PDA

View Full Version : Отново в живота ми?



nepopravima
12-20-2010, 08:26
Така.. :) Запознахме се преди 3 години.Бяхме заедно година,но не знаех че той е любовта на живота ми.. Той не е от моя град и това беше проблема да продължим заедно.Имахме прекрасни моменти заедно и страшно много ми липсва.Като че ли е помъдрял и иска да опитаме отново.. пряви опити да се виждаме..и винаги става нещо и неуспява да си дойде..Казва, че изпитва същите чувства както тогава.Всичко това след 2г. Страхувам се дали няма да сбъркам . Друг е въпроса ,че той сякаш закасня..изтърва ме .Този път надалече,ще се местя да живея в чужбина..но си мисля, че с него и един месец си струва..
Благодаря за вниманието :)

CR0W
12-20-2010, 08:54
Разделили сте се веднъж,явно има причина,но всеки заслужава втори шанс(ако му го дадеш е на твой риск)

RoSKo0o0
12-20-2010, 11:00
Разделили сте се веднъж,явно има причина,но всеки заслужава втори шанс(ако му го дадеш е на твой риск)

Защо всеки заслужава втори шанс не мога да разбера? Не съм попадал в подобна ситуация аз да давам шансове, но защо така всички викат...

MiMcHeToOo
12-20-2010, 11:18
Според мен не е добра идея да се връщаш в миналото. По-добре продължи напред. А и при положение, че отиваш да живееш в чужбина и имаш само един месец с него не виждам много смисъл.

CR0W
12-20-2010, 12:23
Разделили сте се веднъж,явно има причина,но всеки заслужава втори шанс(ако му го дадеш е на твой риск)

Защо всеки заслужава втори шанс не мога да разбера? Не съм попадал в подобна ситуация аз да давам шансове, но защо така всички викат...


Ами може да си попадал в такава ситуация че на теб са ти давали дори без да разбереш

gLypChenCee
12-20-2010, 12:33
Ако го обичаш... дай му шанс. Но бъди внимателна.. може да го нараниш... или още по-лошо... да нараниш себе си.

RoSKo0o0
12-20-2010, 12:37
Разделили сте се веднъж,явно има причина,но всеки заслужава втори шанс(ако му го дадеш е на твой риск)

Защо всеки заслужава втори шанс не мога да разбера? Не съм попадал в подобна ситуация аз да давам шансове, но защо така всички викат...


Ами може да си попадал в такава ситуация че на теб са ти давали дори без да разбереш

Възможно е.