PDA

View Full Version : Имат ли право ?



krissy7
12-20-2010, 18:32
Имат ли право (директори , учители и охрана) да ме джобят или да ме карат да си вадя 'сичко от джобовете ?

Ryapoff
12-20-2010, 18:51
Охраната има право.
Директорът на училището също има право.
Учителят не съм сигурен, но ако откажеш ще отидеш при директора, та няма голяма разлика. Хич даже.

Yunna
12-20-2010, 20:39
Абе аз също искам да питам имат ли право да ни задържат цялото междучасие, след като е бил званеца, щото вече се нервя :-x :-x

Destroyer89
12-20-2010, 21:01
Това попринцип нямат право, но никой нищо не може да им каже. Учениците в повечето училища са без съществени права, но като си спомня к'ви нещастници ссе въдят там, не ги и заслужават.

iLovePussyJuice
12-20-2010, 22:55
Това попринцип нямат право, но никой нищо не може да им каже. Учениците в повечето училища са без съществени права, но като си спомня к'ви нещастници ссе въдят там, не ги и заслужават.бе аре бе...мъчениците
40 минути са се смачкали от работа и са се изморили, та още 1 минута може да ги убие :/

ами на даскалите като не им се верва от лигави лапета? 8-)

SmilezZz
12-21-2010, 06:27
Абе аз също искам да питам имат ли право да ни задържат цялото междучасие, след като е бил званеца, щото вече се нервя :-x :-x Нямат,поне доколкото аз знам..

selenium
12-21-2010, 06:40
Абе аз също искам да питам имат ли право да ни задържат цялото междучасие, след като е бил званеца, щото вече се нервя :-x :-x

Не знам за теб лично, но винаги има идиоти заради, които часа не може да почне 10мин след началото му. Все има някой да се прави на интересен и забавен.
Как очакваш да не ве задържат?!

Преди да се жалвате за правати си, се замисли за поведението на класа ти. Обикновено уроците са разчетени за определено време, докато учениците губят времето на учителя, той ще ви задържа.

Друг е въпроса, ако даскала ви влиза с 10мин закъснение, 'щото е ял банички в лафката. Но за съжаление в 90% от случаите вината е в учениците.

IWannaBeSedated
12-21-2010, 12:33
Абе аз също искам да питам имат ли право да ни задържат цялото междучасие, след като е бил званеца, щото вече се нервя :-x :-x
Ми ако например (нищо конкретно) сте се държали лошо в часа, защо да не ви задържат? : ) Учителят не е виновен, че не си е преподал материала, след като му е било пречено.
Но ако учителят закъснява по неуважителни причини, тогава не бива да ви задържа.