PDA

View Full Version : Да помогнем на shadow4e да си купи кубинки



CanisDirus
12-20-2010, 14:41
Предвид, че нямам регистрация в юдейско-масонския фейсбук се виждам принуден да се боря за тази благородна кауза тук.

До ушите ми достигна слуха, че въпросната съфорумничка все още не се е сдобила с кубинки, или други подходящи обувки, с цел посещение на различния концерти в София.
В следствие същата е принудена да ходи със сандалки, високи токчета, ботушки UGG, калци и прочее неподходящи обувки.
Поради това въпросната е принудена да търси коментари, критики, а понякога и явни подигравки от униформени и полу-униформени лица (да не се бърка със служебна униформа).

Затова започвам кампанията "Да помогнем на Лили да си купи кубинки".

Призовавам запознатите с този вид обувки да дават препоръки и съвети за марка, модел и място на закупуване.
В скоро време ще направим и дарителска сметка в лева, евро, щатски долари, паундове, дойче марки и китайски юани.
Също можете да изпратите СМС на кратък номер 88333 с текст "kubinki" на цена от 2 лева без ДДС за всички оператори.

Ръководството може да сложи и едно банерче на кампанията на страницата на форума и сайта.


Още три дни такъв кучи студ и ще има и по-идиотски теми даже от тази. 8-)

CanisDirus
12-20-2010, 14:48
Аз съм носил такива, но три дупки до глезена 8-)

What was I thinking?

machoka
12-20-2010, 16:48
Мащайте се от тука с тия фашистски цървули бе, за кака съм харесал 14см ТОК, инкрустиран със SWAROVSKI и сатенена панделка! Цвят РЕЗИДА!

Ще те водя кака да ги пробваш :oops:

machoka
12-20-2010, 17:22
ше хванеш хумора, спокойно.. просто трябва да мине малко време.

12-20-2010, 18:59
Жена с кубинки ми звучи като мъж с токчета. 8)

Joc
12-20-2010, 19:27
Жена с кубинки ми звучи като мъж с токчета. 8)

а не, има някои адския секс, не го вярвах докато не видях 8-)

sladoled4eto
12-20-2010, 19:44
Жена с кубинки ми звучи като мъж с токчета. 8)
и на мен някак си :?

Brooklyn
12-20-2010, 20:17
^ да кецове/кубинки за момиче ме отблъскват тотално ,друго си е ток с едни впити дънки майна :D

CanisDirus
12-20-2010, 20:29
На хората тук май са ампутирали чувството за хумор.
Вярно, че е малко по-различно от виц за Чапай и Петка, но все пак...

machoka
12-20-2010, 20:36
'нема ти се получи с такива теми викаш :lol:

CanisDirus
12-20-2010, 20:50
shadow4e си купува розови сандалки от На тъмно и Горгон
shadow4е пие Космополитън и фреш от пъпеш на концерт на Anal Cunt

Има и още мнгоо други малко известни факти за shadow4e

shadow4e
12-20-2010, 20:54
хахахаххах
ХхахаХаХАХах
:lol:

Да си давам ли сметаката да превеждат хората пари, пък аз не обещавам, че точно за кубинки ще отидат.

И кой пуска слуховете за ботуши UGG, калците и гумените ботушки.

machok, обувките, които предлагаш звучат в мой стил. Само ако 14 сантиментра не са като 20-те при другите нища, а да са към 8 и нека намалим камъните.




Жена с кубинки ми звучи като мъж с токчета. Cool

Не съм на същото мнение, но за себе си за момента предпочитам "ку....ските ботушки".

Я., я обясни с какви нинджи ходя?

realantisocial
12-20-2010, 21:00
Може би е сбъркал първата буква. :lol:


Сега да не се разсърдиш ? :D

CanisDirus
12-20-2010, 21:02
Оставаше и да си я оставя в къщи :-o

shadow4e
12-20-2010, 21:09
Може би е сбъркал първата буква. :lol:


Явно я е, друг вариант не виждам. :lol:


П.п.

Има и още мнгоо други малко известни факти за shadow4e
Явно са наистина малко известни, щом и аз не ги знам, но сподели да чуем, докато чакам отговор и за нинджите.

ArrowsOfDeath
12-20-2010, 21:22
Може би е сбъркал първата буква. :lol:


Явно я е, друг вариант не виждам. :lol:

А НЕ АХАХАХХАХАХАХА ПРОСТО ХАХХАХАХАХА :smt082 :smt082 :smt082

reoffender
12-21-2010, 07:57
Жена с кубинки ми звучи като мъж с токчета. 8)
:-o :-o Оникално сравнение, нямаш равен. Сигурно никога не си виждал хубаво момиче с кубинки...

realantisocial
12-21-2010, 08:07
Извини се бе Матеус! Матеус, извини се !!!!

reoffender
12-21-2010, 08:24
ямболията всеки пост му е тотален бисер,не му обръщайте внимание...
И все пак е тъжно :smt056

12-21-2010, 13:20
Жена с кубинки ми звучи като мъж с токчета. 8)
:-o :-o Оникално сравнение, нямаш равен. Сигурно никога не си виждал хубаво момиче с кубинки...

То такова животно нема! Предпочитаме топ моделки с токчета... 8)

dead_princess
12-21-2010, 13:53
и ги гледаш само на gpg. или по телевизията, нали? :D

12-21-2010, 14:00
и ги гледаш само на gpg. или по телевизията, нали? :D

Гледам ги когато си искам вечерта в моето легло, защото мога да си го позволя. :smt077

12-21-2010, 14:05
айде, пак се почна...

да почваме ли да трием?

Сам виждаш, че те ме провокират. Махай излишните постове най-добре...

CanisDirus
12-21-2010, 14:06
Откакто бутнаха блок 20 на ямболския съвсем му се е разхлопала дъската. Вярно, че да останеш без дом е кофти, но все пак...

12-21-2010, 14:11
Откакто бутнаха блок 20 на ямболския съвсем му се е разхлопала дъската. Вярно, че да останеш без дом е кофти, но все пак...

Мъчно ми беше без тебе толкова време. Нямаше кой да ме забавлява в тоя форум. Добре дошъл отново, драги мой шуте! 8)

CanisDirus
12-21-2010, 14:12
Откакто бутнаха блок 20 на ямболския съвсем му се е разхлопала дъската. Вярно, че да останеш без дом е кофти, но все пак...

Мъчно ми беше без тебе толкова време. Нямаше кой да ме забавлява в тоя форум. Добре дошъл отново, драги мой шуте! 8)

Хайде не се излагай. Всички знаем, че ти купонясваш по джакузита, пиеш синьо джони, а в свободното си време си правите гонки с бентлитата.
И да не забравим, че се пръскаш с парфюм playboy от 20 лева! :shock:

12-21-2010, 14:17
Откакто бутнаха блок 20 на ямболския съвсем му се е разхлопала дъската. Вярно, че да останеш без дом е кофти, но все пак...

Мъчно ми беше без тебе толкова време. Нямаше кой да ме забавлява в тоя форум. Добре дошъл отново, драги мой шуте! 8)

Хайде не се излагай. Всички знаем, че ти купонясваш по джакузита, пиеш синьо джони, а в свободното си време си правите гонки с бентлитата.
И да не забравим, че се пръскаш с парфюм playboy от 20 лева! :shock:

За джакузитата някой те е излъгал, но петък вечер често се случва да пия синьо Джони. Нещо чудно ли виждаш в това, бедняче? С парфюм Playboy се пръсках преди 2 години, защото си беше доста вървежно. Вече се пръскам с Acqua Di Gio и 1 Million. ;)

CanisDirus
12-21-2010, 14:22
За джакузитата някой те е излъгал, но петък вечер често се случва да пия синьо Джони. Нещо чудно ли виждаш в това, бедняче? С парфюм Playboy се пръсках преди 2 години, защото си беше доста вървежно. Вече се пръскам с Acqua Di Gio и 1 Million. ;)

Само благородно завиждам :lol:

А с парфюмите си много назад. Но явно пред моделите на плейбой това се харчи :razz:

Pwnmaster
12-21-2010, 14:24
Искам да пия синьо Джони и да се прАскам с Плейбой и 1 левче :(

12-21-2010, 14:26
За джакузитата някой те е излъгал, но петък вечер често се случва да пия синьо Джони. Нещо чудно ли виждаш в това, бедняче? С парфюм Playboy се пръсках преди 2 години, защото си беше доста вървежно. Вече се пръскам с Acqua Di Gio и 1 Million. ;)

Само благородно завиждам :lol:

А с парфюмите си много назад. Но явно пред моделите на плейбой това се харчи :razz:

Завиждаш ами, комплексарче. Доста съм назад, че се пръскам с класиката на Армани и в момента сигурно най-вървежния мъжки парфюм?! :lol:

CanisDirus
12-21-2010, 14:29
Поклон пред тебе, о благородни патриции!

Поклон!

Поклон до земята!

Фейспалм със земята направо!


А от къде си ги купуваш тия парфюмчета? М?

shadow4e
12-22-2010, 00:05
Лелеее 1000 пъти разгледана. Съжалявам, че имах малко ... ангажименти и не успях да се включа в темата си. Голяма вина.

И все пак да кажа, че няма да си купувам кубинки и не ми е минавало и като идея. Кифла пауър!