PDA

View Full Version : не знам какво стана



Gavendish
12-19-2010, 20:33
Здравейте,ще ви обясня на кратко къв ми е проблема.Значи запознах се с едно момиче на 8 декември нещата станаха точно както аз исках.От началото танцувахме после стигнахме до целувки накрая стигнахме да спим на едно легло(но нищо не стана) и то 2 вечери.На сутринта на третиа ден трябваше да ставам рано за да ходя на работа.Тя се събуди с мен и ми поиска телефона както и да е дадох и го.Още в същия ден започна да ми испраща смс-и, после почнахме да се чуваме всеки ден а бе всичко вървеше по вода.В последните три четири дни тя каточели забрави за мен.Ако аз не и звънна тя няма да се сети за мен и като се чуеме то е за кратко и постоянно си има причина да затваря че неможе да говори и ще ми се обади по късно и после нищо.Дори в повечето случаи когато и звънна тя ми затваря и после ми казва че не могла да говори.А бе напрао почнах да откачам не знам какво стана..Забравих да ви кажа че се намираме на около 50 км един от друг но и двамата работим в един град.Моля ви кажете ми какво да правя че вече почнах да полудявам много я харесвам.

fenastz
12-19-2010, 20:48
Защото не си пристъпил в действие. Защото не си я ебaл. Това са причините да загуби интерес.

Me4encety
12-19-2010, 22:02
амии да не би да има някоя "звезда"?или пък просто е играла флирт,ако мислиш,че не е това иди и поговорете

MedSestrata
12-19-2010, 22:17
Излезте да се видите на кафе или нещо от сорта. А и изчакай тя да ти позвъни и потърси.

RoSKo0o0
12-20-2010, 11:25
Защото не си пристъпил в действие. Защото не си я ебaл. Това са причините да загуби интерес.

С една дума - излязъл си с курва, която искаш да и чукаш по ламарините всяка вечер. (нищо лошо)

Gavendish
12-20-2010, 18:10
fenastz
МнениеПуснато на: Пон Дек 20, 2010 12:48 am Заглавие:
Защото не си пристъпил в действие. Защото не си я ебaл. Това са причините да загуби интерес.

Еми не пристъпих в деиствие защото в стаята не бяхме сами имаше още едно момче.И защо тогава на сутринта тя ми поиска телефона и още в същия ден почна да ми пише първа след като е изгубила интерес?!?!
А относно срещата аз поисках да се видим тя ми обеща "някога в края на седмицата" но тя мина и нищо.