PDA

View Full Version : Една объркана история



Mitaka97
12-20-2010, 17:27
Добър вечер. Както се предполага по името ми, аз съм на 13 години и уча в 7 клас. Имам една поредица от случки, които са доста заплетени за моята малка "главица" и бих помолил за помощ.
Всъщност, аз живея в едно село. Понеже училището ни е затворено (Само до 4-ти клас), ние пътуваме до близкото градче. Това започна когато бях в 5-ти клас. Понеже учех руски език, трябваше да продължа да го изучвам. В руската група се запознах с доста хора... От там започва всичко. Има едно момиче (С което просто се познаваме, но не сме приятели), към което с времето от 5-ти клас до сега започнах да изпитвам някакви чувства. Вие знаете какво имам предвид. И така известно време съм доста "оклюмал" по този повод. Искам да кажа, не смея да се изправя пред нея и да й кажа каквото и да било. Опитвам се да се сприятеля с нея през Скайп, Фейсбук и тям подобни, та да "счупя бариерата", ама и това не помага. Още повече, че не знам как тя ще възприеме това, понеже аз съм някак си "ненормален", тоест имам един говорен дефект, чрез който звуча много смешно. А и също така мои приятели ме усведомиха, че има едно друго момиче (Пак от руската група), което пък изпитва чувства към мен, ама тя не може да го каже. И изобщо става един (с риск да прозвучи глупаво) триъгълник. Моля да ми помогнете какво да направя, за да си оправя проблема и междувременно да не разстроя другото момиче. Благодаря предварително.
С най-добри пожелания... Вие знаете кой

xxmexx
12-20-2010, 17:43
Моят съвет е следния, тъй като съм била в подобно положение, колкото и да не ти стиска ще трябва да кажеш на момичето, че я харесваш, иначе вечно може да си караш по този начин... Ако тя те харесва СУПЕР, ако не поне вече знаеш, че нямаш шанс с нея. А колкото до другото момиче, дори и тя да те харсва, ако ти не изпитваш нищо към нея не си длъжен да имаш никакви взаимоотношения с нея ... Надявам се с нещо да съм помогнала.. Успех (:

MiMcHeToOo
12-20-2010, 19:42
Според мен, ако тя не "поддава" да се сприятелите във Фейсбук или Скайп значи не иска да има нещо общо с теб. Колкото до другото момиче - ако нямаш чувства към нея просто недей да се занимаваш, за да не я заблуждаваш.