PDA

View Full Version : Не знам какво искам за Коледа ;[[



sexyygirl
12-20-2010, 21:37
Не мога да реша какъв подарък искам от майка ми.Баща ми вече ми подари една сребърна гривна и една ГОЛЯМАа маймуна (плюшена).Бях си избрала едни обувки само че реших че ще е по добре да ми го подарят за рожденя ден който е март месец ... и без това няма как да ги нося сега в този сняг.[/b]Предложете нещо МОЛЯЯ

mArMaLaDkA
12-20-2010, 21:43
Дано един ден нямам дете като теб...

silver_moon
12-21-2010, 03:47
еми като гледам нищо не ти е необходимо, искай просто щастие и една сплотена, семейна Коледа и здраве за всички. Колкото и банално да звучи, по-важно от това няма :)

иначе като материално аз искам ретро преса, прави уникални къдръци. Момиче си - искай чанта, портмоне, книга (ако четеш), парфюм, ipod (тука вече повече пари), знам ли и аз още какво...

SmilezZz
12-21-2010, 05:58
А задължително ли трябва да искаш подарък ?
Пожелай си здраве,щастие и успехи..И родителите
ти да са до теб,и да те подкрепят във всичко..
- Защото има хора,които въобще не могат да купуват
подаръци на любимите си хора..Замисли се...

Greennight
12-21-2010, 06:19
Дано един ден нямам дете като теб... +1 Авторке,щом не можеш да измислиш защо по дяволите трябва да искаш още нещо ?Според мен сребърна гривна и плюшено мече е повече от достатъчно(особено,ако си 12 годишна глезла)

sexyygirl
12-21-2010, 07:01
Хаха ми не не съм на 12 :lol: :lol: и може и да съм глезла..Всеки иска да получи хубав подарък..Имам нещата (материалните) които изброи silver_moon с изключение на книги :-D ..ХмммМ просто за този празник исках нещо по различно от парфюми,козметика,дрехи,об вки и т.н... и се надявах на някои предложения.Колкото до щастието..то не може през цялата година човек да бъде щастлив винаги ще се намери нещо..за здравето съм съгласна всеки човек иска да е здрав...

kalpazanka
12-21-2010, 08:24
Ужас... Заради суеверия и това, че имаш подарени 2 неща, искаш трето ли? Надявам се да е този вариант, иначе си чисто и просто малка изнудвачка.

sexyygirl
12-21-2010, 08:38
Ми не съм суеверна и явно сте ме разбрали погрешно или просто аз не съм написала че майка ми ме попита какво искам за Коледа и понеже това тя да ме пита какво искам се случва прекалено рядко и за това реших да се възползвам от ситуацията ако мога така да се изразя.. не че държа толкова на подаръците.. :?

kalpazanka
12-21-2010, 08:49
Харесай си книга. Без значение дали ще е "Дневници и нощници" на Иво Сиромахов или "Стъклени съдби" на Людмила Филипова.

mrtn
12-21-2010, 08:56
А задължително ли трябва да искаш подарък ?
Пожелай си здраве,щастие и успехи..И родителите
ти да са до теб,и да те подкрепят във всичко..
- Защото има хора,които въобще не могат да купуват
подаръци на любимите си хора..Замисли се...
По тая логика, никой да не купува подаръци за близките си, защото
има хора, които не могат да си го позволят. Явно момичето го е заслужило по някакъв начин и родителите решават да и вземат нещо, какво лошо има в това?
А като материално можеш да си вземеш MP3-плеар, фотоапарат.. не знам нещо, което ще си го позлваш доста време и ще ти остане спомен. :)

ShtrudeL
12-21-2010, 13:29
Все едно казваш "Подари ми/купи ми това!" фсс
Не това е Коледа...
Мразя, когато хората си подаряват подаръци, защото така трябва. Чувстват се длъжни,или си искат сами подаръците...ебати наглостта...
от мама това, от тати онова...
Аз пък не искам поредната празна Коледа...

autista88
12-21-2010, 13:46
Оффф! ГолЕм си негАр, чесно!

Ако нищо не ти подарят кфо ще стане ма, кифльок! Коледа подараците ли е? В Библията пишеше...

" И се роди Иисус за да може хората 2000 години по - късно да си подаряват подараци на този ден".

Радвай се, че имаш семейство, че живееш добре, че любимите ти хора са до теб. Представям си кво ти е в главата:

"Обичам мама повече, защоо ми купува повече неща"

Е такива лами, като тебе я провалят тая държава!

Vikito0o
12-21-2010, 14:07
Зависи до колко пари може да е подаръка.

neeDaBosS
12-21-2010, 14:36
според мен най-добре ще е ако ти подари мозък :) понеже както виждам нямаш....

fray
12-21-2010, 14:42
Предлагам... акъл :)

LeDa
12-21-2010, 14:52
Леле, защо я нападнахти всички така? Ако родителите и напрмер са разведени, нормално да има два подаръка. И спрете да се правите всички на такива, каквито не сте - всеки от вас ще получи подарък за Коледа и всеки се надява да е нещо хубаво, никой от вас не иска за Коледа само мир и т.н. Не си правете труда да ме убеждавате в обратното.

ShtrudeL
12-21-2010, 15:12
всеки от вас ще получи подарък за Коледа и всеки се надява да е нещо хубаво, никой от вас не иска за Коледа само мир и т.н.

Дали?
Ето това разваля Коледата...Не знам...гледам да не се дразня, но такива изказвания ми падат доста в очите...
Защото не знаете какво е да нямате нужното чисто психически дори... хаха...
И аз искам фотоапарат,защото ми е мечта да се занимавам с фотография и знам, че един ден ще имам! Но за Коледа искам просто спокойствие и поне мъничко щастие...

neeDaBosS
12-21-2010, 15:18
Грешиш,Грешиш...единствено искам да бъде наистина щастлива Коледа! никога не съм изнудвала нашите нищо че са разведени..и двамата ми липсват,липсват ми всички Коледи изминали с тях двамата..колко по ценни неща има от това дали мама ще ти купе дрешка/гримове или незначителна материалност...

TheBeliever
12-21-2010, 15:24
Щом не знаеш какво искаш да ти подарят, значи нямаш нужда от още подаръци. Защо не кажеш на майка си да се поглези с парите, които е отделила за твоя подарък? Сигурна съм, че тя заслужава малко време за себе си. Нека си подари масаж, СПА или нещо по неин избор, за сметка на този подарък, който ти не можеш да си измислиш. Може и да отидете някъде заедно - така подаръкът ще бъде и за двете ви и със сигурност ще остане по-добър спомен от каквато и да било техника/дрехи/дрънкулки.

sexyygirl
12-21-2010, 16:43
Леле, защо я нападнахти всички така? Ако родителите и напрмер са разведени, нормално да има два подаръка. И спрете да се правите всички на такива, каквито не сте - всеки от вас ще получи подарък за Коледа и всеки се надява да е нещо хубаво, никой от вас не иска за Коледа само мир и т.н. Не си правете труда да ме убеждавате в обратното.

хаха един човек ми влезе в полужението... да родителите ми са разведени и не съм направила темата за да ми давате ъкъл ;))) и за да имам успехи и да си го пожелавам и да не си го пожелавам тфа зависи от мене за да съм щастлива пак зависи от мене ... колкото до късмета или го имаш или го нямаш така че като се замислите коментарите на повечето ви са безсмислени ;]] и каквото да казвате НИКОГА не може да ме убедите че за който и да е празник се надявате само на здраве,късмет и т.н. особено в днешно време 75% от "децата" са разглезени ;]] и се пък сме в 21 век излезнете от тия филми хаха аз поне съм откровенна и си признавам че се надявам на хубави подаръци за който и да е празник,обаче съм обедена че ако майка ви ви пита какво искате няма да кажете "еми мамо ходи в козметичния салон нищо не искам" хаха това и да го видя няма да го повярвам

bunnyskeleton
12-21-2010, 17:50
Леле, защо я нападнахти всички така? Ако родителите и напрмер са разведени, нормално да има два подаръка. И спрете да се правите всички на такива, каквито не сте - всеки от вас ще получи подарък за Коледа и всеки се надява да е нещо хубаво, никой от вас не иска за Коледа само мир и т.н. Не си правете труда да ме убеждавате в обратното.

хаха един човек ми влезе в полужението... да родителите ми са разведени и не съм направила темата за да ми давате ъкъл ;))) и за да имам успехи и да си го пожелавам и да не си го пожелавам тфа зависи от мене за да съм щастлива пак зависи от мене ... колкото до късмета или го имаш или го нямаш така че като се замислите коментарите на повечето ви са безсмислени ;]] и каквото да казвате НИКОГА не може да ме убедите че за който и да е празник се надявате само на здраве,късмет и т.н. особено в днешно време 75% от "децата" са разглезени ;]] и се пък сме в 21 век излезнете от тия филми хаха аз поне съм откровенна и си признавам че се надявам на хубави подаръци за който и да е празник,обаче съм обедена че ако майка ви ви пита какво искате няма да кажете "еми мамо ходи в козметичния салон нищо не искам" хаха това и да го видя няма да го повярвам

*facepalm* OMG?!? WTF!?! No comment... :D :D :lol: :lol:

mArMaLaDkA
12-21-2010, 17:54
Поднасям най-искрените си извинения и сменям отговора си: поискай на вашите да ти подарят букварче. Наистина. Нужно ти е, и то много.

sexyygirl
12-21-2010, 18:32
:lol: мога само да ви се смея на простотията..вместо да се кефите на живота вие сте влезнали в някви сериали хах ... няма значение де аз си избрах подарък и въобще не ме вълнуват вашите драми..нищо де добре се посмях хаха

autista88
12-21-2010, 18:39
:lol: мога само да ви се смея на простотията..вместо да се кефите на живота вие сте влезнали в някви сериали хах ... няма значение де аз си избрах подарък и въобще не ме вълнуват вашите драми..нищо де добре се посмях хаха

И ние ти се посмяхме. Жалко, че си твърде остра за да разбереш.

xoxi
12-21-2010, 18:46
Хайде всички стига сте се правили на светици. Няма смисъл да се впускам в дълги обяснения, защото ми е пределно ясно какви ще бъдат отговорите. Знам, че е много изкушаващо да нахраниш някой, като си признае това, което повечето се опитват да скрият..

Авторке, а твоето писане наистина изглежда леко неграмотно. Слагай някой препинателен знак от време на време, започвай изреченията с главна буква.. Поне това!

Можеше да кажеш на майка си тя да прецени. Така, хем няма да имаш грижата да избираш, хем наистина ще е изненада. :)
Иначе какво си избра?!

sexyygirl
12-21-2010, 19:04
...Помолих за съвет, а не съм молила никой да ми дава aкъл. Колкото до подаръка.. Ми поръчах си едни боти ;]]

IAmJustAKid
12-21-2010, 19:22
...Помолих за съвет, а не съм молила никой да ми дава ъкъл. Колкото до подаръка.. Ми поръчах си едни боти ;]]

честито. дано да имаш късмета да са ти малки 8-) шегувам се //

ShtrudeL
12-21-2010, 19:55
Защо да не кажа така на майка си бе?
И ако кажа, че не искам нищо материално, то на 100% ще е така. Изобщо не се надявам на хубави подаръци и наистина искам аз и всичките ми близки да са здрави и щастливи, защото ти глупаво дете не знаеш какво е!

sexyygirl
12-21-2010, 20:28
Радвам се за теб *сЪнН* ... За мен не се притеснявай,дано някой ден те зарадвам с новината, че ми е дошъл aкъла {*СЪН*} xaxa

3oPuTy
12-21-2010, 20:33
Ако имах твоя правопис щях да се моля на нашите да ми подарят правописен речник и няколко много дебели книги ... :shock:

sexyygirl
12-21-2010, 20:44
Добре,че сте се събрали най-интелигентните в тоя сайт.Много ви се радвам хехх

asp1r1n94
12-21-2010, 21:13
Обикновено получавам някакви пари да си избера аз нещо ,но нищо не си взимам... Авторката вече е получила бая подаръци... предколедно 8)

bunnyskeleton
12-22-2010, 08:42
xxKiFlax беше като тебе, ама се поправи (говоря за авторката). Ама ти си по-зле и от нея. Тя поне даваше по-добри отговори. Само как си се писала sexyygirl :lol: Така се пишат 9-10 годишните :D :D

DeVilTerroR
12-22-2010, 13:22
Да ти имам проблемите ...

fanpire
12-23-2010, 16:54
Момичето ви моли за съвет и вие веднага я нападате...!Докато четях темата много се подразних.Наистина е вярно,че най-важното е здравето,щастието и късмета и те с пари не се купуват,но тя сигурно го знае и няма нужда от вашите лекции! А колкото до това как се е написала в сайта еми всеки се пише както си иска!На вас какво ви влиза в работата?Офф направо не мога да понасям хора които се чудят къде да си избият комплексите [става въпрос за този който беше написал,че ника е глупав или нещо такова]!

bunnyskeleton
12-23-2010, 17:22
За коментара горе, да аз бях. Що? Проблем? Личи си, че е някоя глезла, правописа, като гледам кво пише.... Както и ника. Малеее :D Спомянм си и аз до миналата година се писах така :lol:

danibebi
12-23-2010, 19:01
Вие случайно да не би да завиждате на момичето? Защо я нападате така, тя обясни, че майка й я е питала какъв подарък иска. Пък и какво лошо има в това да има повече от един подарък, не разбирам. :-o Направо се издразних. :) Спрете със злобните, комплексарски коментари. Щом нямате какво да кажете, по- добре изобщо не пишете.
По темата: Помисли си за нещо, което преди си искала, но не си успяла да си купиш или за нещо което ти е хванало окото. :)

bloodyF
12-23-2010, 19:46
книга да ти подарят лошо ли е?

pyxkawataa
12-23-2010, 20:32
А задължително ли трябва да искаш подарък ?
Пожелай си здраве,щастие и успехи..И родителите
ти да са до теб,и да те подкрепят във всичко..
- Защото има хора,които въобще не могат да купуват
подаръци на любимите си хора..Замисли се...
Ми що пък да не иска, Коледа е. :-o Вярно е, че здравето е най - важното, но тва не значи че хората не трябва да подарят нещо на близък човек, за да го зарадват. Ебаси мисленето имаш,честно. И точно пък на най-хубавия празник, ще седи да се вайка що някой не може да си го позволи, вместо да си направи кефа... Кво се правите на супер загрижените. Не казвам, че трябва да забравяме, че има и такива хора, но на празник точно.. . 8-)

Иначе браво, че си си избрала подарък. ;д

Bibit0o0o
12-23-2013, 12:56
Боже хора много сте гадни щом майката на "sexyygirl" я е питала какво иска що пък да не каже.
Вярно и аз съм съгласна,че щастието,здравето и късмета са най-важни.Да и вярно е ,че някои хора нямат възможност да подаряват подаръци на близките си,но пък точно на празници да мислим за това.

Аз бих те посъветвала кажи на майка си какво искаш,но браво че си си избрала подарък.Да си носиш ботите с много здраве през новата година!


О да и стига сте я нападали така!!!!!!!!

SonataArctica
12-23-2013, 14:59
Закъснял/а си с 3 години :lol:

Както и да е:

http://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY
8-)

draid
12-23-2013, 15:24
Какво са 3 години :D :D :D

BonyBunny^.^
12-26-2013, 17:21
Хейййй.... и аз съм родена през март!!!:)

kalina19k
12-27-2013, 16:36
Най-важното е на Коледа всички да сме заедно.

SHPAIdURmeN
12-27-2013, 21:32
То коледа мина бре :D ^

crazy_wolf_92
12-28-2013, 19:20
взимай си един Beats by dr.dre и не го мисли... най разумното