PDA

View Full Version : Една красиво описана нощ



waterpolohero
12-19-2010, 11:18
амиии какво да ви кажа , преди около 2-3 месеца бях зарязан и незнаех какво да правя , за това описах всичко което искам в този момент (тогава) в тази историйка.Приятно четене (надявам се да ви хареса.....) :smt007 :oops:

Hа рецепцията на хотел на морето си чакам ключа от стаята.Вдигам глава вече взел ключа и в този момент те виждам ти също ме поглеждаш в очите и не откъсваме поглед един от друг мислейки си кой/я е този/тази , всеки си отива в стаята.На другия ден се засичат отново - тя с плажна рокля, запътила се към плажа а той със сърф и сърфистки шорти.Той я поглежда срамежливо и й помахва.Тя се смущава и се усмихва неумело. На плажа тя през цялото време го гледа как той сърфира, но приятелите й идват и отвличат вниманието й.Той я заглежгледа няколко пъти докато кара и пада, но приятелите му идват и му отвличат вниманието.
Вечерта те се виждат в една и съща дискотека, но в двата и края.Тя е облечена с зелена плажна рокля , която по крайчетата е синя , а той с черни шорти с червени раета по бедрата и фанелка която е леко прилепнала.Тя е прекалено срамежлива да се запознае с него, но двамата се сблъскват опитвайки се да стигнат до бара и се запознават.той свенливо и подава ръка и казва “аз съм Тони”.Тя се усмихва малко по-смело вeче видяла сините му очи и поема ръката казвайки “аз съм , ______ , приятно ми е” ала на нея и е много повече от приятно.Той без да иска стиска ръката и малко по силно, загледан и пленен от великолепните и кафеви очи и ослепителна и пленяваща усмивка.Тя казва леко "ау" и изпуска стъклената чаша с питието си на пода.Чашата пада безчуствено и леко няколко мига , дкато накрая се разбива в пода пръсвайки се на хиляди парчета.Той започва да се извинява и се навежда да събере парчетата, ала тя го хваща и му казва че няма проблем.Той се вдига и поръчва две двойни мохито-та.Сядат заедно на бара и започват да си говорят.После той я кани да се разходят, защото тук е прекалено шумно.Тя отказва, но след 2-3 минути става и го дръпва за ръката.
Излизат от заведението и тръгват към плажа говорейки си, ноща е топла и луната е пълна, а те вървят бавно към плажа.Той понечва да я хване за ръка и тя без да се усети я поема.Така вървят и си говорят, докато не стигат до плажа.Спират защото тя вижда как луната се отразява във водата и само гледат стоейки един до друг хванати за ръце.Тя водата, той нея, след малко тя се отърсва от транса си и сяда на пясъка, после ляга и гледа звездите.Той ляга до нея и започват да си говорят за съзвездията, но възниква спор.Тя става и тръгва към водата, той я догонва.Тя започва да го пръска с вода, той нея също.Вдига я и влиза по-надълбоко във водата докато я носи на ръце.Тя тръгва да бяга към пясъка.Вече е на пясъка.Той я хваща вдига я и я завърта, а тя се смее.Тя слиза на земята, бута го на пясъка той сяда и я гледа право в очите.Тя спира смеха си и леко се изчервява омагьосана от очите му и инстинктивно се навежда за да го целуне.Той не се дърпа, но целувката е кратка.Тя я спира чувствайки се неудобно, но той хваща лицето й в шепи, усмихва и се окуражително и итново започва целувката.Целувката в началото е бавна и нежна , мека и сладка, докато вълничките се разбиват в краката им.Тя леко го драсва с нокът по едното рамо и заравя пръсти в косите му.Той хваща с едната ръка кръста й, а другата я спуска нейно по гърба надолу към кръста и ква6та леко и нейно малкото й дупе.Тя се усмихва нежно в целувката и започва да я прави малко по страстнa.Целувката става още по страстна.Тя хвашта с едната ръка врата му, а с другата рисува огромни картини по хълбоците, корема и ръцете му.Той настръхва, заравя пръсти в косите й, притиска я към себе си.Така продължава доста време.Накрая тя сяда до него и се сгушва в прегръдката му.
Той внимателно и без прибързани движения прокарва пръстите си по врата й после нежно между гърдите й,надолу по корема й и още по-надолу, поглежда я в очите ,тя му се усмихва, ляга на пясъка и го дръпва към себе си.Той си сваля шортите без излишни движения, без дори тя да усети и сваля и нейните бикини повдигайки рокличката й.Тя го гледа втренчено в очите, той нея също не откъсват поглед един от друг
Тя си мисли колко прекрасен е той и го дръпва лекичко като прoшепва в ухото му бавно и нежно "давай".
Той слага едната си ръка над главата й свита в юмрук и я забива съвсем леко в пясъка и застава нежно над нея и я гледа право в очите вдига роклята и малко над корема и прокарва ледените си пръсти по корема й.Тя потръпва, а тои ляга вече върху нея и вкарва съвсем малка част и то много бавно.Тя затваря бавно красивите си очи и прехапва нежните си устни.Тръпка на удоволствие преминава през нея, отваря си очите и вижда, че той я гледа изпитателно неспособен да продължи.Тя се засмива лекичко, а той още е в нея смехът предизвивква неочаквани вибраций и усещания у тях.Усмувката й изчезваТя го поглежда серизоно сякаш чака да продължи.Този път той се усмихва лукаво и я целува съвсем съвсем леко.После тя ляга върху него и започва да прокарва езика си по врата му, корема и го връща обратно нагоре.
Той се връща върху нея и маха цялата и рокля взима малко студен пясък и започва бавно и внимателно да го посипва по тялото й.От врата, продължава между гърдите й, по корема й надолу...
После я целува малко грубо и рязко но после е по-нежено, а тя много страстно слага ръцете си върху гърдите му, тя ги спуска надолу леко дращейки го с нокти.Той настръхва от възуда и леко потрепва.Целува я малко неумело, но много страстно и й го вкарва съвсем леко и бавно.Тя затваря очи, разтапяики се в прегръдката му и се отпуска на пясъка.Той си мисли как това е най-великолепната и красива нощ в живота му.В този момент мисълта му е прекъсната от отварянето на очите й.Те са толкова големи кафеви и красиви и гледат право в неговите очитя хваща врата му, леко се надига и го целува.Той започва малко по бързо и малко повече да й го вкарва.Тя започва съвсем леко , тихо и нежно да стене, отпусната на пясъка в неговата прегръдка, дра6тейки рамената му.Той изведнъж потрепва и странна вибрация в тялото му я кара да се засмее леко.Той се усмихва.Целува я и започва да и го вкарва още по-бързо и целия.Тя се отускас разтапящи се стонове и нежно прошепва в ухото му "Ооо дааа!".Той не издържа, потрепва, целува я бавно, нежно и страстно.
Целувката им е бавна и мека , телата им догарят в пламък който вече неиздържа , щасливи са както никога преди, тя си играе с косата му, докато езикът и прави всякакви движени и се заиграва с неговият. Той потръпва и свършва в нея , тя изтръпва и настръхва.Тялото и прави съвсем леко и рязко движение, което е непринудено и неволно , той го вади но не спира целувката ляга до нея, а тя прехвърля единият си крак върху него и започва да намалява темпото и да прави целувката адски нежна, мека, бавна и разтопяваща устните им.Устните им горят като пламъци , след известно време селувката утихва в нежно галене и гледане право в очите , тя заспива на рамото му изтощена от страстната нощ, изпълнена с много емоции, той я поглежда отпуска глава на пясъка и заспива заедно с нея......
THE END

ScarletBite
12-19-2010, 12:36
:lol: :lol: :lol:
Точно в този сайт ли намери да си споделяш евтините еротични разкази?
:lol:
графоманче жалко...

nepowtorima
12-19-2010, 12:46
ОМГ... ( :D :D и какъв беше всичкия смисъл на това :lol: :lol: :lol:

LoVe3e
12-19-2010, 12:48
Абе хора винаги ли трябва да има смисъл и цел когато правиш нещо...Човека просто споделя мечтаната нощ...

sweetyytweety
12-20-2010, 00:22
прочетох го цялото като очаквах друго но както и да е .. Посмях си се :razz:

Hook
12-20-2010, 08:09
Май си прекалил с романите на Нора Робъртс... :-o

NomNomNom
12-20-2010, 11:46
Прочетох последните 6 реда. Отивам да драйфам (мразя сперма).

gLypChenCee
12-20-2010, 12:08
http://holycrapthatsfunny.com/wp-content/uploads/2009/02/facepalm.jpg

vIKToriYa
12-24-2010, 21:01
на мен пък много ми хареса... може и да е измислено може както казаха по-горе.. да е чел много от романите на Н.Робъртс но е хубаво ! :)

Viksyyy1995
12-25-2010, 13:19
Ами на който не му харесва не знае какво е романтика .. Аиде дгд .. Браво постарал си се .. надявам се да ти се случи накой ден .. :) и весели празници .. :) :) :)

addiTo
12-26-2010, 16:53
Браво пич, много е добро. Евала ти правя, ако ти си го измислил ;)

Despicable95
12-26-2010, 17:34
Тоолкова е романтично :grin:
Браво , страхотен си , много ми хареса :P
Благодаря ти за тръпката :-)

ThunderStyle
12-26-2010, 17:47
бла, бла, блааа ииии бутилката грЪмнАаааа :D

awerw
12-26-2010, 17:56
И аз съм си ги мислел такива, но нямам смелост да ги споделям с когото и да било :-D

yeSHua
12-30-2010, 11:01
Мисля, че с едно подходящо заглавие тази фантазия ще се превърне в достоен бисер на българската еротична литература :D Предлагам два варианта:

1. После той... целува я... бавно.
2. О, колко прекрасен е той - тя ъхва.

Можете да предлагате и други варианти :)

А авторът, ако иска да се развива в този жанр, да вземе да попрочете някои утвърдени произведения, призислявани към този жанр - „Любовникът на лейди Чатърли“, произведенията на Донасиен дьо Сад (разбира се), творчеството на Алина Рейес... защото с „чукча не читател“ далеч не се стига :)

Адмирации за желанието да пишеш :D