PDA

View Full Version : Проблем в училище с 1 човек от моя клас.



bantachanta
12-21-2010, 11:33
Значи напоследък от началото на годината едно момче от моя клас ми се заяжда и много ме нерви.Само ми крие чантата и ме бие(тупаници в корема,гърба и вика че ще ме обие.Ако кажа на класната няма да направи нищо.Ако тръгна да го бия-ще падна защото той е много по-силен от мен.Ако може някой да дойде да ми помогне(да му разкаже играта).И момчето е висок около 168,и слаб и силен(без мускули).Моля ви хелп-че ако не предприема нищо някой ден ще ме нарита и няма да мога се прибера в нас.Живея в София.

fray
12-21-2010, 11:35
Разбери каква е причината да се държи така. Кажи му, че не ти е приятно да се отнася така с теб. Ако не разбира от дума.. класната, директора, родителите ти. Вече краен случай е да се стига до бой.

Auriss
12-21-2010, 11:36
Като за начало спри да се държиш като мухльо .... Мъж ли си или какво....
Що си допуснал да те унижава ,а ? То такива дръвници обикновено налитат на слабаците и бъзльовците....ти такъв ли си ?

bantachanta
12-21-2010, 13:22
Като за начало спри да се държиш като мухльо .... Мъж ли си или какво....
Що си допуснал да те унижава ,а ? То такива дръвници обикновено налитат на слабаците и бъзльовците....ти такъв ли си ?

не че съм такъв ама няма смисал да го бия защото той е по-силен от мен и ще падна.Дай друга идея или ела да ми помогнеш.

GerganaPanayotowa
12-21-2010, 13:33
Останалите от класа ви не виждат ли това?Няма ли кой да се застъпи за теб

madaFAKA
12-21-2010, 13:56
Кирилицата е задължителна!

GregoryHouse

bantachanta
12-21-2010, 14:10
Останалите от класа ви не виждат ли това?Няма ли кой да се застъпи за теб

Явно няма.Щом никой не ми помага и то грам за да го спре.А един от моя клас днеска ми вика ще те бие(от класа ми няма да споменавам името)

Infection
12-21-2010, 14:23
Като за начало спри да се държиш като мухльо .... Мъж ли си или какво....
Що си допуснал да те унижава ,а ? То такива дръвници обикновено налитат на слабаците и бъзльовците....ти такъв ли си ?

не че съм такъв ама няма смисал да го бия защото той е по-силен от мен и ще падна.Дай друга идея или ела да ми помогнеш.

Според мен си такъв никой уважаващ себе си мъж не би позволил да бъде унижаван слаб си слаб си ми заякни бе мързел
айде зимай се в ръце и недей стой на компа ми почни да тренираш!!!

firstdiesel
12-21-2010, 14:26
abe ti si stapkan be as sam 183 visok i 71 kila i ako 6te sre6to men da e 120 kg s 50 santa raka pak 6te mu sko4a be psihikata ti e mn zle zemi malko sategni a zabraih drisnq stqga li sa

яваш ... ша му скочиш и с един шамар ша ти залепи ДНК-то за стената, мисли с главата си

по темата : бъди агресивен, кат те удря му го връщай, обиждай го и ако се нагорещи ситуацията удар в носа, слънчевия сплит или пакета ша са ти от полза (Гейм овър) ;)
Конторолирай страха си, пребий го от страх! (Това много ми помагаше кат не бях тренирал нищо, в началното училище ги биех щото ме беше страх, че ша ме бият). Действай с инстинкти, ако го удряш в главата, удряй с шамари или само с лапата, за да не си разбиеш кокълчетата, до колкото разбирам си мъничко още, дръж си брадичката ниско.
В боя никога не се отказвай пръв, така ще разбере че си п*тка-майна дете и няма да те закача, независимо дали ще те набие или ще го проснеш
Най-опасно е кучето затиснато в ъгъла!
Няма кой да те спаси, ако не се спасиш сам! Трябва да му вземеш страха, иначе ша те тормози докат завършиш ...
Страх->ХЪС :booooomb:

bantachanta
12-21-2010, 14:49
abe ti si stapkan be as sam 183 visok i 71 kila i ako 6te sre6to men da e 120 kg s 50 santa raka pak 6te mu sko4a be psihikata ti e mn zle zemi malko sategni a zabraih drisnq stqga li sa

яваш ... ша му скочиш и с един шамар ша ти залепи ДНК-то за стената, мисли с главата си

по темата : бъди агресивен, кат те удря му го връщай, обиждай го и ако се нагорещи ситуацията удар в носа, слънчевия сплит или пакета ша са ти от полза (Гейм овър) ;)
Конторолирай страха си, пребий го от страх! (Това много ми помагаше кат не бях тренирал нищо, в началното училище ги биех щото ме беше страх, че ша ме бият). Действай с инстинкти, ако го удряш в главата, удряй с шамари или само с лапата, за да не си разбиеш кокълчетата, до колкото разбирам си мъничко още, дръж си брадичката ниско.
В боя никога не се отказвай пръв, така ще разбере че си п*тка-майна дете и няма да те закача, независимо дали ще те набие или ще го проснеш
Най-опасно е кучето затиснато в ъгъла!
Няма кой да те спаси, ако не се спасиш сам! Трябва да му вземеш страха, иначе ша те тормози докат завършиш ...
Страх->ХЪС :booooomb:

Ако дойдеш и го сплашиш ти,ще спре да ме тормози.Ако не от първия път от втория ще стане.Моляте ела че иначе ще имам проблеми.

firstdiesel
12-21-2010, 15:06
първо : Не мога да дойда в София ей така .... просто частния ми самолет е на автомивка :D
второ : ТИ трябва да го сплашиш, за да те уважава

ТРЯБВА ДА СИ ЛУД БЕ МОМЧЕ!
Трябва да си ХЕВИ МЕТЪЛ и да слушаш ЧЕРНА МУЗИКА!
Ако пък не си вярваш в силата, почни да си трениркаш лека полека, лицеви опори, коремни преси, набирания .. яж по много и често.
Има ли воля има и начин ;)
Просто бъди агресивен, просто стани МЪЖ!
Лесно в този свят няма! Животът е сложен и неотложен!
Удряй, па ша му мислим после!
Иначе трябва да викнеш вашите, но вярвай ми това няма да е добре за теб.
Кучето що хапе ??! - От СТРАХ!

awerw
12-21-2010, 16:24
Аве сигурно сте малки щом го смяташ за силен и е 168, а започни бойно изкуство и го бий или го победи психически 8-) Ако пък не ти се започва бойно изкуства бий му тупаници и ти пък докъдето стигнете :)
Късмет :-D

Greennight
12-21-2010, 16:45
Просто му отвръщай....Дори да те пребие после ще изключат него,не теб..

madaFAKA
12-21-2010, 16:50
Млък, комплексар!

GregoryHouse

JeanClaudeVanDamme
12-21-2010, 16:55
Останалите от класа ви не виждат ли това?Няма ли кой да се застъпи за теб

Xaxaxaxx... Реакциите на останалите са следните:

1 - Едни гледат сеир

2 - Други се смеят

3 - Може и те да почнат да го гаврят

4 - На тези на които им стане кофти си мълчат,защото не е техен проблем

Auriss
12-21-2010, 17:58
Човек виж. Нещата стоят така. По-добре е като ти се прави на интересен и ти да му се издървиш. Да ,може да изядеш малко бой ,но поне ще си запазиш достойнството (а току виж си му сменил и физиономията покрай това). Пък и предполагам си малък и ще се мине с всичко с 2-3 удара и ще те боли десетина минути :). Да не коментирам ,че след като той те е тормозил това е най-лесният начин да му изпросиш наказанието/изключването и да се отървеш от него веднъж-завинаги.

Както сам се убеди от предните постове , никой не обича страхливците и никой не би се застъпил за теб ако не си го заслужил. Да те тормозеха двама ,да ... но в случая не е така. Дай си малко кураж и ... направи каквото смяташ за редно. Ако искаш да те тъпчат цял живот - пълзи по земята. Твоя работа.

Ако не си дребен ,извинявай че ти ги говоря тези неща. Ако си - ще видиш ,че живота не е розов и понякога се налага да се държиш по начин ,който не намираш за правилен или пък не ти харесва.

HoBoJIyHuE
12-21-2010, 19:53
Трябва да се защитиш момче ! Докато е време...Защото накрая той ще свикне , че ти си по-слаб от него и не му отвръщаш и ще го използва до края... Сто на сто си мисли:Абе тоя е некъф сдухан, обидя ли го,нищо няма да ми каже.Той знае,че действително не можеш да му попречиш да те тормози и е свикнал.Трябва да му вземеш страха.Ако толкова се страхуваш да не те набие,пробвай с разговор.Или пък се дръж приятелски настроен,така поведението ти ще го обърка и ще забрави да те обиди.Заговаряй го там за некфи неща ,които мислиш ,че го вълнуват.Докажи му ,че не си мухъл.Ако и с това не стане...Дръж се с него както той се държи с теб.Отваряй му се,не позволявай да те обиди.Ако имаш някой по-голям приятел го викни да си поприказва с него !

Foreverbg
12-21-2010, 22:36
Бас ловя, че нямаш повече от 12 години.

ludiqtzubar96
12-22-2010, 13:05
Бас ловя, че нямаш повече от 12 години.
Аз се надявам да няма повече от 12,защото просто ще бъде жалко.Защо се оставяш!?Обикновенно тез дет се гаврят са страхливи и ако им отвърнеш,те ще се уплашат.Па и да не се уплаши,като му налетиш може да изядеш 5-6 тупаника,ама теще минат.Даже и да не го изключат,следващият път ще те уважава повече като знае че отвръщаш.И те съветвам да не водиш хора да го сплашват,че ще стане по-зле за тебе-ще се научиш друг да ти води битките.И от описанието,не ми изглежда толкова страшен.

firstdiesel
12-22-2010, 15:52
Бас ловя, че нямаш повече от 12 години.

ти кат си по-голям кво, идва някъв селянин бие ти 2 шамара и си отива

sexyt0o
12-27-2010, 16:30
Тормоза в училище не е приятен , но за съжаление се случва . Можеби кухия му мозък не осъзнава какво прави .. Не казвай на класната тя не може да ти помогне а да влоши проблема .. Намери начим щом неможе с бой по някакъв начин да му се опълчиш засегни го така че да го заболи или си хвани гадже каратиска да му види сметката !

minionka
12-27-2010, 17:56
Бе.. кво молиш да ти се помага..я се вземи в ръце. Съучениците няма да ти помогнат..повярвай ми => трябва да се оправяш сам. Хапи, ритай, удряй, бутай, ако ще 40 кг да си с мокри дрехи. Не се оствяй да те унижава...прави му мръсно, заслужава си го.

DaemonBoy
12-27-2010, 18:35
Я му вкарай един в слабините, после едно коляно в носа и да видим дали ще се прави на отворен.

Nqkuf
12-27-2010, 19:03
Такива най ги обичам :?
Имах един такъв случай, но колкото и по-слаб да съм от него няма да седя и да ме удря... Щом той ме удря и аз го удрям ( дори след това да изям боя) :lol:
Както и да е вече сме приятели (с думи всичко се постига) :grin:

yolaiza
12-28-2010, 17:11
Първо опитай да поговориш с това момче, за да изйсните проблема.
Това обаче е малко вероятно да подейства.
Ако ли не не му отстъпвай. Дръж се мъжки :smt027 и не му показваи, че те е страх, иначе никога няма да започне да уважава. Късмет!!! Дано да успееш да се утървеж от него! И не се тревожи, не си единствен. Важното е да си гледаш уроците, пък то ще му се върне! Вярвай ми!

slicky
12-28-2010, 19:39
Светлио да не си ти ве.Майкоо ако си ти каф бой ще ядеш :D :D :D

jiksana
12-28-2010, 22:21
момче ако смяташ тоя за много силен тогава деистваи с мозака си парво го удари с много лек юмрук в диафрагмата за да не може да си поеме въздшх за 5-10 секундии тои ще се наведе да си поеме въздух и тогава му биеш едно силно коляно или юмрук в лицето тогава тоя ще е изван састояние да се бие

jiksana
12-28-2010, 22:23
ударите по мускулите болят наи много за това ако не стане с първия начин гледаи да го удряш повече в коремната област и в краката там наи много боли

PlayForYou
12-30-2010, 18:40
Кой клас сте, че ви е такова отношението един с друг? 5-6? :D

mlakniwe2
12-30-2010, 18:53
И от нашия клас има един слабичък, който постоянно го тормозят и кофти ми става, но е ебахти тормоза направо го бият и той нищо не може да направи-няма кой да го защити и той постоянно е нервен и стреснат-незнам как живее и всички го бият и после му викат ади кога ще се самоубиваш как издържаш да живееш така ади самоубивай са за нищо не ставаш жеа такава :shock: пък като имаме час на класа класната си мисли че всичко в нашия клас е нормално, но никой не смее да се обади-пък и тези, които го бият са много по силни от него, незнам защо демонстрират силата си над по-слабите и другите ги издигат в култ пък и да почнат да бият никой нищо не може да им каже и всички гледат сеир -направо незнам как жвеят такива деца :( такива хора избиват комплекси или незнам-защо толкова всички ги уважават, те са пълни тъпаци и наркомани + тва :-o карат го да им купува закуски, да им носи чантите и като го видя да мъкне по 5 чанти и направо ужс :( ако не го напрай почват да го бият пък и дори без причина го правят

mlakniwe2
12-30-2010, 18:53
И от нашия клас има един слабичък, който постоянно го тормозят и кофти ми става, но е ебахти тормоза направо го бият и той нищо не може да направи-няма кой да го защити и той постоянно е нервен и стреснат-незнам как живее и всички го бият и после му викат ади кога ще се самоубиваш как издържаш да живееш така ади самоубивай са за нищо не ставаш жеа такава :shock: пък като имаме час на класа класната си мисли че всичко в нашия клас е нормално, но никой не смее да се обади-пък и тези, които го бият са много по силни от него, незнам защо демонстрират силата си над по-слабите и другите ги издигат в култ пък и да почнат да бият никой нищо не може да им каже и всички гледат сеир -направо незнам как жвеят такива деца :( такива хора избиват комплекси или незнам-защо толкова всички ги уважават, те са пълни тъпаци и наркомани + тва :-o карат го да им купува закуски, да им носи чантите и като го видя да мъкне по 5 чанти и направо ужс :( ако не го напрай почват да го бият пък и дори без причина го правят-това според мен не може да се спре по никакъв начин

GregoryHouse
05-01-2011, 23:52
И кфо 3 ннаркоманчета ви въртят целия клас? GJ. Ми като ти става жал застъпи се за него. Или кфо страх те е, че и теб ще почнат да бият ли? Аз винаги съм защитавал някой, когато вече почнат да го гаврят. Да се изебаваш един път, да си направиш майтап - да. Ама да почнат да го бият и да се гаврят с него - тва не. Нито съм бил най-якия в класа си нито нищо (просто бая бяха борци или каратисти). Тва не ме е спирало.

Rorschach
05-02-2011, 10:13
Едно време си спомням, че бях 9-и клас и скачах на 11-ките, за да защитя съученик... А вие растете едни путчици...

anna93
05-02-2011, 14:57
Срещала съм такива случаи и да ви кажа почти никои няма да помогне. Дори и приятелите могат да не помогнат, защото или ги е страх, че и с тях ще започне да се заяждат или просто искат да гледат сеир... А класна, директор и т.н. не е много добър вариант, защото въпросният "побойник" може да се заяде още повече, за това, че се е стигнало до раговор с класната, с дирекотра, с родителите. Но първо поговори с него, а след това, ако това не помогне, говори с класната. За съжаления, колкото и да са лоши тези начини, други варианти няма.

horacio
05-02-2011, 16:43
Дръж се като мъж, бе... Изобщо и не си помисляй някой да ти помага! В тоя живот няма на кой да разчиташ, освен на себе си. Стегни се! Следващият път, когато ти се изрепчи просто му бий шута в ташаците и е АУТ!!! Като види, че смееш да го удариш и да му се изрепчиш ще те остави намира. Такива като него не могат да се бият... търсят по-слаби, за да се изявяват, като силни, но дойде ли истинския момент за истински мъжки бой ще се напикат като кученца.

vankata5555555
05-02-2011, 19:25
Сега всички дори и тези на по 16-17 дори и 18 и големи п*тки.Иначе познавам много слаби копелета които се бият като за последно и просто са едва ли не безсмъртни.Един мой приятел го оставиха инвалид за да спре да се бие с другите,ако беше тренирал боен спорт щеше да е първи ама той е отрепка.

abvd
05-02-2011, 19:32
Значи земаш една траба аколо 1-2 метра дълга и почваш да го биеш с нея ако не помогне .. мисля че по дълга тръба ще сварши работа. 8-)