PDA

View Full Version : Приятели или...?



Zar4e
12-20-2010, 13:25
Пиша за съвет, защото вече не знам какво да оравя. Познаваме се с нея още от памперси, винаги сме били заедно и е най- близкият ми човек или поне беше. От две години насам се започна... Винаги съм ревнувала като има и други в групичката ни, но съм се примирявала. Но сега е различно. Става приятел с някого и ме забравя. Учим заедно (за последна година) и има случаи, в които не си говорим по цели седмици, изобщо не комуникираме и само се караме. И в мамоента, вк ойто не издържа и и кажа, че не мога повече така тя казва, че иска да сме приятели и обикновенно прави нещо мило и се държи хубаво в малък периодот време. Естествено аз и се връзвам и за пореден път става същото. Не искам да се караме, а ни най- малко по Коледа. Да се правя, чене забелязвам всичките и предатества спрямо мен или просто да прекратя приятелството си с нея? Нямам си това "да прекратя" ми звучи много гадно. Все пак се познаваме от толкова много време, беше най- близкият ми човек, толкова хубави моменти сме преживяли... Някак не мога да се врътна и толкоз. Говорили сме и всеки път става едсно и също... Не знам какво да правя вече... :?

mee3
12-21-2010, 15:54
многоо съжелявамм за тебб немога да ти помогна.. Много ме учуди това, че така е с мойта приятелкаа и ако може нямайй да даде съвет такааа покраии тебб да видя и аз може ли нещоо да се оправи с нашето приятелствоо само чи нашта е малкоо по-сложна

c0ol133
12-21-2010, 18:46
това момиче според мен не ти е никаква приятелка.Не мисля,че ще е гадно да прекратиш отношенията си с нея,след като тя очевидно те е за*ала от всякъде...разбирам,че сте заедно от дълго време,но в случея нищо не можеш да направиш.Моят съвет е да не я търсиш,ако тя те потърси първа-добре,ако не те потърси-много и здраве.Недей да се излагаш повече... :? :?

MiMcHeToOo
12-21-2010, 19:01
Сигурна ли си, че не и дотягаш с всичките ти ревности, защото си има и други приятелки?

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-22-2010, 13:48
просто се поодалечи малко (например започни да излизаш с други хора...) говори по рядко с нея.., виж тя как ще реагира... ако дойде при теб значи и пука, ако не остави я и не си руши нервите с нея : )