PDA

View Full Version : Защо все на мен ?



GerganaPanayotowa
12-21-2010, 13:30
Никога досега не съм имала истинска връзка,в повечето случаи даже не се и стига до връзка.Всички момчета,на които попадам,само гледат как да ме използват и въобще не знача нищичко за тях (а постоянно ме убеждават в обратното).На колко лъжи съм се наслушала вече..просто винаги с момчето,което харесам не може да се получи нищо..понякога дори всичките ми "истински приятели" имат принос в това,само гледат как да ме прецакат..Омръзна ми все на мен да не ми върви,просто искам един човек до мен,за който да знача поне малко и да направи всичко за мен..Всеки ден ми е някакво разочарование,и то не само в любовта.Сякаш просто целия сват се е обърнал срещу мен.
Съжалявам,просто исках да си излея всичко на някой,а нямам на кой....

Infection
12-21-2010, 14:05
Еми ако трагваш сътрин с нагласата че жскичко лошо ще ти се случи разбира се че ще ти е криво просто започни да мислиш позитивно

MedSestrata
12-21-2010, 14:19
На всички "тий-нове" някой им е крив. Порасваш и забравяш за това после.

Scouser
12-21-2010, 14:29
На всички "тий-нове" някой им е крив. Порасваш и забравяш за това после.

Сестричката, тая снимка много страшна! :P

CR0W
12-21-2010, 14:31
ем вземи си домашен любимец... аз на моята костенурка и споделям всичко :-D ам мога да кажа че е добър слушател

kuklichka_bg
12-21-2010, 17:27
*винаги с момчето,което харесам не може да се получи нищо*


и при мен е така..... :( шанс.. 8-)
И на мен ми е омръзнало от това,но просто не ми върви в любовта явно,не мога да променя нищо,колкото и да искам.

mir4eto93
12-21-2010, 18:33
Не се отчайвай!! :) И аз не съм попадала на нормални момчета, или ако са нормални са заети ( 1 път даже беше гей :( ). А колкото до приятелите, щом са такива бунаци - зарежи ги. Говори с повече хора от твоя клас, там със сигурност има други, с които би могла да се разбираш по добре. Сигурно има поне едно момиче, с което не си казвате нищо друго освен здрасти, еми завържи приятелство с нея. И може би тя ще се окаже най-добрата ти приятелка. :) С мен така стана, само че тя ме заговори първа :D Както и да е, всички сме прецакани от време на време, тъй че горе главата! :)

sToyAncHo
12-21-2010, 18:37
За пръв път виждам момиче с проблем в любовта... :(

tuzaro
12-21-2010, 19:18
аз съм твоя човек майна

ForzaFelipe
12-21-2010, 19:57
*винаги с момчето,което харесам не може да се получи нищо*


и при мен е така..... :( шанс.. 8-)
И на мен ми е омръзнало от това,но просто не ми върви в любовта явно,не мога да променя нищо,колкото и да искам.

добре дошли в клуба,сипете си кафе и си вземете бисквитка...И при мен е така какво да кажа,с разликата че съм момче и не става с момичетата...И аз искам да се влюбя в момиче което да има същите чуства към мен,ноо явно ще си почакам и аз много...така е,просто трябва да чакаш един ден нещо да ти освети черно белия път по който минаваш всеки ден...

ri41
12-22-2010, 12:54
аз съм твоя човек майна
точно така 8-)

TheNewReligion
12-22-2010, 13:16
Омръзна ми все на мен да не ми върви,просто искам един човек до мен,за който да знача поне малко и да направи всичко за мен

1. Никой не прави всичко за никого. Т'ва го запомни. Плюс т'ва е нахално да искаш подобно нещо- ти случайно да го правиш за някого? А? А? А?
2. Явно се държиш по начин, по който хората съдят, че могат да те използват. Промени се и спри да скимтиш.

soul1199
12-22-2010, 14:05
явно ти подбираш такива момчета,който не могат да те оценят,живота е пред теб,колко много ще срещнеш още