PDA

View Full Version : Какво да и подаря...



S7enli
12-20-2010, 17:56
Здравейте!
Историята ми е малко дълга, но ще карам на кратко...
На 14 съм. От няколко седмици се зарибявам(както се казва) с едно момиче, по-малко от мен с няколко месеца. От вечер на вечер си ставахме все по-близки и по-близки. Не сме излизали сами... имаме общи компании :-o , но нещо ми подсказва, че нещата могат да се случат :grin:

Да си дойда на въпроса... Нямам опит в "коледните връзки" :D . Искам да и подаря нещо, което да я прави сигурна в това което ще става нататък... всъщност да разбере, че въобще нещо ще се случва... :)

Така де... някакви предложения...?

tuzaro
12-20-2010, 18:24
презерватив

xinfamous
12-20-2010, 18:33
напрао послушай тузаро мейна ,кво разбираш под подарък който да й намекне 'кво ше става после' ??

MiMcHeToOo
12-20-2010, 19:47
По принцип зависи с колко пари разполагаш и какво харесва тя. Плюшена играчка, гривничка, някакво герданче или просто цвете - мисля, че почти всички момичета биха се зарадвали на това :)

ScarletBite
12-20-2010, 19:59
Едно момче (ах...) ми подари диск на любимата си група, която в последствие се нареди сред моите топ 10. Четвъртата песен беше специален поздрав и изразявала чувствата му. Беше нежна и красива балада, която няма да споделям тук. Щом я чух вкъщи, се разтреперих от вълнение.
На другия ден, като се видяхме, започна да се прави на идиот и да ми я грачи като серенада. Лигавеше се супер много, но, въпреки това, се разтопих.
Беше много мило. И до днес, когато чуя песента, се сещам за него и за едни по-хубави времена.

Така че... направи нещо щуро, готино и непретенциозно.