PDA

View Full Version : гаджее



smiley997
12-19-2010, 13:35
моят въпрос е как да си хвана гаджее или как да разбера кога момче ме харесва знам че е малко глупаво но все пак очаквам мнения !!!

Мерси предварително !!!!

sp33der
12-19-2010, 15:05
http://youtu.be/8zCHYrw41tI

radeberger
12-19-2010, 15:19
Ако си 97 набор, тоест 7 клас е нормално сега да нямаш. Изчакай малко и в 8 клас ще видиш. ;)

rns92
12-19-2010, 15:56
Ако си 97 набор, тоест 7 клас е нормално сега да нямаш. Изчакай малко и в 8 клас ще видиш. ;)

Аз що си мисля, че е 99-ти набор? :-D

smiley997
12-19-2010, 18:07
всъщност съм 97 набор :ddd

SmilezZz
12-20-2010, 08:28
То ще си проличи,когато едно момче
те харесва..Постоянно ще ти прави някакви
намеци и тем подобни..
А и щом си седми класи,ти препоръчвам да не
се занимаваш с гаджета точно тази година,а да
си гледаш образованието и да кандидатстваш в
някое добро училище...
- За всичко си има време..И за гаджета ще ти
дойде времето,и за целувки и за всичко останало..

smiley997
12-20-2010, 11:31
То ще си проличи,когато едно момче
те харесва..Постоянно ще ти прави някакви
намеци и тем подобни..
А и щом си седми класи,ти препоръчвам да не
се занимаваш с гаджета точно тази година,а да
си гледаш образованието и да кандидатстваш в
някое добро училище...
- За всичко си има време..И за гаджета ще ти
дойде времето,и за целувки и за всичко останало..


и аз така си мисля но все пак исках да попитам .... не ме разбирайте погрешно :) :) :)

burpp
12-20-2010, 13:21
Just be yourself.

AdrenaliNa
12-20-2010, 14:49
Just be yourself.
винаги помага :)

smiley997
12-20-2010, 16:03
мерси много !!! на всички

burpp
12-25-2010, 10:17
Не се тревожи .. Аз вече 9 клас станах още нито 1 не съм имал :-o Незнам защо :-o Или съм по прост от колкото си мисля ,или нещо друго

Може би си грозен или необщителен ?

polity15
12-25-2010, 19:26
здравейте. от скоро съм в сайта. искам да попитам как да си хвана приятел. смисъл аз съм контактна имам си доста приятели както и момичета така и момчета. излизам но никои в даскало не ме забелязва или като излизам ме приемат като приятелка. повечето мои приятелки вече си имат приятели а аз не. аз дори съм нямала истинска целувка. а моите приятелки постоянно говорят кога щели да пуснат на гаджетата си а аз само слушам и не мога да им споделя. понякога ме е срам да им кажа че съм си нямала приятел до момента. незнам посъветвайте ме нещо. аз съм на 16 извинете че не го написах в началото. и ако има правописни грешки много се извинявам. благодаря.

blaaablaaablaaa
12-27-2010, 19:15
Даа... Познато... И аз съм на 16, и аз досега не съм имал гадже, и аз не съм имал истинска целувка...Досега всеки път когато съм правел крачка напред, са ме рязали (сигурно защото не съм много красив) и това ме е направило доста затворен. Имам приятели, и момчета, и момичета. Харесвам едно момиче, което си има гадже, но от около седмица нещата между тях не вървят. Това да го оставим - не целя да им провалям връзката. Тя се държи доста мило с мен и доста "близко". По принцип знам, че когато някой те харесва, това се усеща отдалеч. Проблемът е, че 1-во си има гадже, 2-ро изневерявала му е, 3-то държи се "близко" и с други момчета, дори повече отколкото с мен. Как да разбера дали имам шанс?

FuckinGenious
12-27-2010, 23:35
ако може някой да помогне и аз имам подобен проблем на 16 съм скоро правя 17 а до ся не съм имал гадже все се държат добре но накрая като пробвам все ме режат пък не съм затворен пък иначе да грозен съм

VampireLover3
12-28-2010, 12:15
То просто ще си проличи .. когато идва постоянно и се закача с теб,когато те търси,разпитва и така нататък .. :)

Стига сте се притеснявали,че сте грозни или тъпи. Няма грозни хора .. за всеки пътник си има влак .. друго е дали влака закъснява или идва по-рано! Ще дойде времето на всеки един..
Айде спокойно и няма нужда от притеснения. :-)

slicky
12-28-2010, 19:30
моето мнение е че си струва да си хванеш гадже през лятото,Защото 1-во е временно и второ не ти прече на ученето.По принцип сега момичетата се кефят на т.н. ,,газари" и не обръщат внимание на по-,,забутаните'.но спокойно-учи сега,завърши добър университет,намери си хубава работа и ще се лепят като мухи.Пък и в 9-10 клас се намират гаджета,не се притеснявайте...
:)

neni95
12-28-2010, 22:31
Необщителен .. ТВЪРДО НЕ ! По скоро грозен :( :( :(

не се отчайвай и аз бях так до преди 5 месеца и аз мислех че никога няма да имам гадже но едно момче ми предложи и ето че съм с него сега 5 месеца и предо това преди да тръгна с него не съм имала сериозно гадже никога но сега си имам приятел който е до мен :)) НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ!!!!!!! :smt056

malkataa
12-29-2010, 05:05
страхувам се, че няма точен метод за намиране на такъв, просто защото това зависи от много неща. Ако толкова го искаш продължавай да търсиш и дано да имаш успех :)

korpin
12-29-2010, 06:34
ако може някой да помогне и аз имам подобен проблем на 16 съм скоро правя 17 а до ся не съм имал гадже все се държат добре но накрая като пробвам все ме режат пък не съм затворен пък иначе да грозен съм

Режат ви може би защото те не искат да сте нещо повече от приятели.И на мен ми се е случвало да се запозная с някое симпатично момче,да ми харесва компанията му,да ми е забавно и приятно с него,без да тая чувства към него.Обаче винаги става така,че въпросното момче решава,че трябва да сме нещо повече от приятели и прецаква всичко! :( А накрая аз излизам виновната!
Тъй че момчета,била съм многократно от другата стана и само искам да ви кажа да не се сърдите на някое момиче ако нещата не стават както вие го планирате.И не се сдухвайте,ако някое момиче,което се е държало мило с вас, ви е "отрязало",защото най-вероятно то мисли като мен.Не сте били нейното момче,big deal. Влака няма да тръгне без вас =)
Аааа и още нещо:НЯМА грозни и красиви хора!!!!!Ние не сме предмети!Ние сме живи същества!!!! :o
:) Айде надявам се да сте разбрали мисълта ми,че цяло есе написах. :D

slicky
12-29-2010, 17:10
ако може някой да помогне и аз имам подобен проблем на 16 съм скоро правя 17 а до ся не съм имал гадже все се държат добре но накрая като пробвам все ме режат пък не съм затворен пък иначе да грозен съм

Режат ви може би защото те не искат да сте нещо повече от приятели.И на мен ми се е случвало да се запозная с някое симпатично момче,да ми харесва компанията му,да ми е забавно и приятно с него,без да тая чувства към него.Обаче винаги става така,че въпросното момче решава,че трябва да сме нещо повече от приятели и прецаква всичко! :( А накрая аз излизам виновната!
Тъй че момчета,била съм многократно от другата стана и само искам да ви кажа да не се сърдите на някое момиче ако нещата не стават както вие го планирате.И не се сдухвайте,ако някое момиче,което се е държало мило с вас, ви е "отрязало",защото най-вероятно то мисли като мен.Не сте били нейното момче,big deal. Влака няма да тръгне без вас =)
Аааа и още нещо:НЯМА грозни и красиви хора!!!!!Ние не сме предмети!Ние сме живи същества!!!! :o
:) Айде надявам се да сте разбрали мисълта ми,че цяло есе написах. :D
то че влака няма да тръгне без нас-няма,ама всеки иска да е в първокласните вагони,а не при тези,които носят въглища...

ZastoZatoKyrac
12-29-2010, 21:03
пробвай с въдица...

FuckinGenious
12-30-2010, 00:00
ако може някой да помогне и аз имам подобен проблем на 16 съм скоро правя 17 а до ся не съм имал гадже все се държат добре но накрая като пробвам все ме режат пък не съм затворен пък иначе да грозен съм

Режат ви може би защото те не искат да сте нещо повече от приятели.И на мен ми се е случвало да се запозная с някое симпатично момче,да ми харесва компанията му,да ми е забавно и приятно с него,без да тая чувства към него.Обаче винаги става така,че въпросното момче решава,че трябва да сме нещо повече от приятели и прецаква всичко! :( А накрая аз излизам виновната!
Тъй че момчета,била съм многократно от другата стана и само искам да ви кажа да не се сърдите на някое момиче ако нещата не стават както вие го планирате.И не се сдухвайте,ако някое момиче,което се е държало мило с вас, ви е "отрязало",защото най-вероятно то мисли като мен.Не сте били нейното момче,big deal. Влака няма да тръгне без вас =)
Аааа и още нещо:НЯМА грозни и красиви хора!!!!!Ние не сме предмети!Ние сме живи същества!!!! :o
:) Айде надявам се да сте разбрали мисълта ми,че цяло есе написах. :D
то че влака няма да тръгне без нас-няма,ама всеки иска да е в първокласните вагони,а не при тези,които носят въглища...


ем мисля че не е много вярно това че всеки влак си има пътници защото всички гледат външния вид и това е най важното за тях май че трябва ново начало да поставя нов град или държава и тей ако нищо не стане .... нз

poncho
12-30-2010, 11:23
Ей спрете да мислите, че нямате прител/ка ,защото сте грозни ... не е така.Хората са казали:Хубавите неща се случват тогава,когато най-малко ги очакваш!.Така че всичко с времето.
И тоя израз "не мога да си намеря гадже" или "не мога да си хвана гадже" са малко банални ... нито сте тръгнали на пазар нито на риболов нали..? :?
Айде и успех! :)

akinom
12-30-2010, 11:45
ем мисля че не е много вярно това че всеки влак си има пътници защото всички гледат външния вид и това е най важното за тях май че трябва ново начало да поставя нов град или държава и тей ако нищо не стане .... нз

Мда ... това е проблема днешно време , всички вече гледат само външния вид и почти никой не го интересува всъщност какъв си , нали си готин ...
А истинските момичета не се интересуват от пари или място в обществото ,те искат момчето.Това което е вътре в него ,това заради което са го харесали ,а не маската ,която носи ...

От къде си? xD
А по темата: момчета или момичета, всички си падат по самоуверените хора, ест на първо място е външният вид, но едва ли някой би те подминал, ако поне малко се грижиш за тялото, косата и кожата си.
: ))

ludiqtzubar96
01-03-2011, 18:09
моето мнение е че си струва да си хванеш гадже през лятото,Защото 1-во е временно и второ не ти прече на ученето.По принцип сега момичетата се кефят на т.н. ,,газари" и не обръщат внимание на по-,,забутаните'.но спокойно-учи сега,завърши добър университет,намери си хубава работа и ще се лепят като мухи.Пък и в 9-10 клас се намират гаджета,не се притеснявайте...
:)
Това е вярно за лятото-аз това лято си хванах първото гадже и сме вече заедно 7 месеца.А преди си мислех,че до 25 няма да имам гадже.

lazyboy
01-04-2011, 16:10
Хора не мислете, че сте грозни ! Никой не е савършен. Всеки ще намери човек до себе си, просто някой ще го направят по бавно. Един съвет: събирайте се с приятели от вашия пол и заедно излизайте с момичетата/момчетата за да се опознаете и с времето ще се случат неща. Така се събрах с последната си приятелка, но в някои случаи не стават перфектно нещата (както с този мой случай), но не се отчайваваите. Btw по-малък съм от вас ма на мен ми е тръгнало по-рано. И sry ако има правописни грешки :)