PDA

View Full Version : Как забога !!



FunnubunnY
12-19-2010, 17:46
Как се справяте с разделите ??

Помогнете ми моляви ! Кой е еликсира за щастие в такъв момент ? Как да се отърва от болката разделихме се ,а бяхме година заедно :? :? :( :( :(

PlOk
12-19-2010, 17:57
Елексир?! :lol: Просто се опитваш да го забравиш. Някои се вкопчват в хобито си и влагат цялата си енергия в него. Щом сте се разделили, значи нещо не е било наред и не е трябвало да сте заедно. Тъй, че си свиркай и си живей живота. :wink:

ScarletBite
12-19-2010, 18:00
Ревеш в банята. 8-) Много помага.
След това се наспиваш едно хубаво и се стараеш да оцелееш. След което запълваш празнотата с други (или просто обичайните) дейности.

mArMaLaDkA
12-19-2010, 18:02
Изживяваме си всичко, което имаме да си изживеем, а именно - ред сълзи, ред сополи, в един момент се чувстваме в безтегловност, после пък целият свят ни е крив, накрая просто приемаме нещата философски и продължаваме напред. :)

С нарастването на годините и броят на разделите, драматичният развой на събитията и времето, което ти е нужно, за да преодолееш всичко, намалява значително.

Ше оцелееш, нЕма се плашиш.

spochkyy666
12-19-2010, 18:07
Огледай живота около теб и ще видиш че има много неща които могат да те накарат да се чувстваш щастлива :grin: като например някоя весела песничкаа или някой любим предмет но затова помагат най-вече приятелите :) и аз бях в такъв период и най-добрата ми фр нз как но винаги успяваше да ме развесели когато се натъжя :D :D

dydinka11
12-19-2010, 18:12
Елексир?! :lol: Просто се опитваш да го забравиш. Някои се вкопчват в хобито си и влагат цялата си енергия в него. Щом сте се разделили, значи нещо не е било наред и не е трябвало да сте заедно. Тъй, че си свиркай и си живей живота. :wink:

jghgh
12-19-2010, 18:13
Няма вечно страдание :)

poncho
12-19-2010, 18:28
Приятелите.. може би!
На мен лично реването не ми помогна особено.. просто се примирих
Успех!

FunnubunnY
12-19-2010, 19:38
Благодаря ви много !! За съветите надявам се да се оправя кофтиту е в цялата работата е че и двамата искаме да сме заедно но брат му който е 7 годинио по голям му е казал че ако се съберем няма да му проговори пак и някви такива :? :? :? :?

bebchoOoOoOo
12-19-2010, 19:41
Изживяваме си всичко, което имаме да си изживеем, а именно - ред сълзи, ред сополи, в един момент се чувстваме в безтегловност, после пък целият свят ни е крив, накрая просто приемаме нещата философски и продължаваме напред. :)

С нарастването на годините и броят на разделите, драматичният развой на събитията и времето, което ти е нужно, за да преодолееш всичко, намалява значително.

Ше оцелееш, нЕма се плашиш.
+1

sweetyytweety
12-19-2010, 23:59
Благодаря ви много !! За съветите надявам се да се оправя кофтиту е в цялата работата е че и двамата искаме да сме заедно но брат му който е 7 годинио по голям му е казал че ако се съберем няма да му проговори пак и някви такива :? :? :? :? и що това е най-най-тъпото нещо, защо винаги има хора които да се намесват в любовта, обичта, щастието на другите :shock: .Всеки има право на избор с кой да бъде, тва че някъв дъртак не те харесва ти не ходиш с него ми с брат му

CR0W
12-20-2010, 00:52
Благодаря ви много !! За съветите надявам се да се оправя кофтиту е в цялата работата е че и двамата искаме да сме заедно но брат му който е 7 годинио по голям му е казал че ако се съберем няма да му проговори пак и някви такива :? :? :? :?


Той пък защо се бърка...Няма ли си личен живот???

Valerio
12-20-2010, 01:07
Благодаря ви много !! За съветите надявам се да се оправя кофтиту е в цялата работата е че и двамата искаме да сме заедно но брат му който е 7 годинио по голям му е казал че ако се съберем няма да му проговори пак и някви такива :? :? :? :?


Я го хвани, набий му две бухалки в капачките, та да знае следващия път да си гледа работата, а другите да ги остави намира. :smt066 :smt066

Ще застава между хората.... :-x :booooomb:

Аааа случайно да сте се сетили да го питате защо е така настроен ? Може да си има причина човека. Аз лично не бих пуснал сестра си с кой да е просто защото си я обичам и си я защитавам. :oops:

Само да не свърша с бухалка в коляното. :razz: :razz: :razz:

frozendeath
12-20-2010, 01:22
Брат му пък 'що се бърка, където не му е работата?

iveetyy
12-20-2010, 03:50
Откъде накъде той ще ви поставя такива условия ? И откъде накъде изобщо вие го слушате . . ;/

fenastz
12-20-2010, 08:58
Не се справям, самоубивам се.

RoSKo0o0
12-20-2010, 10:57
По принцип се сещам за един елексир, който ти спира всичките проблеми на момента :D

п.с. стига да уцелиш :lol: :lol:

RoSKo0o0
12-20-2010, 10:58
А, да... и като за начало може да не обръщаш гръб на себе си ;)

karriikk
12-26-2010, 15:14
Няма вечно страдание :)







+1 :)

Pa3yMeH
12-26-2010, 17:08
Отдавна не съм имал смислена връзка. Ако имах сериозна връзка и тя свърши, щях да се правя на щастлив в даскало, а вкъщи да играя на конзолата ми докато не прегрее. После бих седнал на компютъра.