PDA

View Full Version : Ценя ли я ??? :(



Girlll99
12-20-2010, 20:08
Здравейте, ще ви разкажа за моята приятелка, с която се запознах наскоро, защото съм в ново училище. Но в училище се водим само ние двете и от време на време с някои други момичета. Понякога на мене ми е скучно, защото аз преди така съм била с една приятелка първоначално, а после не и сега ми се иска и с дргуи. Но те тези "други" все се водят по две и се чудя как не им е скучно, а на мене ми е ?? От какво зависи това ? И направо много ми е скучно като ходя на училище... Сигурно ще кажете ами просто приятелката ти е скучна, но не е така просто аз се чувствам така. Отговори моля :)

sweetyygirl
12-20-2010, 20:40
И аз май съм в твойто положение :P И мисля, че не ти или приятелката ти сте скучни, а просто вече като сте се опознали и сте постоянно заедно на даскало и вече не ви е толкова интересно.
Май май и ти като мен бързо губиш интерес в хората и затова искаш по-голяма компания 8)
А защо не пробвате 2те с твойта приятелка да се сприятелите с други 2 и така ще ви е много по забавно :)

Girlll99
12-20-2010, 20:57
И аз май съм в твойто положение :P И мисля, че не ти или приятелката ти сте скучни, а просто вече като сте се опознали и сте постоянно заедно на даскало и вече не ви е толкова интересно.
Май май и ти като мен бързо губиш интерес в хората и затова искаш по-голяма компания 8)
А защо не пробвате 2те с твойта приятелка да се сприятелите с други 2 и така ще ви е много по забавно :)
Да, но както споменах другите двойки от време на време с нас се водят, за повече време нещо все едно не искат... Трябва ние да ходим при тях. Те почти не идват. Иначе много по забавно ми е с малко повече хора с 4 е предостатъчно, иначе ако е прекалено голяма компанията няма да мога да кажа и една дума :D

SmilezZz
12-22-2010, 19:48
Случва се..Аз пък обичам по-голяма компания..
Става по-яко..Не знам,но пък когато съм с друго
момиче - пак не ми е скучно..

n3zabrawiimaa
12-22-2010, 19:50
ами нзз що ти е скучно...и аз ходя само с едно момиче. и се водим двете и се харсваме мннн и само се прегръщаме посотянно :D
:-) :oops:

не мисля че тя те попита какво правите с ТВОЯТА приятелка ?!??!?!?!