PDA

View Full Version : Дайте идеи!!!



tigity
12-19-2010, 15:20
Така имам малък проблем и доста време се чудех как да го разреша!Става дума разбирасе за момчето, което харесвам ... и се чудех по какъв начин да му покажа че искам да сме заедно, а пък не искам да е по скайпа или някъде онлайн ... Искам да съм кратка...и да не му се обесявам много ... обаче не мога да измисля нищо, което да е подходящо ... така че дайте някакви идеи ... :D :D :D

inloveinsomeone
12-19-2010, 15:24
По скайпа не е много добра идея. Иначе внимавай да не сгазиш лука, защото ако той не те харесва да не стане така, че няма и да сте приятели, защото съм сигурен, че сте поне някакви приятели. : - ) Покани го някъде на разходка или на кафе, или на кино примерно и му кажи, а за краткостта - едва ли ще успееш, защото винаги нещо ни се оплита езика тогава на всички и търсим заобиколни начини да кажем какво изпитваме, но се отпусни, увереността ти ще ти помогне много! Късмет!

TheBeliever
12-19-2010, 15:26
Какво по-кратко от "Здравей. Харесваш ми. Искаш ли да сме заедно?"

Ssummerjam
12-19-2010, 16:09
По-добрият вариант е да му го покажеш.

tigity
12-19-2010, 16:33
дам ясно ... да му го покажа .. тва е добра идея само че не се сещам как хD ///... пък относно тва да говоря нещо с него направо си гълтам езика....:х при тас мисъл..... някакви др идеи???? :D :P

CR0W
12-19-2010, 16:44
дам ясно ... да му го покажа .. тва е добра идея само че не се сещам как хD

Отиваш при него чисто гола и го прегръщаш... :D

А за това че си гълташ езика няма решение поне според мен (репетирай пред огледалото) :-D

tigity
12-19-2010, 16:58
дам ясно ... да му го покажа .. тва е добра идея само че не се сещам как хD

Отиваш при него чисто гола и го прегръщаш... :D

А за това че си гълташ езика няма решение поне според мен (репетирай пред огледалото) :-D
да бе... сао тва оставаше xD .... :-P :D

Ssummerjam
12-19-2010, 19:16
Как не знаеш как?!? 8-) Ами мотаеш се често около него, погледи, усмивки, уж случайни подхвърляния под формата на шега, може да разиграеш някоя сценка с друго момче и да видиш как ще реагира :) Толкова начини има... :)

wolf23
12-20-2010, 00:08
Ето едно предложение отиваш при него и гледаш да се сближите рано или късно той ще покаже дали има чувства към теб. Пък ако нескъв срамежлив може и ти да му кажеш :-D :-D :-D няма лошо :) :) :)