PDA

View Full Version : Ако може съвет ... или мнение



poncho
12-19-2010, 11:00
Така.. ще го разкажа на кратичко.Значи на 15 съм и съм влюбена в (да кажем С,който е на 17) От едно училище сме.Та аз го харесвах много преди да се запозная с него.Но стана така че ми иска фр във фейсбук ии се запознахме нали.После станахме мнооого добри приятели.. можех да му споделя абсолютно всички, но още бях влюбена в него.Реших, че няма смисъл да го крия и му казах а неговия отговор беше: Сладкиш Обичам те!И след тези думи имах надеждата че може да стане нещо между нас.. а то какво стана той си хвана приятелка.. И аз се радвам че е щастив (ако изобщо е) но проблема е че той не спира да ми обяснява ,че съм идеала му за момиче и съм единствена... и нз защо ми го говори всичко това при положение че е обвързан :? :o
П.С той не е от онези бройкари който ходят с кифлите и т.н
Боксиор е.. нормално момче!
И сори ако имам правописни грешки :)
[/color]

MedSestrata
12-19-2010, 11:06
А не се ли замисляш, че може да не е разбрал какво изпитваш към него и затова някоя друга да го е отмъкнала? Съвета, който мога да ти дал е да поддържаш приятелска връзка с него. Щом говори, че ти си му идеала, значи не е толкова навътре във връзката си с другото момиче. Мисля, че му трябва време да се осъзнае и да види, че ти си за него :)

П.П първоначално помислих, ч ети е казал, че те обича , в смисъл като приятел , на който много държи. Но това, ч епродължава да те засипва с комплименти ме наведе на горната мисъл.

anonimen213
12-19-2010, 11:08
Според мен те държи за резерва,но може да се срамува или притеснява от нещо.Например вие в училище говорите ли си,излизате ли двамата или в обща компания?

AutomatiC
12-19-2010, 11:09
преди бяха скайп и импулс, вече лицето книга!!

poncho
12-19-2010, 11:10
Ами незнам и аз :( В училище като ме види и ме прегръща без да ме пуска доста време... В междучасията ме чака пред нашта стая и сме заедно постоянно ... след училище ако е свършил по-рано пак ме изчаква.Просто си мислех че може да се получи нещо, защото наистина си мисля че не мога да спра да го обичам :o

waterpolohero
12-19-2010, 11:13
^съгласен , кой го знае може просто от повечкото крушета да не е много сигурен в това какво иска , но все пак щом ти казва всички тези комплименти все нещо изпитва към теб :) :? :)

TheBeliever
12-19-2010, 11:29
Може да си резервния план.

Аз лично имам приятел, с който се държахме по същия начин в гимназията - постоянно заедно, прегръдки, излизания вечер. Затрупваше ме с комплименти, шегувахме се, казваше, че ме обича. Историята е дълга, но с две думи - в началото той искаше нещо повече, показах му, че за мен е само приятел и решихме да запазим приятелството си. Сега аз съм сериозно обвързана, той също, но се държим както преди. Между нас флиртът е просто начин на общуване :lol: Това, което имах предвид е, че може просто да те чувства като много добра приятелка.
Ако наистина сте близки защо не го попиташ директно?

DeVilTerroR
12-19-2010, 14:26
Може да пробваш тези въпроси да ги зададеш на него !

Yancheto
12-20-2010, 13:09
Точно, попитай го. Поискай от него да ти изясни какви чувства има към теб и какви отношения иска да имате. Обясни му, че поведението му те обърква и желаеш да си наясно с нещата.

RoSKo0o0
12-20-2010, 13:22
преди бяха скайп и импулс, вече лицето книга!!

скоро ще е "virtual online sex society" ! съмнения няма