PDA

View Full Version : да запазя приателството или да се разберем като мъже



killerlooper
12-19-2010, 14:34
Значи проблема ми е следният. На 17 съм и една моя близка приателка има праител който е на 23. Та вчера праителя и идва да ме заплашва пред даскало защото съм и се натискал, а то всъщност е точно обратното и по точно заради коментар във фб дет ми написала че съм бил хубав. Приателя и ме спира и почва да ми се обеснява какво щял да ми строши ако съм му барнел гаджето (описанието на приателя и е : 1.65 към 70 кг а аз съм 1.80 90 кг занимавам се яко с фитнес) нямах никакъв проблем да се оредим като мъже което значеше да го пребия прад очите на приателката му и да го оставя, но не искам да си развалям приателството с нея. Във фб той ми пише да се разберем като мъже някъде 1в1 или с приатели. 1в1 никакъв шанс срещъ мен, а още по малко ако съм с приатели града ми е малък познавам прекалено мн хора и имам доста приатели. Но ме притеснява това че ако се разберем както му е редът ще загубя приателството и а не искам да става така дайте някакъв съвет.

firstdiesel
12-19-2010, 15:03
приятелката ти е наясно кой създава проблема, само изчакай тоя да ти тръгне на бой и контрирай ;) поне аз бих постъпил така
НЕ ГО ПОДЦЕНЯВАЙ, заради размерите му ! :booooomb:

killerlooper
12-19-2010, 15:13
това че го подценявам идва от факта че преди няколко години един 9-токласник го бесхе отупал доста добре

firstdiesel
12-19-2010, 15:15
Никога не подценявай противника си, винаги бъди нащрек ... един шут в пакета и си нокаут! Няма значение колко си як.

ludiqtzubar96
12-19-2010, 16:23
Никога не подценявай противника си, винаги бъди нащрек ... един шут в пакета и си нокаут! Няма значение колко си як.
Правилно,макар че е доста дребен-аз съм на 14,а съм 170 сантиметра и 64 килограма,ама един добър удар и си нокаут.А и отде знаеш какъв е 9класника-може да е младши шампион по бокс,борба,самбо и т.н.Па и ако той направи това: 8-[ и няколко приятела дойдат,независимо от силата ти,могат да те пребият.
Иначе по темата-ако приятелката ти знае каква е работата,изчакай го да те нападне и ..............................(сещаш се ,нали).

Greennight
12-19-2010, 17:16
Защо просто не го игнорваш,а той ако тръгне нещо да ти се отваря го пребиваш и после тъкмо ще имаш оправдание за пред приятелката ти ? 8-)

danibebi
12-20-2010, 12:06
Омг, моля те, оправи си правописа.. :shock:

iLovePussyJuice
12-20-2010, 13:07
то да е само правописа..да кажеш, че може да го оправи (поне на теория де...ясно е, че нема как да стане т'ва)
ама не е само това...като не може да мисли момчето, няма к'во да се прави :(

т'ва звучи като спор на седмокласници по-скоро... :lol:

sToyAncHo
12-20-2010, 13:38
(описанието на приателя и е : 1.65 към 70 кг :razz: Оставяш го просто и си продължаваш с приятелството с фр-тката ти. Ако нещо тръгн да те напада просто бой. После даже и оправдание си имаш. Може и да поговориш с фр-ката ти и да й кажеш как седят нещата и че ако те нападне няма да седиши да го гледаш. Мисля, че ще те разбере ;)

iLovePussyJuice
12-20-2010, 22:46
(описанието на приателя и е : 1.65 към 70 кг :razz: Оставяш го просто и си продължаваш с приятелството с фр-тката ти. Ако нещо тръгн да те напада просто бой. После даже и оправдание си имаш. Може и да поговориш с фр-ката ти и да й кажеш как седят нещата и че ако те нападне няма да седиши да го гледаш. Мисля, че ще те разбере ;)смееш се, ама знам един пичага 1,65 даже нема и 70 кила...ама е големо изродче, много техничен :)
точно за 2 секунди си в страната на чудесата 8-)

killerlooper
12-21-2010, 03:45
комплекасар нещастен пуснах темата защото исках помощ, не да ти слушам простотийте. Ходи си решавай уравненията по химия...

Infection
12-21-2010, 14:27
ХАХАХА!!!Много се надценяваш но щом мислищ че ще го биеш давай трепи се!!!Според мен не трябва защото хем ще си счупиш нещо хем приятелката няма да иска да те види!!!Аз бих се разбрал като голям човек с него той може и ташаци си прави с тебе!!!

sToyAncHo
12-21-2010, 14:37
(описанието на приателя и е : 1.65 към 70 кг :razz: Оставяш го просто и си продължаваш с приятелството с фр-тката ти. Ако нещо тръгн да те напада просто бой. После даже и оправдание си имаш. Може и да поговориш с фр-ката ти и да й кажеш как седят нещата и че ако те нападне няма да седиши да го гледаш. Мисля, че ще те разбере ;)смееш се, ама знам един пичага 1,65 даже нема и 70 кила...ама е големо изродче, много техничен :)
точно за 2 секунди си в страната на чудесата 8-)
Продава LSD ?

SkiCatA
12-21-2010, 15:31
Значи проблема ми е следният. На 17 съм и една моя близка приателка има праител който е на 23. Та вчера праителя и идва да ме заплашва пред даскало защото съм и се натискал, а то всъщност е точно обратното и по точно заради коментар във фб дет ми написала че съм бил хубав. Приателя и ме спира и почва да ми се обеснява какво щял да ми строши ако съм му барнел гаджето (описанието на приателя и е : 1.65 към 70 кг а аз съм 1.80 90 кг занимавам се яко с фитнес) нямах никакъв проблем да се оредим като мъже което значеше да го пребия прад очите на приателката му и да го оставя, но не искам да си развалям приателството с нея. Във фб той ми пише да се разберем като мъже някъде 1в1 или с приатели. 1в1 никакъв шанс срещъ мен, а още по малко ако съм с приатели града ми е малък познавам прекалено мн хора и имам доста приатели. Но ме притеснява това че ако се разберем както му е редът ще загубя приателството и а не искам да става така дайте някакъв съвет. Боя нищо няма да помогне - напротив ще стане зле!!! :-o :-o :-o Ем говори с тая твойта фр да обеди гаджето си, че между вас няма нищо !!!:) :)

n3zabrawiimaa
12-22-2010, 13:59
ХАХАХА!!!Много се надценяваш но щом мислищ че ще го биеш давай трепи се!!!Според мен не трябва защото хем ще си счупиш нещо хем приятелката няма да иска да те види!!!Аз бих се разбрал като голям човек с него той може и ташаци си прави с тебе!!!

ама той още е едиин тъп тинейджър за който е важно да се бие и така да се напрай на 'мъж' пред момичето . ама както пишеш хем ще я загуби хем бой ще изяде :razz: :razz:
момичетата не харесваме някви идиоти дето се бият :?

Не говори под общ знаменател. Плюс това на всяко момиче би й харесало някой да се бие за нея. ;]] Или поне на мен ..

Tempest
12-22-2010, 15:04
Бее къв мъж си ми те бееее:DDD вчерашен 17 годишен пикльо :razz:
Като си здрав кво?? тва мъж ли те прай бее лайно такова
Момчето е на 23 и със сигурност има повече акъл от теб и щом те е предупредил лично..не си мисли че не може да те бие.. :? .килограмите не са толкова от значение,а ти и акъл нямаш!
.

прецедент!! За първи път съм съгласен с Кифлата :D

n3zabrawiimaa
12-22-2010, 15:40
ХАХАХА!!!Много се надценяваш но щом мислищ че ще го биеш давай трепи се!!!Според мен не трябва защото хем ще си счупиш нещо хем приятелката няма да иска да те види!!!Аз бих се разбрал като голям човек с него той може и ташаци си прави с тебе!!!

ама той още е едиин тъп тинейджър за който е важно да се бие и така да се напрай на 'мъж' пред момичето . ама както пишеш хем ще я загуби хем бой ще изяде :razz: :razz:
момичетата не харесваме някви идиоти дето се бият :?

Не говори под общ знаменател. Плюс това на всяко момиче би й харесало някой да се бие за нея. ;]] Или поне на мен ..

Да...забравих че си едно от мнннн малките изключения :? мен не би ми харесало някой да се бие тва показва че е прост и няма акъл да оправи нещата по др начин теб щом ти харесваа да ходиш с бунтари тва е дрр въпрос. на нормалните момичета Не ни харесва

Добре веее :razz: :razz:

firstdiesel
12-22-2010, 15:49
не ми пука дали ша ме сметнат за прост, глупав и т.н. някой тръгне ли ми на бой, няма да му се оставя да ме бие, заради няква си там ...
Той ша ме удря, аз ша го гледам, е*ал съм му и приятелката и майката и 'сичко
За п*тка, п*тка не ставам!