PDA

View Full Version : Какво да правя с него?



SweetLuna7
12-19-2010, 19:32
След като дълго спамих по чужди теми, които приличаха на моята, най-сетне дойде времето да се реша да създам своя.
Аз съм на 13 години - възрастта, пълна с глупави проблеми.
Има едно момче, което познавам от 2-3 месеца.
Преди месец се срещнахме на парти на общ познат. По някаква причина тогава той ме изнервяше ужасно. Всяка негова реплика към мен сякаш беше за да ме дразни, или поне така мислех тогава, и аз му отговарях по същия начин.
Играхме на играта, стара като света - Истина или риск, и винаги, когато рискът ми бе свързан с него, той идваше веднага, а при останалите не се и помръдваше. Ако ме разбрахте, де.
След това не можех да спра да мисля за него и установих, че го харесвам, но и ме дразни малко.
Видях го на следващото парти и вече не ме дразнеше ами тотално го харесвах. Докато траеше партито - всъщност бе рожден ден - той почти не дойде, само към 5 часа дойде за около 10 мин. Той не можеше да остане повече, защото му беше неудобно, понеже бе забравил подаръка си.
Не знаеше къде е рд-то, затова аз и едно момиче дойдохме да го вземем от познато на всички място и да го доведем до събитието.
По пътя говорихме и аз се опитвах да го убедя да остане повече отколкото бе предвидил, но не успях. Както казах, бе му неудобно.
Не знам дали само мисля така, защото все пак съм на 13 и може би съм склонна да си филмирам, но мисля, че той ми "оттправяше сигнали" (не знам как да го изразя по-точно) докато беше на празника.
Сега не знам какво да правя... Знам че го харесвам и мисля, че и той има "симпатии " към мен. Тъпото е че не мога да го виждам често, за да разбера, освен на рожденни дни или разходки с общи приятели или скайп.
А и да имах, как да разбера дали ме харесва? Какво да правя?

Me4encety
12-19-2010, 22:08
давай му някакви знаци.мога да ти кажа нещо което работи при мен.ако тръгне да те кани някъде първия път да втория примерно не и така.смисъл не приемай всеки път,защото режеш ли ги се нахъсват мое мнение

MedSestrata
12-19-2010, 22:14
Намери начин да излизате с обши приятели, говори си с него, после може да си размените някакви контакти и да почнете да си общуване без да зависите от странични хора. Тогава ще разбереш дали има симпатии към теб.

fenastz
12-20-2010, 08:56
Only time will tell