PDA

View Full Version : Избор за подарък :(



Crespo93
12-20-2010, 13:37
Така... Първо здравейте , как сте :D к'во правите, и сега към толкова важният ми въпрос :( В моя клас имаме една традиция, всяка коледа преди да излзем в почивка ( или така казано Ваканция ) Теглим едни лисчета и което име си изтеглиш трябва да му подариш нещо...
И такаа.. към по съществената част... На мене ми се падна да подарявам на момиче и естественно, първата ми мисъл беше да и купя Плюшена играчка, Но се сетих че от 8 клас насам и подаряват само плюшени мечки и аз си викам това момиче чорба ли ще ги прави... та такаа... въпросът ми е... искъм да и взема нещо оригинално което ще и се хареса ;д а мене изобщо не ме бива в избирането на подаръци :( :(

П.С: И както гледам половината ще кажете "Ние от къде ще знаем какво хареса" имам 2 предложения 1-то е: да отидете да си купите боб и да видите какво хареса 2-то е: да не пускате никакви коментри
Тя е едно нормално момиче като всички останали не е от вида: Punk; Rock ; Metal ; Emo и т.н
П.П.С: Благодаря предварително :-P :P :grin: :) :D :D
аа и още нещо не ми казвайте виж другите теми.. ! защото не мисля да си губя времето в четене на 100000 теми... :) :)

scrooper
12-20-2010, 13:45
леле, горкия, колко си зает :-D
Ами кажи колко пари си приготвил.
Може да й направиш практичен "комплекс"- голям шоколад+ готина тетрадка
или дискретно медальонче
или, на пазара има готини гривнички и герданчета от дървени цветни мъниста....

Crespo93
12-20-2010, 13:54
ааа да забравих да кажа ( /thanks Scrooper ) Да не е много скъпо и да си помисли , че я свалям ;д или пък някое ефтино 2-3 лева , че тогава ще ме помисли за някой евреин на който му се свиди ;д ае най-много 10 лева ;д повече не давам ;д няма да се женя за нея ;д

DesireToFire
12-20-2010, 14:31
Носи ли бижута? Едни сребърни обици или изчистена висулка според мен ще е подходящо. Или някакъв сувенир, ароматизирани свещи, книга, диск?

AdrenaliNa
12-20-2010, 14:47
Носи ли бижута? Едни сребърни обици или изчистена висулка според мен ще е подходящо. Или някакъв сувенир, ароматизирани свещи, книга, диск?
да... а може и козметика :)

Crespo93
12-20-2010, 14:57
или изчистена висулка според мен ще е подходящо. КОЗМЕТИКА ?! вие ме пратихте 3-та глуха дайте примерчета ;д :D а това Изчистена висулка какво е :? ако може да обясниш :(

MegiBoOm
12-20-2010, 15:15
Лелее...момчетата колко сте назад! 8-)

Изчистена висулка означава някакво герданче което да кажем е само от сребро или от един цвят - нещо семпло :)

Иначе за козметика има много неща - отиваш в някое магазинче и казваш до 7-8 лева ми предложете някаква козметика за момиче :D

AdrenaliNa
12-20-2010, 15:22
Лелее...момчетата колко сте назад! 8-)

Изчистена висулка означава някакво герданче което да кажем е само от сребро или от един цвят - нещо семпло :)

Иначе за козметика има много неща - отиваш в някое магазинче и казваш до 7-8 лева ми предложете някаква козметика за момиче :D
:)

Crespo93
12-20-2010, 15:38
[b]Лелее...момчетата колко сте назад! 8-)
Назад , Назад колко да съм назад ;p

До тука само 1 козметика ;д нещо друго да предложите ;д btw Мерси за предложенията до тука ;р

SladkaZagadka
12-20-2010, 16:03
Ароматизирани свещи ; коледно сувенирче ; гривничка, герданче ; шал ; шапка + ръкавички ; диадема, нещо за коса (ако носи) ; козметична чантичка ; някакъв комплект за баня .. да речем шампоан и душ гел от една серия ; парфюм / дездорант ; гети ; филм ; CD с песни на обичан изпълнител или състав ...

RY
12-20-2010, 16:40
Някакъв козметичен комплект,сребърни обици,сребърна висулка,гривна с интересни мъниста,коледна чаша 8-) и тн.