 15 съм и от седмица се "занимавам" с едно момиче от другия клас.Осъществяваме връзка предимно по скайп,но ако се видим в училище си говорим също.Казах и че я харесвам,след 2-3 дни тя ми каза че съм много забавен,кефил съм я като човек и и било приятно с мен.Вчера я попитах дали ме има само за приятел,а тя каза че за сега сме само приятели,но по-нататък може да се промени.Давайте съвети какво да правя...
Мерси на всички ;)

sasha_90
12-19-2010, 09:06
Казала ти е какво мисли,друго ли искаш?След като я харесваш,ще я чакаш.

ll40o4yYll
12-19-2010, 09:11
- Излизаите заедно
- Изслушваи я
- Прави и комплименти и малки подарачета (от сорта на цветя ако обича де :D)
- Станете много добри приятели
УспехХх :)

DiabolicalSoul
12-19-2010, 09:13
еми, държи се естествено може да е клише, ама с ие самата истина 8)

като гледам ква любоф пламва си малко срамежлив :-o мотай се с приятели (ако имаш и некви приятелки си е бонус - жените ревнуват :grin: и имат един уникален талант да знаят кога е едно момче е само и да не му обръщат внимание или да знаят кога не е само и тогава го нападат некви тълпи :grin: ) и гледай и тя да те вижда с прителите и тн де

като те слушам си некав миличък така че нема кво да ти обяснявам да й обръщаш внимание (винаги мое да видиш във фб коя й е любимата група и ако хаесваш някоя от нейните случайно да кажеш колко те кефела последнат аим песен напр)

ае успех

Paramour
12-19-2010, 10:30
Бъди себе си..
Ти си направил най-важното.

poncho
12-19-2010, 11:23
Бъди до нея,показвай и че може да разчита за теб и пускай комплименти отвреме на време ;) :)

MedSestrata
12-19-2010, 11:28
Здравейте,на 15 съм и от седмица се "занимавам" с едно момиче от другия клас.Осъществяваме връзка предимно по скайп,но ако се видим в училище си говорим също.Казах и че я харесвам,след 2-3 дни тя ми каза че съм много забавен,кефил съм я като човек и и било приятно с мен.Вчера я попитах дали ме има само за приятел,а тя каза че за сега сме само приятели,но по-нататък може да се промени.Давайте съвети какво да правя...
Мерси на всички ;)

Аз какво ти казах бе момче... Че момичето иска първо да сте приятели и после друго и ето така ти е казала. Не ме карай да се потретвам :-D Успех в чакането, не й давай зор, бъди търпелив!

nymphadora
12-19-2010, 13:28
добре,в крайна сметка колко теми ще пуснеш?