PDA

View Full Version : Отчаяна съм...



byby0202
12-20-2010, 15:25
Здравейте,вече не знам,какво да правя,за това се обръщам към вас,за да ми дадете съвет.Аз съм момиче,на 17 години,което всеки ден е тормозено от двама-трима съученици(момчета).Никога не съм ги закачала,обиждала или дразнела с нещо.Просто всеки ден ме занимават с тяхните глупости.Не мога да издържам вече.Като под тормоз разбирайте-удряне,бутане,скубене,поди раване,обиждане и т.н.По принцип се старая да не им обръщам внимание,това не помага.Като им кажа нещо става по-зле.Неиздържам вече,търся отчаяно решение.Един приятел ми предложи да дойде в даскало и да ги набие.Но знам,че това няма да помогне,защото те ще си продължават да ме тормозят.Просто искам това да спре.Всеки ден се чудя,с какво съм го залужила,нито съм няква грозница,нито ниш,просто те са по-силни от мен.Днеска питах единия,кво съм му направила,че така се държ той ми вика,че съм го дразнела.Само да уточня,че даже не го поглеждам,стоя си мирно и кротко в часа,пиша си работите и тва е.Отчаяна съм...благодаря,че прочетахте моята история.

JeanClaudeVanDamme
12-20-2010, 16:01
Е ако аз стана свидетел на такова нещо просто ще им напълня главите,видя ли по силни да тормозят по слаби направо откачам,а и да не говорим,че тва са момчета дето тормозят момиче... де*а и смешниците...

Най-добре викай някой да ги пребие,ако си свърши работата както трябва няма да те тормозят повече!

gandalfepi4
12-20-2010, 16:03
започни курс по бойни изкуства (има и за йенска самозащита специални) и след седмица-две ще си достатъчно подготвена да можеш да им вкараш една-две тупалки.

уверявам те че НИЩО не респектира едно момче повече от мома която не я е страх да му набие една тупалка.



ако си твърде малодушна за това просто си хленчи мирно и тихо в ъгъла и търпи да те тъпчат. мисля че не го заслужаваш, но ако те мързи да се защитаваш си продължавай в същия дух

ChildOfBodom
12-20-2010, 16:21
ужас. И никой ли не се застъпва за теб от класа?

byby0202
12-20-2010, 16:40
ужас. И никой ли не се застъпва за теб от класа?само едно момиче(тя ми е приятелка),застъпва се,обаче много бързо я разплакват,така че няма много голяма полза от нея,на никой не му пука,и другото,което е единия е с 30 сантиметра по-висок от мен,тренират и не знам...

sexa_na_kompleksa
12-20-2010, 16:52
Оплачи се на класния и на директора. Сподели с родителите си, нека те също разговарят с класния и директора.
Ако това не помогне, повикай някой да ги бие - няма какво да ти тежи на съвестта, очевидно е, че тези момчета са отрепки.

awerw
12-20-2010, 17:00
На 17 да праят такиа глупости :( Идеята за бойното изкуство е много добра, но ако те е страх да им отвърнеш към родители се обърни най-добре :)

fray
12-20-2010, 17:03
Тия образи сякаш са в детската градина. Решението е да говориш с някой учител. Най-добре се обърни към класния.
Късмет и дано всичко се оправи. :)

van1
12-20-2010, 17:17
Моля напиши си отново възрастта.
Не знам колко трябва да е прост, несъобразителен, даже загорял един човек, за да се държи така както третокласник :-x

IWannaBeSedated
12-20-2010, 17:27
Познато...
Предполагам, че си по-висок успех от тях. Сигурно ги дразни, че ти се държиш добре в час и не създаваш проблеми на другите. За такива амеби трябва да се действа твърдо - оплачи се на класния си, поне на родителите си кажи, едва ли ще останат безучастни. В краен случай повикай приятеля си да ги сплаши. Никаква милост!
Успех!

Tempest
12-20-2010, 17:42
на 17, значи си 11 клас.. а си мислех, че недорасляци има само в моя клас.. директора и/или класната е решението.. очевадно дечицата си имат комплекси и търсят къде да ги избият.. ти си мишената.. кофти, случва се..

Destroyer89
12-20-2010, 21:13
Попринцип на директорите и класните ръководители трябва да се оплачеш от такива неща. Почти винаги помага, освен ако въпросните момчета са непоправими идиоти.

iLovePussyJuice
12-20-2010, 22:58
к'во бойно изкуство, бе?
длъжна ли е да си губи времето с нещо, което не и харесва (примерно), но и е "необходимо" защото не й зачитат правата? :-o
аре стегнете се...малко по-сериозно

не позволявайте на хората да ви мачкат 8)
това вие го допускате :>

danibebi
12-21-2010, 12:31
Оплачи се на директора и на класната да ги изключат, на родители също. Как е възможно, за Бога, да търпиш такова нещо? :shock: :shock:

Infection
12-21-2010, 14:32
Леле много гадно аз ако съм свидетел на такова нещо веднага се застъпвам много е лесно да закачаш по слабите а пък за момичета да не говорим!!!!17-годишни момчета :shock: егати изродите то излезна че 13-годишните съзрели а 17-годишните още си играят с играчки :?

gandalfepi4
12-21-2010, 14:44
Как може момче да те удря :shock: и що позволяваш на такъв боклук да се подиграва ..удари го! да видим дали ще те удари.
Винаги казвам че момчетата за животни боклуци идиоти и освен тва са ми адски гнуссни!!! и такива ще останат за мен!

http://1.bp.blogspot.com/_KJhoh_l309Y/Sf9UdaIyXkI/AAAAAAAACWY/wtxYAmJA_ys/s320/armpit.jpg

фък ю бе овцо смотана. всяко момче което писа в темата изрази някаква подкрепа па ти се изтърси пак като куче ако на пясък, бегай се скрий у гората не ти искаме тъпите, необосновани хейтърщини

SkiCatA
12-21-2010, 15:02
Здравейте,вече не знам,какво да правя,за това се обръщам към вас,за да ми дадете съвет.Аз съм момиче,на 17 години,което всеки ден е тормозено от двама-трима съученици(момчета).Никога не съм ги закачала,обиждала или дразнела с нещо.Просто всеки ден ме занимават с тяхните глупости.Не мога да издържам вече.Като под тормоз разбирайте-удряне,бутане,скубене,поди раване,обиждане и т.н.По принцип се старая да не им обръщам внимание,това не помага.Като им кажа нещо става по-зле.Неиздържам вече,търся отчаяно решение.Един приятел ми предложи да дойде в даскало и да ги набие.Но знам,че това няма да помогне,защото те ще си продължават да ме тормозят.Просто искам това да спре.Всеки ден се чудя,с какво съм го залужила,нито съм няква грозница,нито ниш,просто те са по-силни от мен.Днеска питах единия,кво съм му направила,че така се държ той ми вика,че съм го дразнела.Само да уточня,че даже не го поглеждам,стоя си мирно и кротко в часа,пиша си работите и тва е.Отчаяна съм...благодаря,че прочетахте моята история. Начи ся си отделих поне 10 минути, за да прочета историята ти и коментарите към нея, и за тва време се начетох на всякакви простотии . :-o :-o :-o Начи ако искаш ги пребивай, бий ги всеки ден, псувай ги , убивай ги - абе кот щеш прави с тях, ама те няма да се променат. :o :o :o :o Не си мисли че като не им обръщаш внимание също ще престанат - няма.И накратко искам да кажа - мислила ли си да опиташ да се промениш ти самата, а не да възцаряваш ред по твоя начин!!! - Говоря от личен опит - щот ти си автора и говориш от собствената гледна точка, но много по-различна ще е гледната точка на момчетата - всеки може да променя истории в собствена полза.С други думи незнам какъв съвет искаш от нас- да ги набиим ли или нещо такова.В тая тема няма да има нищо друго освен тъпи коментари от сорта на "О горката - тия са изроди дет та измъчват".
Тука ти показваш, че си слаба.Да познавам такива момичета, на които им се подиграват, но винаги има защо - защото са различни от другите.
С една дума - промени саааааааааааа !!!!!! А и няма да помогне ако са уплачиш на директор или някой друг - а напротив!!!!!

n3zabrawiimaa
12-22-2010, 15:42
^Ето и поредния ГНУСЕН идиот който се доказа. куче си ти..щото си животно..айде изчезвай и не ме занимавай боклук гнусен мръсен.

Каза тая дето сипва пикня в косата си :lol: :lol:

firstdiesel
12-22-2010, 16:30
по методите на изключването :

с бой : няма да стане 3 към 1, ако ще да го гледаме от астрономическа гледна точка

с хленчене по директори : няма да стане, ша ги пишат веднъж в наредбата и тва е!

с викане на приятел-супермен : ша та остават за седмица-две, и аре пак старата песен на плейбек

трябва да разбереш с кво ги дразниш и да се промениш!

За КИФЛАТА с химията :
Вие момичетата с кво сте повече от момчетата ??!
Господ има ли жена ?! НЯМА. Що няма ? Жената е змейско изчадие!
Ако говорим за ум : Кажи ми веднага хипоним на химеронима "атом" ? Не моеш!
ТОЧКА ПО ВЪПРОСА!

JeanClaudeVanDamme
12-23-2010, 14:47
Ае що мислите,че ако извика някой да ги пребие нямало да помогне? Вие кво разбирате под бой 1-2 шамара ли ? Ако ги накара да плюят кръв знаете ли как ше мълчат като е**ни ?

Пък тва да се промениш заради някви си кретенчета е супер глупаво! Все едно да имаш любим отбор,а другите от класа да имат друг любим отбор и да те дразнят заради това,и ти кво ше вземеш насила да харесваш техния отбор за да не те дразнят ли?

Единствено можеш да се промениш за човек когото обичаш и цениш,и то не напълно,а в известна степен,и естествено в добра насока!

SladkaZagadka
12-23-2010, 15:29
SkiCatA, защо смяташ, че момичето трябва да се промени заради останалите? Едва ли е по-различна от тях, казвам го, защото и аз в момента го преживявам . И какво, като някой не ти харесва косата да си я подстрижеш 0 номер ли ? Глупости . Животът сам ще те промени колкото трябва .