PDA

View Full Version : Не мога да я понасям.....



spochkyy666
12-19-2010, 14:11
Здрасти на всички които решиха да прочетат темата ми :) ! Таа аз съм на 14 години и тази година както при повечето осмокласници съм в нов клас.Запознах се с едно момиче което първо изглеждаше свястно но с времето започна да ме дразни ужасно :-x !! Оказа се че е мн надменна започна да се държи с мен гадно но най-вече с другите около нея и НАЙ-ВЕЧЕ С ПРИЯТЕЛИТЕ МИ което мн ме вбесявя и съм и го казвала а тя го приема на шега :shock: ! И не издържам вече не-мога да се отърва от нея :smt073 и по англииски постянно преписва от мен ВЗИМА МИ ТЕТРАДКАТА най-надменно без да ме попитаа :shock: направо нямам думи....Моля ви дайте някъв съвет =D>

ll40o4yYll
12-19-2010, 16:08
- Кажи и че те дразни
- Спри всякакви контакти с нея

Infection
12-19-2010, 17:09
- Кажи и че те дразни
- Спри всякакви контакти с нея
Ми че то е очевадно

mArMaLaDkA
12-19-2010, 17:23
Стани нахална и ти. Докато не почнеш да си отстояваш позициите, ще продължават да те тъпчат.

rammstein123
12-19-2010, 17:25
Прави се, че не я виждаш, можеш да посъветваш и останалите да направят същото. Ще спре да се прави на велика, ще си намери други, които да тормози, и ще ви остави.

SmilezZz
12-19-2010, 17:27
Или както каза mArMaLaDkA - бъди нахална и
ти..Или пък я игнорирай..Или й кажи,че те дразни с това
си нейно държание и ако не се промени,и не спре с
това нахалство - спираш всякакви контакти с нея..

fray
12-20-2010, 17:33
Отдръпни се от въпросното момиче.

Tempest
12-20-2010, 17:50
а защо сядаш около нея като ти взема тетрадката? И защо не си я вземаш обратно като ти я вземе? Слаба ми се видиш, не действаш, а се оплакваш.. направи нещо по въпроса.. не са нужни странични мотиватори и специални операции.. един ден решаваш и се променяш.. както каза - на 14 си.. имаш цял живот пред тебе, действай!

Някой каза и ти да станеш надменна - това е възможно най-тъпия избор..

mimitu
01-26-2011, 15:08
Теглии една майна и си взимай обратно тетрадката като ти я взима без да пита!

kyka1
01-26-2011, 16:15
Прави същото, което прави тя.Или я представи в лоша светлина на даскалото.Ааа ти класна нямаш ли !?

bubkaa93
01-26-2011, 21:32
мм и при мен преди време имаше такъв проблем в класа ми имаше едно момиче ,което се мислише за повече от другитее и се дразнеше с всички и говореше зад гърба на всеки и обиждаше всички. Най-гадното беше че седи зад мен и постояно се дразнеше пък ми се пишеше за приятелка уж ;дд но един ден ми писна и казах всечко и започнах да се държа с нея така както тя се държи с мен и така след седмица две започна многоо мило да се отнася с мен и станах ме добри приятелки.

Съвета ми е да се държиш така,както тя се държи с теб и може да подйства ;]

rudi98
01-26-2011, 21:41
Спри всякакви контакти с нея и като ти вземе тетрадката и тегли една майна!Ами другите ти приятели/приятелки имат ли някакво мнение по въпроса?