PDA

View Full Version : Любовна история....



MilanowPz
12-19-2010, 19:35
така... не се отнася за мен а за едно момче от моя клас...
Нека да започна !! 10 клас ме на по 16 години

Той се зарибява с едно момиче от доста време... и аз разбрах преди около 1 седмица ... и все се опитвам да му помогна с нещо... да го подкрепям.. но имам няколко проблема .
1. тя си има приятел.. но е възможно да скъса с него заради моя приятел
2. Има един пич от 9 клас който му се отваря на моя приятел... и той е обещал на това момиче да не го пребиваме (защото сме 3-ма кик боксиори в класа ;дд )

И така ... кажете ми с какво още мога да помогна на приятели ми... помагам му с подкрепа... с това каквотто съм научил от опита който имам ;дд с момичетата...

но според мен най-големия проблем е че моя приятел се в ВЛЮБИЛ и то май това му е първата любов... :)

П.П мерси предварително за съветите...
ако може без нападки по какъвто и повод да е :)

Valerio
12-19-2010, 19:41
Това, че се е влюбил не е проблем. Точно обратното - благословия. Ако чувствата са взаимни - още по-добре. Само не разбирам ти какво общо имаш с тази история. Като искаш да помагаш, го остави сам да си се справя, особено щом тя и без това ще си зарязва приятеля. Ти цял живот г*за ли ще му бършеш. :D Те ще си се оправят :)

MilanowPz
12-19-2010, 19:43
не.. просто като приятел.. искам да помогна защото той няма опит в любовните истори... а аз може да се каже че имам опит.. и съм страдал и горе доло го напътствам как да не страда после ;ддд

Valerio
12-19-2010, 19:47
Ако наистина си такъв добър приятел тогава той е късметлия. Но в този живот както възходи, така има и падения. И когато човек успее сам да се пребори с тях, става по силен. Твоето момче още не си е хванал приятелка, ти вече мислиш колко ще страда като се разделят :grin: споко пич. Ако толкова искаш идете тримата на кафе нещо и после се чупи и ги остави насаме 8-)

RoSKo0o0
12-20-2010, 11:16
Аре, оставете двойката да се обича, а? Пубери долни!

MiMcHeToOo
12-20-2010, 11:20
Ти нямаш особено много с какво да му помогнеш. Той сам трябва да си помогне, за да спечели това момиче :)

Mi6inka
12-21-2010, 14:21
не.. просто като приятел.. искам да помогна защото той няма опит в любовните истори... а аз може да се каже че имам опит.. и съм страдал и горе доло го напътствам как да не страда после ;ддд


Като си толкова опитен , защо питаш нас какво да направиш??? :)
Аз също съм на мнение, че освен да го изслушваш и да му даваш твоето мнение, няма какво друго да направиш :)

Eliii
12-21-2010, 15:59
помагам му с подкрепа...

Това според мен си е напълно достатъчно. Това си е личния живот на твоя приятел, така че не му се бъркай. Ако допусне грешка, ще се поучи от нея.