PDA

View Full Version : Тъпото държание !!! ...



xdennyx
12-19-2010, 18:18
Значи от тази година съм в ново училище.Нови хора,учители,абее всичко ново нали.Та намерих си две приятелки,които са супер яките момичета и имат супер яките характери!Ама увии,разболях се и не бях на даскало 2 седмици,а като се върнах,от тяхна страна не получих никакво внимание.Подминаваха ме все едно не ме познават.Отидох и ги попитах дали е станало нещо и те ми казаха само,че нищо не е станало и всичко си било както преди.Не ме чакаха за междучасието,седнаха на един чин,постоянно си говореха и даже не ме поглеждаха..Едната се разболя 1-2 седмици след мен и другата остана сама.Реших да отида и да поговоря с нея,щото е по-добричка от другото момиче,ако ме разбирате.Та,тя ми каза,че всъщност я е била настроела против мен,ама и тя не знае защо и се е вързала,та проблема бил там,че тва момиче дето е болно се зарибяваше с един от 10 клас и си помислила че аз съм казала на една от съседния клас за това момче и че се харесват.Аз викам нищо не съм казала,ама оная другата не вярва.И супер много се изтварих,ама както и да е.Сближих се с едното момиче и другата като се върна ме гледаше толкова на кръв,че съм се сближила с нея,че буквално се късаше от завист.Аз отидах и и казах не е това което си мислиш.И от тогава е различна,вдигна си мега много самочувствието,прави ми се на интересна,а отгоре на всичкото и настройва всички против мен!Писна ми от нея,писна ми да се мисли за няква велика,а всъщност не е.В началото на годината беше супер радващо момиче,а ся кфа е..Искам да ми дадете просто няколко съвета какво да направя по въпроса за да спре да ми се прави на интересна и надута,щото е толкова жалка,а няма кой да и го каже...

mArMaLaDkA
12-19-2010, 18:55
Ми кажи й го ти, щом си толкова надъхана. :-o

8 клас сте, тепърва си напасвате характерите и е нормално да имате някакви дразги. Също както не е и неочаквано, че те двете са се сближили, докато ти си била болна. Където са двама, там няма място за трети. Смисъл, то не че не е възможно, обаче все ще се случи така, че или те двете ще си споделят повече, или ти ще си споделяш повече с някоя от тях и нещата някак няма да са равностойни. Пък и сте момичета, в кръвта ви е заложено да интригантствате и злобеете. 8-)
Не се товари с глупости, гледай си ученето, опитай да се сближиш с някой друг съученик.

sweetyygirl
12-19-2010, 21:03
Мисля, че проблема ти има 2 решения:
1. Започваш да й правиш номера и да я излагаш пред другите с цел да разберат колко е жалка
2. Да не ти пука животът ще и го върне тъпкано :smt045
А пък и не е голям проблем да не се разбираш с нея. Ако успява да настройва другите срещу теб, значи и те не са много по-различни от нея, щом така се поддават на нейните приказки.
Опитай да се сближиш с останалите от твоя клас, които не биха те оставили след някакво си боледуване и ще видиш, че след време точно това момиче ще остане само и изолирано както си била ти като си се върнала :)

SmilezZz
12-20-2010, 05:32
Игнорирай я..
"Във живота всичко се връща тъпкано" някой ден
и на нея ще й се случи нещо,и тогава ще осъзнае,че
си й била наистина добра приятелка,но тя не го е
осъзнала..
- Да не ти пука..Един ден всичко ще я
разберат каква е,ако все още не са я разбрали и ще
съжаляват за това,че й се вързали..
- Нормално е да бъде така..

fenastz
12-20-2010, 08:43
Жените сте много странни на моменти :-o

beautifullslayer
12-28-2010, 05:43
Жените сте много странни на моменти :-o

Вие мъжете сте още по-странни


Та по темата :

Не отговаряй на огъня с огън ! Дори да и го върнеш тя пак ще намери начин да те злепостави ! Просто я игнорираш и не и позволявай да настрои другите срещу теб ! По-добре бъди мирна и кротка ! То наистина рано или късно ще и се върне ! :-)

Ssummerjam
12-28-2010, 09:37
И двете не струват - едната плете интриги, а другата й играе по свирката. :?

zlatit0o
12-28-2010, 22:54
Такива приятели не ти трябват :?

GossipGirl89
12-29-2010, 08:46
Както казаха - не се опитвай да й връщаш каквото и да било. Не й обръщай внимание и се сприятели с останалите ви съученици. Ако са достатъчно умни, дори тя да се опита да ги настрои против теб, те няма да й се вържат. Спокойно, такива момичета като нея не стигат много далеч. И аз съм попадала в подобни ситуации и накрая точно тези дето най-много са говорили и настройвали остават сами и се връщат при мен :) Така че не се притеснявай - рано или късно ще си получи заслуженото

pilencaaa
12-29-2010, 16:56
Ми кажи й го ти, щом си толкова надъхана. :-o


Действай по въпроса! :smt068

Bukmopu
12-29-2010, 17:33
Останалите,които тя се опитва да настройва,едва ли са малоумни.Ще видят,че тя е злобарка,която само ги настройва против тебе,а ти си по-кротка и си мълчиш,не се заяждаш,не говориш против нея и ще си направят сами изводите кой какъв е.Не са вчерашни,повярвай ми,няма как всички да се вържат на акъла на едно момиче ...
Всъщност мисля,че това ти беше основния проблем.
Иначе я игнорирай,не й се връзвай на глупостите,сближи се с другите повече,остави я да си говори каквото си иска,то се вижда,че самочувствието й не е с покритие,защото ако беше тя нямаше да има за какво да злобее и го знае.Плюс това сте заедно само от три месеца,на тези години отношенията и приятелствата се променят всеки ден,не знаеш какво може да стане утре...
Абе,общо взето,не се занимавай с тази ... такива приятели не ти трябват. :)