PDA

View Full Version : Подарък



faced
12-20-2010, 21:58
Да, знам, че има 958429803023 такива теми.
Да, потърсих в търсачката.
Да, прочетох всичко, подходящо по темата и не само във форума.

Надявам се с това да си спестих някои от нападките.
Сега по темата: Искам да подаря на любимото момче нещо хубаво за Коледа. Глупавото е, че сме заедно от доста време и съм му подарявала почти всичко :Д Дайте ми някаква идея за да го смаям на Коледа с най-уникалния подарък?

и да, знам, че късно пиша, но от 1 месец мисля и търся и просто вече нямам никакви идеи

CR0W
12-21-2010, 05:57
Ем... за момче може диск примерно,или кожена гривна,книга,медальон има още хиляди неща

П.С. Защо всички търсят подарък в последните дни преди Коледа :-D

LadyDi
12-21-2010, 06:03
Аз пък винаги се изумявам, че сте способни да попитате абсолютно непознати за техните идеи за подарък на този, който би следвало да е вашият най-близък човек.
Това, освен че е смешно, показва и колко са слаби връзките между днешните тийнове.

Купи му дигитална рамка за снимки и я напълни с ваши снимки. Примерно.

В момента навсякъде се предлагат продукти върху които може да щамповате ваша снимка - от ключодържатели до чаши и мечета.

Отделно от това, можеш да му купиш някаква дреха - пуловер.

Или книга - според зависи какъв жанр обича да чете. Може да е художествена литература, може и да е нещо чисто практично, като например - как да програмира.

Поне да беше дала параметрите на това момче, че да знаем за кого търсим подарък.

kalpazanka
12-21-2010, 08:56
Кажи и каква сума пари би отделила.
Хрумват ми милион идеи от пуловер/флашка/електрическа четка за зъби/одеало/спален комплект през книга/билети за концерт/мач/театър/абонамент за периодика до weekend на някое родно тихо място.
За ключодържателите/снимките/щампите LadyDi ме е изпреварила.

faced
12-21-2010, 09:18
Ем... за момче може диск примерно,или кожена гривна,книга,медальон има още хиляди неща

П.С. Защо всички търсят подарък в последните дни преди Коледа :-D

Не търся подарък в последните дни преди Коледа. Търся го от месец вече, но немога да намеря нищо подходящо.



Аз пък винаги се изумявам, че сте способни да попитате абсолютно непознати за техните идеи за подарък на този, който би следвало да е вашият най-близък човек.
Това, освен че е смешно, показва и колко са слаби връзките между днешните тийнове.

Купи му дигитална рамка за снимки и я напълни с ваши снимки. Примерно.

В момента навсякъде се предлагат продукти върху които може да щамповате ваша снимка - от ключодържатели до чаши и мечета.

Отделно от това, можеш да му купиш някаква дреха - пуловер.

Или книга - според зависи какъв жанр обича да чете. Може да е художествена литература, може и да е нещо чисто практично, като например - как да програмира.

Поне да беше дала параметрите на това момче, че да знаем за кого търсим подарък.

Значи, аз питам за съвет и идея, а не за точен подарък. Аз сама ще го персонализирам после.
Снимката я имам като идея, но за допълнение към подаръка. Искам и нещо друго да му купя. А щамповането на снимка върху разни работи ми е толкова глупаво, че няма на къде.
Дрехи не смея да му купя и той сам ми каза да не му купувам. Едно, че размер надали ще уцеля, второ, че той си има точно определен стил, който само той си го знае.
Книги не чете. :-D Запален е горе-долу по National Geographic. :-o



Кажи и каква сума пари би отделила.
Хрумват ми милион идеи от пуловер/флашка/електрическа четка за зъби/одеало/спален комплект през книга/билети за концерт/мач/театър/абонамент за периодика до weekend на някое родно тихо място.
За ключодържателите/снимките/щампите LadyDi ме е изпреварила.

Ами незнам за сума. Не съм с чак толкова неограничени фондове.

-----

Значи, той не обича да чете, обича компютрите, има си флашка. :-D
На дрехи, както казах е мнооого притенциозен. Много иска кола (не че мога да му купя де, но да спомена :Д), не е фен на никоя група, никой певец/певица, няма любим филм. Много обича кучетата, но майка му ще ме убие сигурно ако му подаря куче, а и честно казано.. не мога да отделя толкова пари за куче :Д Подарявала съм му вече гривни, часовници, герданчета всякакви такива, които са били "лесни" :-D Както казах, много са ми лигави щампованията върху разни неща, примерно може някоя тениска с забавен надпис или нещо такова, но това пак като добавка към главния подарък.

А и още нещо, сетих се за количка с дистанционно. Да, знам, че звучи глупаво, но си спомням още отдааавна как ми беше казал колко игра ще падне ако има такава. Твърде детско ли е според вас? :-D

kalpazanka
12-21-2010, 09:22
Не е детско. ;) А и нали иска кола. 8-)

На колко години е пича, та му подаряваш герданчета? :oops:

faced
12-21-2010, 09:25
Ми 18 почти :Д ама той винаги си носи кръстче на врата и тея случаи, в които съм му купувала се беше скъсало единия, а другия изгубило и така :)

krem4et0
12-21-2010, 10:09
На една Коледа на моя мъж взех точно количка с дистанционно. Тогава беше на 22-23...не помня точно коя година. Умря от кеф! Е, сега е забита някъде в тях, но тогава много й се кефеше.

Sham
12-21-2010, 10:14
подари му акаунт за уоу
:-)

Auriss
12-21-2010, 10:20
БЕЗ да се опитвам да правя реклама - просто за идеята :
http://www.gravirane.pulslight.net/zapalki - това ако пуши ,разбира се :). Разгледай галерията в сайта им - току виж ти допаднала идеята :) .
И гледай да измислиш нещо оригинално ,което да се напише/нарисува на запалката. А и 10-15лв не са нещо особено като цифра за подарък.

Ако е купонджия и ето това е вариант : http://4as-pik.com/shop/product_info.php?products_id=130 но е и доста по-соленко (всъщност ,колкото количката с дистанционно :D )

Ето ти и евтин вариант : http://4as-pik.com/shop/product_info.php?products_id=138
Аз лично доста бих се накефил ,нз. Сигурно съм сантиментален ,кой знае :D.

PS: Не се обиждай ,но това със снимката е фал ,поне според мен :) Освен ако не сте женени вече ,тогава става :D

faced
12-23-2010, 16:02
Още на нищо не съм се спряла.. доста кофти, но наистина не мога да намеря Перфектният подарък за него..


Иначе мерси за мненията, ако има още са добре дошли :)

CR0W
12-23-2010, 16:30
Можеш да го абонираш за National Geographic.Аз лично бих се зарадвал.Има и много добър календар като подарък,а и е на доста добра цена-30 лв ако не се лъжа.

faced
12-23-2010, 19:24
Една приятелка сега ми даде страхотна идея!
Какво мислите за книжка, направена от мен, със на всяка страница по нещо за него примерно "Ти си еди-какъв-си" и на последната страница
"..и точно за това те обичам!" ? :))

CR0W
12-23-2010, 19:27
Може,ако държи на жестовете,но може и да педпочита матерялното това не е за него

poncho
12-23-2010, 20:42
Според мен това със книжката ще е уникално! :grin: :)

bravia
12-24-2010, 01:25
подари му акаунт за уоу
:-)

ахахаха :д