PDA

View Full Version : Самотници



wasy
12-20-2010, 08:13
Е, не чак самотници, но да, хора без любов до себе си по коледните празници и Нова година. Понеже от много време насам за първи път ще празнувам без половинка до себе си не знам как ще се чувствам, но надявам се да не е толкова лошо. Вие как мислите ? Все пак друго си е в тези студени дни да имаш с кой да се погушкаш, а по Коледа да си размените подаръци,сладки приказки, но какво да се прави, не съжелявам за нищо явно така е трябвало да се случи. Ей влейте ми малко позитивизъм, че съвсем се "смачках" ..

Scouser
12-20-2010, 08:40
Братчето ми, какво да ти каже човек, който пък никога не е имал половинка до себе си по Коледните празници (Аз)?

ПС: Ето ти позитивизъм! :)

fenastz
12-20-2010, 08:53
И аз си нямам ама не се оплаквам ?

RoSKo0o0
12-20-2010, 11:20
Бате, и аз така... от 3 години насам ще съм без половинка и ми е странно. По-точно някакво тъжно... бих искал да имам, но.... фактите са други. Какво да се прави. Може би ще съм мислено с човек, който за мен умря, знам ли? Не знам, пич, просто се радвай, може би, защото по-нататък ще искаш самотна Коледа, ама нямааа :D:D

MiMcHeToOo
12-20-2010, 11:32
Понякога си е по-добре да си сам, само със семейството си. Кофти е, но пък пак можеш да си изкараш весело, нали :)

MedSestrata
12-20-2010, 11:54
О боже! Празниците са ден като ден. Голяма работа, че няма да си с мацка на нг. Това си е просто един ден. Друго е когато кажеш, че си сам и ти е самотно през цялото време. Ама да ти е тежко, че си сам по празниците :-o и за сведение не си сам- винаги може да си със семейството или приятели. За коледа е ясно- това е семеен празник. А за нова година няма нищо по-хубаво да си я отпразнуваш с близки приятели или ако не са при теб, с познати, които те забавляват.

gLypChenCee
12-20-2010, 11:57
Гадно си е... особенно ако до сега не си прекарвал сам тези празници.
Кофти тръпка е... но ще отмине след втората чашка. 8-)

Ssummerjam
12-20-2010, 12:07
Оф, и кво като са празници?! 31 си е ден като ден. Е вярно, свързан е с хубави емоции и ново начало. Кво като си нямаш гадже, ще се съберете с компанията и готово. Пак ще си изкарате добре. Ако от такива малки неща се сдухваш... :?

RoSKo0o0
12-20-2010, 12:40
Момчета и момичета, за някои празниците са повече от един обикновен ден. Това, което вливате на човека не е позитивизъм, а обезнадеждаване. За мен това не са "просто поредния ден със закачено име до него" ;) ;)

BlindedAngel
12-20-2010, 12:56
Не гледаш правилно на нещата.Аз ако бях на твое място нямаше да мисля как ще съм сам на нг и да се сдухвам, а по - скоро щях да си мисля как ще забия 1-2 мацки на нова година и така...Въпрос на гледна точка 8)

kuklichka_bg
12-20-2010, 13:00
И аз съм сама... 8-)
Гадно е като гледам как всичките ми приятелки се чудят какви подаръци да купят на приятелите си,как да ги зарадват...а аз само гледам..
Също така е гадно зимата да си сам,както се вика да няма кой да те стопли.Толко е сладко да видиш някоя сгушена двойка сега,а мен да ме топли само шалът и ракъвиците.Не мисля,че Коледа е ден като ден,това е един от най-хубаните празници.Кофти,че тази Коледа така шибано ми се заформя за мен,но да се надяваме,че догодина няма да е така.

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-20-2010, 14:21
И аз съм сама... 8-)
Гадно е като гледам как всичките ми приятелки се чудят какви подаръци да купят на приятелите си,как да ги зарадват...а аз само гледам..
Също така е гадно зимата да си сам,както се вика да няма кой да те стопли.Толко е сладко да видиш някоя сгушена двойка сега,а мен да ме топли само шалът и ракъвиците.Не мисля,че Коледа е ден като ден,това е един от най-хубаните празници.Кофти,че тази Коледа така шибано ми се заформя за мен,но да се надяваме,че догодина няма да е така.

напълно съм съгласна! :) + аз се опитвам да си втълпя че тази година ще я прекарам с наште защото те последните няколко години искаха да празнуваме заедно но защоото все имах половинка и ги зарязвахх :) та тази година съм си решила че ще се празнува с тях и гледам да не мисля за това че нямам половинка

MedSestrata
12-20-2010, 14:31
Ок, но не се ли замисляте, че има хора, които 20 години са били сами на празници- да са умрели от това не. Просто си намираш други хора , с които да се забавляваш. Да си сам не означава да си само без гадже, а без роднини и приятели. Човек може да се чувства щастлив поради безкрайни причини НЕсвързани с гаджето. Пожелай си за другата година да срещнеш някое момиче :)