PDA

View Full Version : какво да направя?



kaloqnmitev
12-19-2010, 16:08
Преди няколко дни приятелката ми която е на 16 а аз на 17 с която ходя от месец и половина започна да се държи гадно с мен и аз я попитях защо и тя ми отговори че са и казали неща за мен над които трябвало да помисли а аз нищо не съм правил и съм сигурен в това! карахме се карахме се... накрая реших да оставя това което тя е чула и да се оправя с нея .. разбрахме се но така и така не разбрах какво тя е чула ... проблема е там че тя вече не се държи както преди това ... какво да направя за да я накарам да се чувства отново влюбена ? да показва чувствата си ... а не като изляза с нея и да седим просто като приятели... на мен целувките Не са ми достатъчни... ! някои би ли ми дал някакъв съвет какво да правя.? :)

Infection
12-19-2010, 16:24
Ми разбери откаде са трагнали тия слухове!!!
Разбери се с Авторите на тях!!!
И им кажи нали че трябва да поправят измислиците ако са измислени разбира се!!! Успех

slim__shadygirl
12-19-2010, 18:00
Ми поговорете си :) Попитай я на какво се дължи цялата тая ситуация и така

mArMaLaDkA
12-19-2010, 18:05
Не можеш да я накараш. Човек или е влюбен, или не. Явно при нея всичко е било някаква моментна тръпка, щом заради 2 изречения от доброжелатели е почнала да се съмнява дали наистина иска бъдеще с теб.

PlOk
12-19-2010, 18:37
Не можеш да я накараш. Човек или е влюбен, или не. Явно при нея всичко е било някаква моментна тръпка, щом заради 2 изречения от доброжелатели е почнала да се съмнява дали наистина иска бъдеще с теб.


++ :)

jghgh
12-19-2010, 18:45
Марма, може и да не е точно така.
Ако тя му няма кой знае какво доверие, той й се струва съмнителен (говоря чисто хипотетично; т.е. че не е сигурна в него много много как стоят нещата), е нормално да се подведе от някоя муха и да се вкара във филма. Това не пречи тя да го харесва де.

Въпреки че определено е тъпо, дам..

Ssummerjam
12-19-2010, 19:04
Оф, много тъпо постъпва като се държи по този начин само, защото някой й е подхвърлил не особено ласкателна информация за теб. Това говори, че ти няма достатъчно доверие, за което вероятно си има причина. Помоли я да ти каже какво точно е чула за теб, кажи й, че виждаш промяна в отношението й, която не ти допада, за да се изясните. :)