PDA

View Full Version : Болезнена менструация. Помощ!



Orchid
12-20-2010, 16:31
Леле хора, като ми дойде много ме боли. Нито мога да ходя на даскало, нито да стоя. Болката не спира и всеки път като ми дойде около 2 дни съм така. Пия болкоуспокояващи, които обаче не ми помагат особено. Сега гинекологът ми изписа някви хапчета специално при болезнена менструация- Неоменор. Някой пил ли ги е?

mimencety9009
12-23-2010, 06:16
първо да те питам на колко си аз преди бях така от както имам цикал до преди 2 3 години ходих на лекар и поисках да ми изпише противозачатъчни пих ги близо половин година и след това болката ми просто изчезна сега ме боли първия ден и то малко в сравнение с предишната болка

francyzoi4ety
12-23-2010, 16:06
Чувала съм от близки,че това продължава докато родиш.След като родиш вече няма да имаш такива болки,даже няма да усещаш почти нищо :)

BlackEyedPeas
12-23-2010, 19:29
И аз съм нещо подобно. Като ми идва така ме боли, че чак ми иде да си изтръгна вътрешностите! Такава ужасна болка, просто не можеш да си представиш. Започнах да пия нурофен и от тогава за към 15-20 мин и ми минава. На другия ден може ей така да ме заболи, но то се усеща пред да започне много да боли и пия предварително и болката отшумява.

Moderatorius
12-23-2010, 19:30
Ами не, не съм ги пила. Иначе и мойта болка е ужасяваща... меко казано. Няма оправия, търпя, рева и така всеки месец. Правили са ми операции, рязали са ме, ама такава болка, дето е всеки месец - няма.

kalpazanka
12-24-2010, 08:42
Moderatorius, какво точно са ти оперирали/рязали? :-o

lolssie
12-25-2010, 14:57
Същата съм. Дори и повръщам..Но това ми става през няколко менструации.. а като станеее ме водят при личната ми лекарка и ми бият някаква инжекция.Немога да ви кажа точно каква е, но е смесица от различни лекарства.Ама кво да се прави.. жени сме :)

titkaaa
12-25-2010, 19:51
оох божее и аз съм същата.Рева повръщам пила съм какво ли не аналгиин нош па апък за мусколизина изобщо даже и не поутихва.Чудя им се аз на останалите как им минава от тоя мусколизин..ега съм много доволно от Кокстрал. Повярвайте знам какво ви и всеки месец да се прививаш от болка.. и да не ти минава.Наистина от кокстрал-а минава бързо пък и не е скъп!!

PullMeCloser
12-25-2010, 20:09
Познато,за жалост.Ужасно е,припадала съм,повръщала съм,абе... :?

ihateyou
12-26-2010, 19:14
Чувала съм от близки,че това продължава докато родиш.След като родиш вече няма да имаш такива болки,даже няма да усещаш почти нищо :)

Майка ми е раждала и мен и сестра ми и цикъла й е придружен с ужасни болки.