PDA

View Full Version : Пеперуди в коремчето ... ;D



TheLastAngel
12-19-2010, 18:31
На колко от вас им стиска да се запознаят с момче( или момиче) ,което харесват?
Питам защото намерих Facebook-a на едно момче ,което виждам честичко в магазина до нас и немога за събера смелост да му поискам приятеслство. :D Та има ли и други като мен? Ако някой е намерил начин да се заговори със непознато сладурче нека да сподели как са се развили нещата.

jghgh
12-19-2010, 18:34
Аз май нямам такъв случай, но мога да ти кажа, че мъжете обожават смели жени.
Аз лично съм останала с такова впечатление.
Весела, усмихната, свободна ако се приближиш до него докато е на някоя витрина и пуснеш някой лаф сигурно ще го впечатлиш.
Мен ми идва отвътре да заговарям с нещо неангажиращо, и понеже съм доста весела, става приятелски разговор.

Та, на въпроса ти.. На мен обикновено ми стиска да се запознавам с хора.

TheLastAngel
12-19-2010, 18:39
Немога да го заговоря в магазина ... Проблема е там ,че съм леко чувствителна и ще падне голямо изчервяване. :oops: :D

jghgh
12-19-2010, 18:48
Нали знаеш че по-тъпо от това е да се бутнеш в него или да се престориш, че изтърваш продуктите? 8-)

Като ти е толкова трудно го питай къде се намира еди-кое-си (ако магазинът е голям), и след като ти обясни, му се усмихни широко и чаровно, благодари му, все едно ти е направил огромна услуга (забелязвам, че подобно поведение доста добре топли сърцата на момчетата 8-) ) и му кажи "М/у другото, аз съм ...." и си подаваш леко ръката.

Не знам и аз.

А отделно може да му кажеш нещо примерно ако го видиш да се чуди какво да си избере.
Поне аз това го правя и на непознати хора понякога (не че ги свалям). Просто им препоръчвам по-доброто 8-)

Трябва да комуникираш някак с него!
Ако толкова ще ти е по-лесно изпрати ш??аната покана във ФБ и му пиши нещо от сорта на "Хей, момчето от магазина :)" и следващия път просто като го видиш "Здрасти , как е?"
Ако трябва се намажи с фон дьо тен да не се червиш..хехе!

TheLastAngel
12-19-2010, 18:56
Трябва да комуникираш някак с него!
Ако толкова ще ти е по-лесно изпрати ш??аната покана във ФБ и му пиши нещо от сорта на "Хей, момчето от магазина :)" и следващия път просто като го видиш "Здрасти , как е?"


Това ми хареса ... Мисля че е най-добре да му пратя съобщение. :)
Много ти благодаря ! :-)

Neftochimic
12-19-2010, 19:32
е, че от кво има да се притесняваш?
даже направо се запознай с него като го видиш пак на живо...

bebchence
12-19-2010, 20:20
Много от момчтата са по-страхливи отколкото си мислим че са,трябва им малък знак за да предприемат действия.Какво лошо има да му предложиш приятелство или да се запознаеш лично така ще разбере, че си го забелязала. :-)

vagarious
12-19-2010, 21:04
Аз редовно се запознавам по такъв начин с някой симпатяга.
Я в тролея, да се направя на луда, я във фейсбук, като теб.
Даже, момчето, с което сега си пишем и което аз мноого харесвам - по този начин се "запознахме".Бяхме се засичали преди време насам-натам и просто се "знаехме".И един ден поисках приятелсвто и очаквах, че поне нещо ще ми каже.Да, ама не.И чак след месец аз му писах съобщение и така завързахме разговор и от тогава до сега сме по скайп.Бавно се развиват нещата, но не бързам.Хах.Та няма нищо лошо, спокойно.Не е болка за умиране.
Именно от такива запознанства, са ми казвали, че това много се харесва от тях(момчетата) и че е хубаво, ако на някое момиче, не му пука особено от хорските приказки, така да се каже. :)

sweetyytweety
12-19-2010, 23:38
Щом не го познаваш кво ти пука :D Пращай покана пък ще видим нататък :)

CR0W
12-20-2010, 01:00
Немога да го заговоря в магазина ... Проблема е там ,че съм леко чувствителна и ще падне голямо изчервяване. :oops: :D


ЗИМА Е НЯМА ДА ЛИЧИ,ДОРИ ДА СЕ ИЗЧЕРВИШ КАТО ШАПКАТА НА ДОБРИЯТ СТАРЕЦ

Valerio
12-20-2010, 01:16
Много от момчтата са по-страхливи отколкото си мислим че са,трябва им малък знак за да предприемат действия.Какво лошо има да му предложиш приятелство или да се запознаеш лично така ще разбере, че си го забелязала. :-)

Момчетата много ги шубе да заговорят някое непознато момиче :D повечето де. Сигурен съм, че всички, които видят поста ще са изключението, но това си е факт.

Съвсем възможно е и той да е пуска подобен пост някаде и да иска да те заговори, но да не знае как или нещо такова. Ако е поне малко инициативен от теб се иска само следващия път като се видите да му кажеш неангажиращо здрасти, да му се усмихнеш и да го оставиш. Обикновено след тази първа неловка крачка със запознаването, момчетата могат да се поотпуснат малко. :D :D Виж ако и така не клъвне до ден два, пиши по фейбуци, стени и други подобни, че момчето го е яката срам :D :D :D

nymphadora
12-20-2010, 06:00
Ако момчето наистина си заслужава може и да се престраша 8-)
Има едно момче от даскало,което съм си набелязала,ама нещо не ми стиска да му искам приятелство.. 8-) понякога си се ядосвам сама на себе си

RoSKo0o0
12-20-2010, 11:28
Уникален е фактът как може за кратък период от време да се пуснат едни и същи теми, с един и същ замисъл, с едни и същи думи :shock: :shock:

gLypChenCee
12-20-2010, 12:18
Имало е 8-) ... Е, поискай му приятелство.. може и разговор да завържете... 8-)

rock101
12-20-2010, 13:36
Немога да го заговоря в магазина ... Проблема е там ,че съм леко чувствителна и ще падне голямо изчервяване. :oops: :D
Дръж се съвсем нормално. (: Варианта за FB (поне според мен) е по-неудачен в случая. Не винаги от другата страна ще реагират приятелски, това ти го казвам от личен опит! :)

Опитай се, ако отново го засечеш в магазина да му зададеш въпрос от рода на "Извинявай, знаеш ли къде се намира ...". Така момчето ще се чувства някак си по-напред с материала (sorry, другояче нямаше как точно да го кажа). След като ти отвърне му изпрати една голяма усмивка на лицето си и непременно добави "Благодаря!" :) И следващия път вече когато го видиш действай смело с едно "Здрасти!" това, както казаха предходните участници, ще го накара да се отпусне и чак тогава можеш да използваш FB като помощно средство. Освен това ти хубаво си го забелязала в магазина, но дали и той те е забелязал? Ако не е и 100 покани за приятелство да му изпратиш, ти му оставаш непозната и ще ти ги отказва (може да стигне по-далеч и да те блокира, но не ти го пожелавам). Но гледай оптимистично на нещата и ако си сигурна, че искаш да се запознаете пробвай с номера в магазина. Всеки ден когато чакам автобусна линия общувам с разни непознати, питайки ги "Извинете, минавала ли е (еди кой си номер) от тук скоро" при който получавам отговор, а понякога човека отсреща се оказва и приказлив .. :D Естествено и като ходите на лекар питаш някого "Вие за тук ли чакате" или пък "Знаете ли да има някой при д-р ..." и още много неща, сигурен съм, че и на теб ти се е случвало подобно нещо. Просто когато го заговориш опитай да не се "впрягаш", а да бъдеш съвсем обикновена.


Ако момчето наистина си заслужава може и да се престраша 8-)
Има едно момче от даскало,което съм си набелязала,ама нещо не ми стиска да му искам приятелство.. 8-) понякога си се ядосвам сама на себе си
Колко ми е познато само ... всеки ден дори като отивам на даскало и след това като се връщам вървим почти заедно, по един и същи път, близко живеем, ама от другата страна явно просто не ме забелязват или ако ме забелязват, то по никакъв начин не го показват и аз направо се изяждам от яд ... ама нали съм момче, а както тук другите казаха по-страхливи (може да се каже и по-неуверени) сме. Ама всичко си има връхна точка и в един момент ще усетиш смелост и ще действаш. :)

sToyAncHo
12-20-2010, 13:50
На колко от вас им стиска да се запознаят с момче( или момиче) ,което харесват?
Питам защото намерих Facebook-a на едно момче ,което виждам честичко в магазина до нас и немога за събера смелост да му поискам приятеслство. :D Та има ли и други като мен? Ако някой е намерил начин да се заговори със непознато сладурче нека да сподели как са се развили нещата.
ФР у фацебоок и после: ти не си ли онова момче от фацебоок? Скайп: ... И после сте на здрасти и чао :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-20-2010, 14:09
хахаххах ... на мен така преди време ми се беше случило... запознах се с едно мнооого сладко момче и съвсем случайно му намерих facebook-a... така и не му исках приятелство. мислех си че ще си помисли че го следя или нещо и се отказах :D така че не съм от тези които имат смелост със сигурност :)

akinom
12-20-2010, 15:54
имам да кажа 2 неща ...
първо как мина? Напраи ли го? сподели, моля те!
и.. Помогнете ми с момчето от автобуса, дееееееее!
ЕЕЕЕЕЕЕййййй... една година все отлагам значи.. искам някакъв съвет .. за да не дразня с поредната тема.. просто тук става въпрос за разговори и срамежливи момичета.. еми на правилната тема съм.. няма да отварям нова, я?! Плс.. ;d

xoxi
12-20-2010, 17:34
Аз мога да кажа на всички, които казват, че са срамежливи, да се стегнат и да престанат да се глезят.
И аз се смятах за срамежлива преди време, но след като изпуснах човек, който все още не съм преодоляла напълно, ми мина и срама и всичко.
Не отлагайте, защото рискувате много повече така, отколкото ако действате смело.
Не казвам, че винаги ще ви се отвръща със същото, нито, че няма да се срамувате повече. Но от личен опит мога да споделя, че е много по-добре да потъваш в земята от срам за няколко минути и после да се смееш на себе си, отколкото да се срамуваш и после да се ядосваш.

Shia
12-20-2010, 19:23
Натисни с ляв бутон на мишката :Добави като приятел и не знам как инак да стане.

TheLastAngel
12-21-2010, 01:13
имам да кажа 2 неща ...
първо как мина? Напраи ли го? сподели, моля те!



Без да искам приятелство му написах съобщение ... Влизал е във ФБ ,но не ми отговори... може би е страмежлив .. поне аз така си го обяснявам :D
Ако, му беше все тази би трябвало да ми отговори с нещо кратичко ...
Няма значение . Поне опитах :D
Багодаря за съветите ви! Другия път ,когато си харесам някой непознатко ,ще действам по-смело :( 8-)

kindergarden
12-21-2010, 07:32
бе с тая тъпа покана до никъде няма да стигнеш...аз от колко време съм искала на един мн готин пич...и сега само се поздравяваме като се видим...нооо в скоро време ще събера смелост да си поговорим :D
най-добре следващия път като го видиш преодолей всичко и иди да го заговориш... :) няма да съжаляваш...дори да не се получи както си очаквала...просто ще е един плюс и ще те направи една идея по-уверена и непукистка :)

tanch3t093
12-21-2010, 12:35
ооо определено не съм от най-смелите, макар, че с бившия ме стана точно така - писах му във фб, защото бях дочула някакви неща и исках да разбера какво става. Та от заяждане .. Може всичко да стане! Но в твоя случай не ти го препочъчвам ... :D

anonimen213
12-22-2010, 03:46
Въх,ама то това ли било "любовта"... :Х,а аз си мислех че ми е студено :Д :Д

burpp
12-22-2010, 03:53
Ти пъ се чудиш дали да му искаш и приятелство в фейс-а :shock:

DeVilTerroR
12-22-2010, 09:59
мъжете обожават смели жени.
+++

Защо те е срам да му поискаш приятелство в фейсбук ? :D Като го видиш пак в магазина се запознай с него ! Няма от какво да се срамуваш, бъди усмихната и уверена и ще направиш много добро впечатление ! :)

rock101
12-24-2010, 10:30
Бих искал да задам един въпрос към авторката на темата и към всички потребители, които написаха тук, че от срам не смеят да се запознаят с някого от противоположния пол. Въпроса е: Наистина ли не смеете да заговорите някого, защото ви е срам или не смеете, защото се страхувате как ще реагира другата страна ? А дали това, че отбягвате да завържите разговор не се дължи на това, че може би ви е страх, че нищо няма да се получи за вбъдеще? Наистина ли не заговаряте някого от срам или причината е друга, която може би съм оцелил с някой от въпросите ?

burpp
12-24-2010, 10:40
Не съм срамежлив, но мога да ти отговоря на въпроса.
... Просто ги е страх, това е основното.
... Другото е, защото ги е страх как ще реагира срещуположния пол.
Това е, друг отоговор няма.

TedinCetyYy
12-24-2010, 12:04
ами аз имам такъв случай,но като се засека с момчето някъде само се усмихваме един на друг :D

cinderella_gugutka
12-24-2010, 16:32
:shock: :shock: :shock: абе я се стигни ,това с фб нищо не е ... представям си на живо как ще се държиш :?

Pa3yMeH
12-24-2010, 18:59
Не съм срамежлив, но мога да ти отговоря на въпроса.
... Просто ги е страх, това е основното.
... Другото е, защото ги е страх как ще реагира срещуположния пол.
Това е, друг отоговор няма.

Лично за мен, страх как ще реагира другата страна :)

sexyygirl
12-24-2010, 19:34
Последно вчера се запознах с едно момче. Бяхме на баскетболен мач аз и още 3 приятелки.Пред нас през 2 реда бяха седнали 4 момчета и в почивката на мача въпросните момчета отидоха да си купят чипсове и коли.Аз и приятелките ми решихме да се преместиме на следващия ред,за да сме по близо до тях.Връщат се те с коли и чипсове и аз както се бях разлигавила се развиках, без да мисля "Може ли малко кола?" и в същото време едно от момчетата (това което си бях харесала) се обърна подавайки ми шишето с неговата кола.Аз взех шишето и отново без да мисля пинах...Внезаптно се обарнаха и останалите момчета а мойте приятелки започнаха да се търкалят от смях... :lol: После ми каза как се казва и нещо се заговорихме ...