PDA

View Full Version : На 15..



eminem213
12-19-2010, 13:16
След седмица ще направя 15г. Досега не съм имала приятел. Знам, че темата ми е тъпа, но точно сега съм в гаден период и няма на кого да споделя. Знам, че не съм още кой знае колко голяма, но .. незнам мисля, че е нормално заради това да си избивам комплекси от сорта ''..толкова ли съм грозна..''. Просто искам да има някой до мен, на когото мога да разчитам за всичко.. :(

jeni4kata
12-19-2010, 13:23
споко аз за първи път ктъгнах с момче в девети клас :booooomb:

MedSestrata
12-19-2010, 13:29
Нормално е да си мислиш така, но всичко само се нареди. Не прибързвай. Имаш време. Цял живот ще имаш хора да себе си. А сега може да разчиташ на добри приятели например

mOBSCENE
12-19-2010, 15:16
Ми то с времето ще се появи..не насилвай нещата :) не мисля,че трябва да се отчайваш :?

Eos
12-19-2010, 15:21
трябва да намериш подходящия или той да те намери (: не става от днеска за утре, всичко с времето си, не се отчайвай .

ScarletBite
12-19-2010, 15:46
Абе, момиче... :)
Кво си се сдухала?
Любовните трепети са пред теб!
Дори си късметлийка, че не си се изхабила с безсмислени детски впускания в любовните работи. Кой каквото ще да приказва, едно е да се влюбиш на 13, друго - на 14, а съвсем различно - на 15. Сега ще разсъждаваш по-зряло и ще се предпазиш от доста грешки, които приятелките ти са допускали в първата си връзка. :)

Няма такова нещо като "прекалено грозна съм". Това мислене може само да ти пречи. Ако искаш любов, научи се да даваш и излъчваш такава.

"Искам някой, на когото мога да разчитам за всичко" също е много погрешен начин на мислене. Никой мъж, пък бил той и малък 8-) , не би се чувствал добре да увиснеш на врата му и започнеш да го товариш с тривиалните си проблемчета. Такива са си мъжете - копнеят да бъдат рицари, но стане ли въпрос да им разкажеш какво си чула Яна да казва за Ана, са пас. Предложи забавление и не изисквай привързаност - само така ще я получиш (привързаността, заедно с нежност).

Поздравявам те с тази прекрасна песен - http://www.youtube.com/watch?v=UrcxoYkYO4E
Дано разбереш смисъла й!

vilityyy96
12-19-2010, 18:27
Преди 5,6 месеца бях в абсолютно същото положение... бях отчаяна, не намирах смисъл в нищо. Всичко ме отегчаваше и всеки ден, сблъсквайки се с глупостите на хората и безкрайната им простотия се убеждавах че няма да намеря подходящ човек за мен. Аз съм от типа хора, които трябва да ОБИЧАТ, за да се обичат. И така си мечтаех аз за Виктор(идеалното момче) всеки ден...
След това историята става доста дълга и не искам да ви отегчавам с това, въпреки че си е направо като по филмите, но го срещнах. Идеалното момче се появи. В началото всичко беше приятелство, но после се превърна в нещо много специално за мен.
Та по темата, вярвай че ще откриеш любовта.Рано или късно тя ще се появи и тогава ще разбереш колко е било безмислено всичко. :-)

MilanowPz
12-23-2010, 19:40
Отговор :

1. МНого си грозна !!!!!!!!!
2. ОТИВАЙ ВЪВ МАНАСТИР !!!!!!!!!

tuzaro
12-23-2010, 19:42
може и да си грозна майна и тва да е проблема

daXon
12-23-2010, 19:52
Не се притеснявай ще ти дойде времето само прояви малко търпение. Моята "най-сериозна" връзка беше когато бях на 17 така, че горе главата :)

Jumbie483
12-23-2010, 20:22
След години ще се питаш "защо въобще ми трябваше?"
За това сега се радвай и не мисли за това. Както ти сама каза, не си пък чак толкова голяма, че да се притесняваш.
Ако си на 51, тогава вече си е за притеснение..

Despicable95
12-24-2010, 08:46
Отговор :

1. МНого си грозна !!!!!!!!!
2. ОТИВАЙ ВЪВ МАНАСТИР !!!!!!!!!
wtf това във всяка тема го има :shock:
и по темата : моята първа връзка беше на 15 ( тоест тази година лятото 8-) ) има време за всичко :)
Не се отчайвай : ) Весели Празници :-)

SmilezZz
12-24-2010, 10:41
"За всеки влак,си има пътници"..
Наистина е безсмислено да си създаваш излишни комплекси
само заради това..Живей си си живота,имаш още доста време..
И за гаджета ще ти дойде времето, и за всичко..

burpp
12-24-2010, 11:45
Той сам ще се появи.

nefchi_bs
12-24-2010, 12:29
"Спри да живееш за това,което е зад ъгъла,а се наслаждавай на разходката по улицата." - това ми каза една приятелка дни преди да срещна първия си приятел.Усмихни се и да не ти пука и твоят ще дойде.

Hilary_
12-24-2010, 18:23
те първа ще има да се занимаваш с тия момчета .. спокойно не си изпуснала нищо!! :lol: :lol:

darkPaladin
12-24-2010, 18:25
ужас ти не си правила секс още лелелел срам и позор

BGbullet
12-24-2010, 19:02
ужас ти не си правила секс още лелелел срам и позор

Къв секс тя деца трябва да има :D


По темата: Споко аз съм на 14 и все още не съм имал приятелка, така че не се отчайвай ;)

deitona22
12-24-2010, 19:13
може и да си грозна майна и тва да е проблема

Много и помагаш

impossible17
12-27-2010, 21:23
това, че до сега си нямала приятел не означава, че си грозна или пък нещо от тоя сорт.. просто не е дошло времето.. има време за всичко.. и твоя човек ще дойде.. не се отчайвай 8)

bqlomeche
12-27-2010, 21:28
Защо е толкова важно да си имаш приятел/ка непременно на 14-15 години... За къде се бърза? И без това всичко никога не е розово... Винаги има проблеми ... Ако с първото ми гадже не бяхме на по 15 години, нещата щяха да се развият по коренно различен начин... Нямаше да скъсаме за глупост например :)

gabby1995
12-27-2010, 21:29
Аз също съм на 15 и все още не съм имала сериозна връзка , защото мисля че ми е ощя рано .. :D а и като ги гледам момчетата тепърва навлизат в пубертета и въобще не ми се занимава с побертетници .. препоръчвам ти го и на теб .. не се занимаваи с такива ! ( е ... то не всички са такива де , но повечето ( поне аз с такова впечатление съм останала :D ))

kremen4eto
12-28-2010, 06:35
Първият ми приятел беше на 15, но първият по-сериозен - на 17. Нищо не си загубила и по-добре по-късно, за да е по-сладко. :) И аз на твоите години нямах самочувствие поради този факт, но като ме хареса първото момче бях на седмото небе.

MaLkaTa_LaDy
12-28-2010, 08:45
Просто искам да има някой до мен
Ако беше само до тук, е лесно да си наремиш който и да е.

на когото мога да разчитам за всичко.. :(
Но в продължението на изречението е смисъла. Сигурна съм, че не искаш само това, а в главата си имаш още куп графи, които трябва да покрие твоето момче, за да го харесваш. Имам много примери около себе си за момичета и момчета, които сменят през 2 седмици гаджета. Едни от тях ми казват, че искат да опитат просто, защото така все някога ще намерят точния. Други го правят пък защото във всеки виждат точния. Трети сигурно по съвсем различна причина, която не ми е понятна. Но пък аз съм от тези, които не искат да опитват и чакат... нещо, което да ми покаже, че този е точният, преди да се хвана с него. Ако има знаечие, почти на 17 съм и сериозна връзка не бих казала, че съм имала. Таа идеята ми беше, че не си само ти с такъв "проблем", но пък за мен това не е проблем. Ти си решаваш като какво ще го приемаш.

darrie
12-28-2010, 11:52
Абе, момиче... :)
Кво си се сдухала?
Любовните трепети са пред теб!
Дори си късметлийка, че не си се изхабила с безсмислени детски впускания в любовните работи. Кой каквото ще да приказва, едно е да се влюбиш на 13, друго - на 14, а съвсем различно - на 15. Сега ще разсъждаваш по-зряло и ще се предпазиш от доста грешки, които приятелките ти са допускали в първата си връзка. :)

Няма такова нещо като "прекалено грозна съм". Това мислене може само да ти пречи. Ако искаш любов, научи се да даваш и излъчваш такава.

"Искам някой, на когото мога да разчитам за всичко" също е много погрешен начин на мислене. Никой мъж, пък бил той и малък 8-) , не би се чувствал добре да увиснеш на врата му и започнеш да го товариш с тривиалните си проблемчета. Такива са си мъжете - копнеят да бъдат рицари, но стане ли въпрос да им разкажеш какво си чула Яна да казва за Ана, са пас. Предложи забавление и не изисквай привързаност - само така ще я получиш (привързаността, заедно с нежност).

Поздравявам те с тази прекрасна песен - http://www.youtube.com/watch?v=UrcxoYkYO4E
Дано разбереш смисъла й!

напълно подкрепям :)

Zayzi
12-28-2010, 11:58
След седмица ще направя 15г. Досега не съм имала приятел. Знам, че темата ми е тъпа, но точно сега съм в гаден период и няма на кого да споделя. Знам, че не съм още кой знае колко голяма, но .. незнам мисля, че е нормално заради това да си избивам комплекси от сорта ''..толкова ли съм грозна..''. Просто искам да има някой до мен, на когото мога да разчитам за всичко.. :(

Спокойно и ти ще срещнеш правилното момче,трябва време не се намира туко-така.Най-важно е да избереш подходящия,за да не съжаляваш след това.

SiSi7yYy
12-28-2010, 13:15
Отговор :

1. МНого си грозна !!!!!!!!!
2. ОТИВАЙ ВЪВ МАНАСТИР !!!!!!!!!

Добре, какъв ти е проблема ?? Тя иска отговор не да се лигавиш ! :) :) :)
По темата : Явно още не си намерила подходящия човек :) . Не се притеснявай, за всичко има време :)

Paramour
12-28-2010, 14:33
Не си намерила подходящия човек явно. Споккойно, ще се появи. :)